Pavasario pradžia: Iki -30% PAPILDOMAI5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Batai kūdikiams616

Batukai kūdikiams – smagioms pirmosioms patirtims

Batukai kūdikiams reikalingi anaiptol ne vien nuo tada, kai vaikelis ima vaikščioti. Juk ir iki šios smagios pirmosios patirties norisi kojytes laikyti šiltai. Na, o kai kūdikiui sukanka vieneri metai, jis žengia pirmuosius savarankiškus žingsnius. Iš pradžių tai tik keli neryžtingi žingsniai, o tada, dažniausiai, grįžta prie ropojimo keturiomis. Tai jam yra labiau pažįstama ir saugu. Antrųjų metų pabaigoje kūdikis jau šokinėja iš visų jėgų, vienu metu atkeldamas abi kojas nuo grindų, lipa aukštyn ir žemyn laipteliais, laikydamasis atramos, bėgioja, laikydamas rankose žaislus. Ir visiems šiems veiksmams reikalingi vaikiški batukai. Kaip juos atsirinkti, spręsti tau. Tačiau mes patariame nesivilioti neaiškių gamintojų produkcija. Juk žengiant pirmuosius žingsnius, kaip niekada svarbi jų kokybė. Na, o ją geriausiai užtikrina laiko patikrinta garsių prekės ženklų avalynė. Ji ne tik gaminama iš kokybiškų medžiagų, bet ir yra ergonomiška, bei pritaikyta mažos pėdutės fiziologijai.

Batukai kūdikiams – kada pirkti pirmąją porą?

Klausimas, kada turėtų būti perkama pirmoji avalynė kūdikiams, kelia nemažai ekspertų ginčų. Kai kurie pediatrai ir ortopedai mano, kad kol kūdikis nežengė pirmųjų žingsnių, nereikia skubėti jo apauti batukais. Kiti teigia, kad pirmieji batukai kūdikiui reikalingi jau tuo metu, kai vaikas dar tik pradeda bandyti savarankiškai stotis ant kojų. Apskritai laiko skirtumas tarp šių dviejų vaikystės pasiekimų yra nedidelis, todėl pirkti savo kūdikiui batus galima kada tik panorėjus – bet ne vėliau, nei jam pradėjus aktyviai judėti kambaryje pėsčiomis. Kalbant apie pirmųjų batukų modelį, jis priklauso nuo oro už lango ir vietovės, kurioje ketinate vaikščioti su savo kūdikiu. Tai gali būti sandalai, kurpaitės ar aulinukai. Tačiau, vaikiškų batų kokybei keliami reikalavimai, kaip ir minėjome, nepaiso kompromisų ir turi būti itin griežti, neatsižvelgiant į modelių asortimentą ir kainų politiką.

Batukai kūdikiams, pradedantiems vaikščioti

Batukai kūdikiams, pradedantiems vaikščioti , nėra pats paprasčiausias pirkinys. Renkantis juos, gali tekti kiek pasukti galvą. Juk netinkamai pasirinkus avalynę kyla pavojus, kad vaiko pėda bus suformuota neteisingai, o tai ateityje gali neigiamai paveikti jo sveikatą. Teisingai parinkti vaikiški batai kūdikio kojos netrins, puikiai tiks mažylio kojytei, bus jaučiami tarsi kojos tęsinys, o svarbiausia – nekenks vaiko pėdai. Atminkite, kad pirmieji batukai labiau reikalingi pasivaikščiojimams ar bent jau nėra skirti dėvėti nuo ryto iki vakaro. Geriau kuo daugiau laiko būti be batukų, basomis. Kadangi tik basas vaikas jaučia maksimalų kontaktą su paviršiumi, kuriuo vaikšto. Tai leis jam jaustis labiau pasitikinčiam ir laisvesniu. Vis dėlto, batukai kuo toliau, tuo labiau taps vis reikalingesne garderobo dalimi. Todėl verta įsigyti bent kelias vaikiškos avalynės poras. Vieną – vaikščiojimui po namus, kitą – išeigai. O vaikui dar labiau paaugus, reikalingos avalynės kiekis auga proporcingai amžiui ir atitinkamai skirtingiems metų laikams.