CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Batai aukštais kulniukais moterims15

Peržiūrėjai visas kategorijos Batai aukštais kulniukais prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Batai aukštais kulniukais

Guess bateliai – kas madinga šį sezoną?

Guess bateliai yra gražūs ir stilingi, tad ko gero beveik kiekviena moteris bent kartą yra atkreipusi į juos dėmesį. Visgi, aukštakulnių mados keičiasi, tad tam, kad visuomet būtum stilinga, turi žinoti, kas yra madingiausia būtent šį vasaros sezoną. Turėdama vos kelias poras aukštakulnių kasdien galėsi atrodyti skirtingai, įdomiai, o svarbiausia – visuomet būsi ypač madinga. Batai aukštu kulnu kiekvieną moterį priverčia pasitempti, išsitiesti ir jaustis itin moteriškai. Visgi, yra keli aukštakulnių tipai, kurie būtent šį sezoną yra vertinami didžiausių stileivų ir padės tau jaustis pasitikinčia savimi.

Guess bateliai – itin plono kulniuko „stiletto“

Šie Guess aukštakulniai yra madingi kone visada – svarbiausia žinoti, kur ir kada juos avėti. Jie yra ypač traukiantys akį, tad tikrai puikiai tinka toms moterims, kurios mėgsta išsiskirti ir būti dėmesio centre. Šie bateliai yra labai aukšti, tad tikrai netiks kasdienai. Kasdien su jais atrodysi pernelyg vulgariai ir iššaukiančiai. Tačiau, tokius batus gali drąsiai rinktis linksmam vakarėliui su draugėmis ar renginiui. Jie privers tave jaustis tikra vakaro karaliene, pasitikėti savimi ir pasitempti. Jei nori sukurti daugiau balanso ir atrodyti labiau elegantiška, rinkis neutralių spalvų aukštakulnius. Visgi, jei nebijai išsiskirti iš minios ir nevengi dėmesio, drąsiai avėk ryškių spalvų batelius itin plonu kulniuku.

Guess aukštakulniai su platforma

Guess bateliai gali būti labai skirtingų rūšių, o viena jų – aukštakulniai su platforma. Jie ypač patogūs, tad puikiai tinka toms moterims, kurios nesijaučia mokančios gerai vaikščioti su batais aukštu kulnu. Platforma suteikia daugiau stabilumo pėdai ir leidžia tolygiau paskirstyti svorį. Su tokia avalyne eiti nepaprastai lengva, tad tau tikrai nereikės jaudintis, kad atrodysi juokingai ar suklupsi. Batai su platforma idealiai tiks tiek dienos metu, tiek vakarui. Juos avėdama gali drąsiai žygiuoti į ofisą ar į miestą su draugėmis atsigerti kavos. Jie padės net pačią paprasčiausią suknelę paversti kur kas puošnesne ir suteiks tavo kasdieniam įvaizdžiui papildomo šarmo.

Įspiriamo stiliaus Guess bateliai

Ko gero, įspiriamo stiliaus Guess bateliai turėtų atsirasti kiekvienos moters drabužinėje, nes būtent ši avalynė yra labai universali. Juos gali avėti į darbą, į miestą, į vakarėlį ar bet kur kitur – visuomet atrodysi elegantiškai bei pakankamai puošniai. Puiku tai, kad tokie bateliai puikiai paįvairins bet kokio stiliaus drabužius. Avėdama juos prie džinsų sukursi laisvą miesto įvaizdį, o pasirinkusi juos prie puošnios suknelės atrodysi itin moteriškai ir šventiškai. Taip pat, ši avalynė puikiai tinka karštesnėms vasaros dienoms.