Striukėms iki -30% PAPILDOMAI5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.

Kuprinė: funkcionalu ir madinga

Daugelio populiarių prekių ženklų modeliai įrodo, kad praktiška, moderni kuprinė skirta ne tik moksleiviams ir jaunimui. Naudodami šelmiškas spalvas, įmantrius dizainus ir praktiškas detales, daugelis madingų prekių ženklų sukuria stilingas kuprines įvairaus amžiaus žmonėms. Nesvarbu, ko ieškai – mažo pirkinių krepšio ar didelės talpios žygių kuprinės – internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU rasi didelį asortimentą.

Kuprinė – maža ar didelė? Universalus bendrakeleivis

Moteriškų kuprinių asortimentas yra labai didelis. Tačiau kuris modelis tinka kuriai situacijai? Vadinamoji „kasdienė kuprinė“ turi būti kiekvienos moters kolekcijoje. Jas lengva nešiotis ir galima pasiimti bet kur. Šio tipo kuprinėje, kurios talpa iki 20 litrų, yra pakankamai vietos pirkiniams, drabužiams ir asmeniniams daiktams laikyti. Kai kurie modeliai turi papildomus nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių skyrius. Daugelis kasdienių kuprinių yra paprasto dizaino. Dėl subtilios spalvos ir klasikinės formos jos yra tikrai universalios.

Kuprinės sporto entuziastams

Esi sportiška ir mėgsti laiką leisti gamtoje? Tuomet moteriška sportinė kuprinė yra ideali kompanionė. Ji pagaminta iš poliesterio ir yra atspari dulkėms, nešvarumams ir drėgmei. Kai kurios sportinės kuprinės yra atsparios net vandeniui. Jei tave nustebins netikėtas lietaus dušas, tavo daiktai bus puikiai apsaugoti. Jei ketini ilgai vaikščioti, pasirink, pavyzdžiui, žygių kuprinę. Pranašumas: plačios petnešos apkrovą paskirsto tolygiai. Kai kurie modeliai turi integruotą nešimo rėmą, todėl yra ypač patogu gabenti sunkius daiktus. Žinoma, neturėtų trūkti papildomų skyrių kepurėms nuo lietaus, žygio lazdoms ar gėrimo talpykloms. Mažose kišenėse gali laikyti javainių batonėlius ir kitus energijos šaltinius, kad galėtumjuos greitai pasiekti.

Tavo madingų spalvų ir raštų kuprinė

Dabartiniai daugelio prekių ženklų kuprinių modeliai įrodo, kad rankinės ne visada turi būti juodos ir nuobodžios. Tokių spalvų kaip ryškiai raudona, ryškiai mėlyna ar sodri violetinė spalva galima rasti daugelyje kolekcijų. Spalvotos kuprinės suteikia tau du lemiamus pranašumus. Viena vertus, jos, žinoma, atrodo puikiai. Šiltomis dienomis spalvingos miesto kuprinės tiesiog verčia tave eiti pasivaikščioti, važinėtis dviračiu ar keliauti. Kita vertus, ryškios spalvos taip pat yra labai praktiškos. Stovėdamaoro uoste prie bagažo transportavimo konvejerio, iš tolo atpažinsi savo kuprinę ir pradėsi savo užtarnautas atostogas be streso.

Platus firminių kuprinių asortimentas

Internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU rasi didelį žinomų prekių ženklų kuprinių pasirinkimą moterims. Kadangi dizainas yra nepaprastai svarbus tavo įvaizdžiui, gali rinktis iš daugybės nuostabių kuprinių dizainų. Elegantiška moteriška kuprinė yra gera alternatyva įprastai rankinei. Tiesiog naršyk internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU ir surask savo kasdienę kuprinę.

Patarimas: atrask juodas ir rudas kuprines internetu iš ABOUT YOU.