ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 60%5

Golfai - megztiniai vyrams459

Vyriški golfai: svarbi vyrų garderobo dalis

Vyriški golfai , be abejo, yra viena reikšmingiausių vyrų ir jaunuolių garderobo dalių. Jei ir tu neįsivaizduoji šaltesnio metų laiko be šilto golfo, kviečiame pasižvalgyti mūsų asortimente! Jame tavęs laukia žymių mados prekės ženklų drabužiai, pasižymintys aukšta kokybe ir puikiu stiliumi. Net nebejojame, kad rasi tinkamiausią sau drabužį tarp mūsų siūlomų prekių. Na, o skirti šiek tiek laiko paieškoms apsimoka ne vien siekiant stilingai atrodyti, bet ir kur kas praktiškesniais sumetimais. Juk, po karštos vasaros netrunka ateiti šaltasis metų laikas, kuris priverčia daugelį vyrų susimąstyti: ką apsirengti, siekiant nesušalti ir gerai atrodyti – būti madingam, stilingam ir jaustis patogiai? Mes turime paruošę atsakymą į šį klausimą. Toks rūbas, be abejo, yra vyriškas golfas – nepakeičiamas drabužis šaltuoju metų laiku. Be to, visai ne pro šalį jį užsimesti ir šaltesniais vasaros vakarais. Straipsnyje apžvelgsime tokios aprangos ypatybes ir pateiksime pavyzdžių, su kuo galima derinti vyriškus golfus?

Vyriški golfai: su kuo derinti?

Dabar, kaip ir žadėjome, pakalbėsime apie tai, su kuo geriausiai dera golfai vyrams ? Šilti megztiniai aukštu kaklu yra laisvalaikio / kasdieninio stiliaus drabužis, todėl jie geriausiai atrodo, derinami su džinsais ir sportiniais ar laisvalaikio bateliais. Ansamblį gali papildyti striukė arba trumpas paltas. Tankaus trikotažo megztiniai pasižymi oficialesne išvaizda, todėl jie puikiai dera prie vilnonių kelnių. Kaip šiltesnę viršutinę dalį, virš megztinio gali dėvėti vilnonį arba tvido paltą. Lengvesnio audinio, sportinio stiliaus megztiniai su apykakle yra puikus pasirinkimas sportiškam įvaizdžiui sukurti. Derink juos su kokybiškais ir stilingais treningais ar džinsais. Kurdamas prašmatnų laisvalaikio stilių, po megztiniu gali vilkėti marškinius, o kaip šiltą viršutinę dalį pasirinkti vilnonį paltą. Tokį derinį puikiai užbaigs skrybėlė „fedora“ (fetrinė skrybėlė su vidutinio pločio bryliais, kurios viršus dažnai perjuostas juosta) ir ilgas šalikas. Tai – pakankamai drąsus derinys. Jeigu nesiryžti jam, gali apsistoti ties vienu iš ankstesnių derinukų.

Vyriški megztiniai aukštu kaklu: privalumai

Vyriški megztiniai aukštu kaklu turi begales privalumų. Visų pirma, tai yra universalus tiek laisvalaikio, tiek klasikinio stiliaus (priklausomai nuo modelio) drabužis. Pasipuošęs juo, gali eiti į darbą, pasivaikščioti ar aplankyti draugus. Teisingai parinkti megztiniai gali būti puikūs kompanionai tiek verslo susitikime, tiek jaukioje, neoficialioje aplinkoje ar, galiausiai, namuose. Ypač jei jų spalva yra neutrali: juoda arba balta. Vyriškas megztinis aukštu kaklu puikiai palaiko šilumą. Megztinis netrukdo judėti, paprastai, yra pagamintas iš minkštų, šiltų verpalų, todėl jį malonu ir patogu dėvėti. Ypač jei kalbame apie natūralios vilnos modelį. Nedaugelis kitų garderobo elementų turi tokių jaukių savybių. Na, o jei tave vilioja ne vien šio drabužio suteikiamas komforto jausmas, bet ir geras stilius, mes galime užtikrinti, kad mūsų parduotuvėje rasi tai, ko ieškai. ABOUT YOU internetinės parduotuvės atsovaujami prekių ženklai žinomi visame pasaulyje, o dabar jie prieinami ir tau!