CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Rudeninės-žieminės striukės moterims80

Peržiūrėjai visas kategorijos Rudeninės-žieminės striukės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Striukės

Rudeninės striukės tavo stilingam rudeniui

Vasarai gerokai įpusėjus ir lapams pradėjus gelsti jau nujauti, kad neišvengiamai artėja metas, kai saulė šildys vis trumpiau, o vėjuoti ir drėgni orai paims viršų ir trauktis nebebus kur – teks savo spintose arba parduotuvėse ieškoti rudeninių striukių, kurios padės saugiai ir šiltai išgyventi darganotais mėnesiais. Net jei tavo garderobe jau yra ir kitų šildančių viršutinių rūbų, be geros kokybiškos striukės šaltuoju metų laiku neišsisuksi, o suradusi tą vienintelę, įvertinsi jos teikiamą komfortą ir užuoveją, ir, labai tikėtina, nebenorėsi su ja skirtis iki pat pavasario.

Parka stiliaus striukės

Vienas iš populiariausių rudens-žiemos striukių modelių yra parka stiliaus striukės. Ne veltui jos taip prigijo moterų gretose: su siaurėjančiais džinsais ir bet kokio ilgio auliniais batais atrodo itin stilingai, o praktiškumas pralenkia įnoringiausių damų poreikius. Būdamos ilgesnės, jos saugiai šildo svarbiausias kūno dalis. Ypač tai įvertinsi, kai vėsią rudens dieną prisėsi parke ant suoliuko ir norėsi pasimėgauti krintančiais spalvotais lapais, arba sugalvosi paskutiniais saulės spinduliais pasidžiaugti savo mėgiamiausioje lauko kavinukėje. Drėgmei atsparios ir vėjui nepralaidžios medžiagos užtikrins, kad visa rudens vėsuma liktų išorėje, o kapišonas pridengs tavo galvą nuo vėjo ir lietaus, kai kepurės ir skėčio neturėsi po ranka.

Spalvų tendencijos ir netikėtumai

ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi didelį įvairiausių spalvų ir atspalvių rudeninių striukių moterims pasirinkimą. Jei neieškai nieko ekstremalaus ir esi linkusi vieningai įsilieti į ramią rudeninę gamtos spalvų paletę, tuomet tau patiks bordo, samanų žalios, rusvi ar pilkšvi atspalviai. O jei esi griežtesnė klasikos gerbėja, tuomet amžinai madinga juoda ar ją puikiai pakeičianti, bet šiek tiek gyviau atrodanti, tamsiai mėlyna striukė bus puikus pasirinkimas. Tarp populiariausių rikiuojasi vientisos ir visada universalios chaki spalvos striukės, o šiltų atspalvių gerbėjos apsidžiaugs radusios garstyčių ar net šildančiai geltoną rudeninę striukę. Su skaisčiai raudona striuke nepranyksi pilkoje minioje, bet jei ši spalva tau per daug intensyvi, tuomet rinkis švelnios pelenų rožinės spalvos striukę, su kuria atrodysi lengvai ir gaiviai.

Mažos svarbios smulkmenos

Jei kapišonas turės dirbtinį kailiuką, tuomet jis papildomai apsaugos veidą nuo vėjo ir net gali išgelbėti tavo makiažą nuo lietaus ar šlapdribos. Didelės kišenės priekyje ne tik atrodo stilingai, bet jose gali tilpti nemaža krūvelė reikalingiausių daiktų – pirštinės, telefonas ar raktai. Laisvo silueto rudeninės striukės moterims bus tinkamos ir žiemą, nes po tokia striuke gali nesunkiai sutalpinti papildomą sluoksnį šildančių rūbų.