CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Piniginės moterims93

Peržiūrėjai visas kategorijos Piniginės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Aksesuarai

Piniginė – ištikima kiekvienos dienos palydovė

Ją turi turėti visur ir visada – savo piniginę. Tačiau moteriškos piniginės šiais laikais nėra vien tik savo funkciją atliekantis daiktas: jos taip pat yra ir stilingas aksesuaras lydintis tave kiekvieną diena. Todėl šiame tekste mes tau patarsime, į ką turėtum atžvelgti dėmesį renkantis piniginę ir ko gerai piniginei neurėtų trūkti.

Vidiniai skyriai ir užsegimo tipas – svarbios piniginės detalės

Svarbiausia, žinoma, kaip piniginė yra suskirstyta viduje. Savaime suprantama, kad joje tu nešiosiesi ne tik grynuosius, bet ir bankų korteles, pažymėjimus bei nuolaidų korteles, kurių beveik kiekviena iš mūsų turi tikrą begalybę. Gerai, kad didesniuose piniginių modeliuose, viskam užteks vietos. Tik nepamiršk atkreipti dėmesio į piniginės užsegimą – jis turėtų užtikrinti, kad iš jos niekas neiškris. Mūsų patarimas – modelis su užtrauktuku per visą ilgį, nes užtrauktukas yra vienas patikimiausių piniginės užsegimo būdų. Taip pat verta prisiminti, kad kuo kokybiškiau piniginė yra pagaminta, tuo kokybiškesnis bus ir užsegimas. Vidutinio dydžio ir mažesnių modelių moteriškų piniginių užtenka, jei ketini su savimi nešiotis tik grynuosius ir pačias svarbiausias korteles. Paprastai mažesnės piniginės sutalpina iki 8 kortelių, bet tai, žinoma, priklauso nuo modelio ir dizaino. Mažos kortelių piniginės kartais neturi užsegimo, bet būna tiesiog perlenktos per vidurį, o sportiški modeliai kartais užsegami „velcro“ juostelės pagalba. Tačiau nepriklausomai nuo modelio, visgi yra svarbu, kad piniginės užsegimas būtų patikimas, todėl mes patariame rinktis modelį su užtrauktuku ar užspaudžiamu užsegimu.

Piniginės ir portmonė iš odos ar tekstilės – tinkamos žaliavos suteikia daugiau ilgaamžiškumo

Be piniginės dydžio ir užsegimo, taip pat svarbi yra medžiaga iš kurios ji pagaminta. Ypač ilgalaikės piniginės yra gaminamos iš odos, nes ši natūrali žaliava puikiai atlaiko trintį ir odinės piniginės išlieka nepriekaištingos išvaizdos net ir metų metus. Tekstilė, kita vertus, nėra tokia atspari, tačiau iš jos gaminami variantai yra ištaigingesni. Dauguma dizainerių mielai naudoja tekstilę piniginių kūrimui, nes tekstilė suteikia daug laisvės pasirinkti įvairias spalvas ir raštus. Be to, iš tekstilės pasiūti modeliai yra pigesni, kas praverčia, jei mėgsti dažnai kaisti savo aksesuarus. Priklausomai nuo tavo asmeninio stiliaus ir poreikių, tau galėtų tikti ir piniginė iš odos imitacijos. Kitas variantas – tekstilės ir odos kombinacija. Toks modelis bus puikus pasirinkimas, jei nenori išleisti daug pinigų, tačiau vertini ilgalaikiškumą ir individualų stilių.

Moteriška piniginė – leidžiama viskas, kas patinka

Piniginės ir portmonė nėra matomos visą laiką: paprastai, kai nėra naudojamos, jos guli tavo rankinėje, striukės ar džinsų kišenėje. Todėl, piniginės nebūtina derinti prie tavo kasdienės aprangos. Gali ramiai rinktis ekstravagantišką, neįprastos spalvos ir daug detalių turinčią bei dėmesį tikrai atkreipsiantį modelį, kurio geidžia tavo širdis. Rafinuota ir ištaiginga piniginė tikrai privers tave nusišypsoti kaskart, kai ištrauksi ją iš savo rankinės.