CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.

Aukštakulniai – kaip išsirinkti patogius?

Tikriausiai kiekviena moteris nori atrodyti stilingai bei elegantiškai, o aukštakulniai padeda sukurti tą gražų, moterišką įvaizdį. Su jais mes iš karto atrodome pasitempusios, pagerėja mūsų laikysena ir jaučiamės ne tik labiau pasitikinčios savimi, bet ir iš tikrųjų atrodome patraukliau aplinkiniams. Visgi, jau daugelį metų gydytojai nuolat mini tai, kad nepatogi avalynė gali turėti rimtų pasekmių mūsų bendrai sveikatai ir savijautai. Būtent dėl šios priežasties labai svarbu, kad visa mūsų avalynė būtų patogi ir geros kokybės. Taigi, tam, kad visuomet jaustumeisi graži ir išliktum sveika, paruošėme kelis patarimus, kurie padės išsirinkti tobulai tavo pėdai tinkančius batelius aukštu kulnu.

Rinkis tik savo dydžio aukštakulnius

Labai dažnai moterys renkasi aukštakulnius storu kulnu pagal grožį ir kartais galvoja, kad jei bateliai yra per maži, nieko tokio – jie prasitampys. Deja, tai yra klaidinga nuomonė, kuri retai pasiteisina. Per maža avalynė suspaudžia mūsų pėdą ir laikui bėgant ji gali deformuotis. Taip pat, vaikščioti avint pernelyg mažą avalynę yra be galo nepatogu, tad vietoj to, kad mėgautumėmės tos dienos veikla ir džiaugtumėmės savo naujais bateliais, mes leidžiame laiką svajodamos apie tai, kada galėsime juos pagaliau nusiauti. Svarbu atsiminti, kad jei perki batelius aukštu kulnu internetu, būtina atsižvelgti į gamintojo dydžio ypatumus. Kartais skirtingų gamintojų batų dydžiai gali šiek tiek skirtis, tad būtų protinga prieš užsisakant avalynę išsiaiškinti, ar dydis atitinka tavo nešiojamą. Taip išvengsi netinkamo dydžio ir vos gavusi savo naujų batų porą galėsi iš karto avėti juos ir mėgautis nauju įvaizdžiu.

Atsižvelk į aukštakulnių aukštį

Mūsų dienomis galima rasti pačių įvairiausių aukštakulnių . Nors dažniausiai nuotraukoje jie atrodo labai gražiai, visgi reikėtų atsiminti tą faktą, kad jie turi būti dar ir patogūs. Stenkis pasirinkti tinkamo aukščio avalynę, kad tau būtų patogu ją avėti. Ko gero, tinkamiausias bei patogiausias daugeliui moterų aukštis yra nuo trijų iki devynių centimetrų. Tačiau, jei esi tikra batų aukštu kulnu mėgėja, gali rinktis ir kur kas aukštesnius batelius. Svarbiausia, kad jaustumeisi su jais patogiai ir galėtum laisvai vaikščioti.

Matuokis aukštakulnius dienos pabaigoje

Renkantis aukštakulnius labai svarbu juos pasimatuoti ir pabandyti su jais pavaikščioti. Geriausia, jei pavyks avalynę apsiauti namuose vakare, nes tuo metu mūsų pėdos yra pavargusios ir patinusios. Vakare geriausiai jausi, ar tau avalynė yra patogi, nes būtent tokios būsenos paprastai būna mūsų pėda visos dienos eigoje. Dažnai moterys daro klaidą pirkdamos avalynę rytais, nes galiausiai vakare, kai pėda patinsta, ta pati avalynė gali pradėti spausti. Apskritai, svarbiausia prieš nusprendžiant ar batelius pasilikti būtina juos pasimatuoti, nes tik patogi avalynė turi teisę būti mūsų spintoje. Pirkdama aukštakulnius internetu, galėsi ne tik juos pasimatuoti, kada tau patogiau, bet ir išbandyti kaip jie atrodo su skirtingais rūbų deriniais.