CRAZY BET: -50% VISKAM programėlėje!5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
Sportbačiai vaikams63

Peržiūrėjai visas kategorijos Sportbačiai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Sportbačiai

NIKE kedai vaikams – gerai žinoma kokybė ir komfortas

Įkurtas 1978 m. NIKE dabar yra visame pasaulyje pirmaujantis sportinės aprangos prekės ženklas, kurio prašmatnios kolekcijos siūlo ir avalynę vaikams. Asortimente gali rasti praktiškus įprastus sportbačius ar futbolo batelius tiek berniukams, tiek mergaitėms. Taip pat šis prekės ženklas siūlo ir spalvingų sandalų bei aukštaaulių kedų vaikams, kurių visi modeliai papuošti gerai žinomi firminiu logotipu, kurį pažįsta kiekvienas neabejingas madai. Nuo kasdienių sportbačių iki rezultatus gerinančių funkcinių kedų - čia gali rasti tinkamus modelius visiems skoniams ir pačioms skirtingiausioms sporto šakoms. Šis prekės ženklas yra puikiai žinomas dėl savo nenuginčijamos kokybės, todėl vaikiški NIKE kedai bus patogūs ir patvarūs. Šis prekės ženklas pasirūpins tavo vaikų komfortišku ir stilingu apavu, kuris puikiai tiks tiek sporto treniruotėse, tiek lauko žaidimų aikštelėse. Parūpink savo vaikams aukščiausios kokybės NIKE vaikiškus kedus ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje

NIKE vaikiški kedai – tiek laisvalaikiui, tiek sporto treniruotėms

NIKE siūlo itin platų nuostabių batų asortimentą įvairaus amžiaus vaikams, nuo pačių mažiausių dvimečių iki jau paaugusių paauglių. Įvairūs modeliai gaminami tiek su lipniomis juostelėmis, tiek su raišteliais, taigi, tai bus ne tik patogu, bet ir sukurs mokymosi galimybę tavo vaikams. NIKE vaikiški kedai yra specialiai sukurti taip, kad užtikrintų vaikų komfortą – jie siūlo neslystančius padus tam, kad būtų kuo mažiau nelaimingų atsitikimų ir traumų. Kokiais naujais sportiniais batais norėtum papuošti savo vaiką? Galbūt ieškai madingų kedų mergaitei, papuoštų gėlių raštais? O gal sūnus pradėjo lankyti sporto treniruotes, todėl jam reikia patogių funkcinių kedų? NIKE kedai vaikams siūlo visus įmanomus variantus, tad garantuojame, jog tikrai galėsi išrinkti savo vaikams labiausiai tinkančius ir patinkančius batus, nesvarbu, kokie pomėgiai ar treniruotės numatytos dienotvarkėje.

NIKE kedai vaikams – stilinga ir kokybiška

Tėvai dažnai dvejoja, ar verta pirkti vaikams firminius drabužius ar batus, nes jie labai greitai juos išauga arba sugadina. Tačiau kalbant apie NIKE kedus vaikams dėl to visiškai neverta rūpintis. Visų pirma, nors šis prekės ženklas yra visų žinomas, kainos yra labai adekvačios ir prieinamos, todėl nereiks nerimauti, kad vos vienam sezonui tiksiantiems batams išleisi didelę sumą pinigų. Taip pat NIKE vaikiški kedai, kaip ir suaugusiųjų batai, pasižymi itin gera kokybe ir tvirtumu, tad kad ir kokie energingi ir judrūs bebūtų tavo vaikai, šie batai tikrai atlaikys visas veiklas. Dar vienas šio prekės ženklo privalumas – kad juo puoštis gali visa šeima. Pabandyk įsivaizduoti, kaip nuostabiai atrodytų vaikai ir tėvai pasipuošę stilingais derančiais kedais, kartu leidžiantys laiką parke ar vaikštinėjantys pajūriu. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje išsirink NIKE kedus vaikams, o paskui nepamirš pasirūpinti ir savimi bei savo antrąja puse.