CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Kuprinės moterims40

Peržiūrėjai visas kategorijos Kuprinės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Krepšiai

Moteriškos kuprinės pigiai – metas atlaisvinti savo rankas!

Kokybiška ir funkcionali kuprinė, į kurią galėtum sutalpinti visą savo dienos turtą, gali nemenkai patuštinti tavo sąskaitą, tad būk maloniai nustebinta – ABOUT YOU siūlo įsigyti nuostabaus grožio žymių gamintojų kokybiškas moteriškas kuprines pigiai. Griebk vieną sau ir pajusk, kaip neįtikėtinai gera, kai rankose nėra jokių nešulių, o slegiančio daiktų svorio ant pečių, rodos, nė neliko, nes tavo įprastą rankinę pakeitė nauja stilinga kuprinė! Ar žygiuosi į darbą ryte, į sporto klubą vakare, o gal pasivaikščioti į parką su drauge – tikra atgaiva ne tik turėti laisvas rankas, bet ir žinoti, kad viskas, ko tau šiandien gali prireikti, tilpo tavo naujoje dailioje kuprinėje.

Tavo nugara tau padėkos

Jei gyveni įtemptu miesto ritmu, kai ryte, palikusi namus, po darbo keliauji sportuoti ar apsipirkti ir, visus savo reikalus sutvarkiusi vienu išėjimu, grįžti namo tik vėlai vakare, tuomet nešiotis visos dienos mantą su savimi gali būti iššūkis, ypač jei keliauji ne nuosavu, o viešuoju transportu ar pėsčiomis. Turėti pilnas rankas nešulių nei praktiška, nei stilinga, o visą svorį nešti rankinėje ant vieno peties dar ir žalinga tavo stuburui. ABOUT YOU siūlomos kuprinės internetu pigiau bus tikras išsigelbėjimas šiuolaikinėms veiklioms moterims, kurioms vienodai svarbūs yra sveikata, mada ir praktiškumas.

Noriu! O kokios man reikia?

Pirmiausia pagalvok kiek ir kokių daiktų tikiesi joje sutalpinti. Jei tai tik telefonas, piniginė, gal dar plonas megztukas ir nosinaičių pakelis – greičiausiai tau pakaks mažos kuprinės, kurios formai didesnių reikalavimų, apart tavo pačios norus, nėra. Jei tavo kuprinėje be įprastinių moteriškų smulkmenų turi tilpti darbo kompiuteris ir pietų dėžutė, gal dar sporto bateliai, rankšluostis ir vandens gertuvė, be kurios nepalieki namų, tuomet tau reikalinga didelė talpi kuprinė, geriausia su daug atskirų skyrių ir kišenių, kad be vargo galėtum naršyti joje tarp gausybės daiktų ir nepasiklysti. Tiek mažos, tiek didelės stilingos ir pigios kuprinės nudžiugins kiekvieną merginą ar moterį, kurios nugarą jos galės papuošti.

Sportiška ar elegantiška?

ABOUT YOU kuprinių išprdavime be jau įprasto sportinio ar kasdienio stiliaus rasi didelį pasirinkimą elegantiškų kuprinių moterims pigiau. Su minimalistinio stiliaus vienspalve odos imitacijos kuprine atrodysi solidžiai ir profesionaliai, tad su tokia gali drąsiai keliauti į darbą, verslo susitikimą ar paskaitas. Jei ieškai funkcionalesnio ir didesnio kuprinės varianto, tinkančio ne tik kelionėms, bet ir prireikus įsiliejančio į biuro aplinką, rinkis juodą ar kitokią vienspalvę medžiaginę kuprinę. Savo praktiškumu jos nepralenkiamos – lengvos, talpios, patvarios, pralaidžios orui, kai kurios visiškai atsparios vandeniui ir gali būti skalbiamos.