Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Drabužiai sportui995
Rodyti
Rūšiuoti
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Medžiaga
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Kokybiška sportinė apranga vaikams

Šiuolaikiška sportinė apranga vaikams yra skirta tiek sportuoti mokykloje, tiek sporto būreliuose bei leisti aktyvų laisvalaikį. Idealu, jei ši apranga gali atlikti kelias funkcijas – būti tinkama sportui ir laisvalaikiui. Sportuojant vaikai daug prakaituoja, todėl apranga turėtų sugerti prakaitą arba jį greitai išdžiovinti. Žiemą sporto apranga vaikams turėtų būti šiltesnė, o vasarą vėsinanti, gerai praleidžianti orą. Jeigu drabužiai bus dar ir gražūs, madingi, vaikas patirs didesnį malonumą eidamas į sporto salę. Garsūs sporto drabužių prekės ženklai dažniausiai rūpinasi, kad jų sukurta apranga atitiktų šiuos kriterijus. Naudojami šiuolaikiški sintetiniai audiniai, kurie puikiai išgarina drėgmę, šildo esant vėsiam orui ir vėsina karštą dieną. Taigi, ieškant tikrai kokybiškos sporto aprangos vaikams patartina rinktis PUMA, ADIDAS, NIKE, ICEPEAK ir kitus žinomus prekės ženklus. Norint išsirinkti iš drabužių gausos, patogu, kai daug garsių prekės ženklų yra vienoje vietoje. Juos rasi ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje.

Tvari sportinė apranga vaikams

Šiuo metu vis daugiau žmonių pasisako ir remia tvarų verslą, kuris mažiau teršia aplinką. Kiekvienas tėtis ir mama norėtų, kad jo užaugęs vaikas džiaugtųsi švariu, grynu oru. Dabar tėveliai gali palaikyti tvarius drabužius kuriančias įmones ir taip labiau tausoti gamtą. Tvarią sportinę aprangą vaikas kuria, tokios kompanijos kaip ADIDAS ar PUMA. ABOUT YOU internetinėje svetainėje tokia apranga pažymėta tvarumo ženklu. Tai reiškia, kad drabužio sudėtyje dalis medžiagų yra perdirbtos, prikeltos naujam gyvenimui. Tai gali būti perdirbta medvilnė ar poliesteris. Medvilnės auginimui naudojama daug pesticidų ir vandens, o poliesterio gamybai įvairūs sintetiniai priedai, dažai, kurie skalbiant papuola į vandenį ir jį teršia. Naudojant perdirbtą poliesterį, mažiau jo išmetama, tausojami gamtinių dujų ir alyvos ištekliai. Tokia sportinė apranga vaikams yra ne tik kokybiška, tvirta, bet ir tausojanti gamtos resursus.

Sportinė apranga mergaitėms ir berniukams

Puiku, jeigu ši apranga yra pritaikyta sportui, vis tik vaikai labai mėgsta šiuos drabužius nešioti ir laisvalaikiu, susitikdami su draugais po pamokų, namuose, kieme, parkuose. Todėl reikėtų pasirinkti kokybiškus ir vaikams patinkančius drabužius. Pavyzdžiui, sportinė apranga mergaitėms gali būti 2020 metais madingų rožinės, koralo, turkio spalvų. Mergaitė džiaugsis spalvinga apranga ir jausis labai patogiai leisdama su ja laisvalaikį. Vaikas jausis labiau pasitikintis savimi su sportine apranga berniukams ant kurių yra PUMA, NIKE ar ADIDAS užrašai. Besiruošiant naujiems mokslo metams reikia įsigyti tiek daug dalykų mokyklai, bet nepalik paskutinėje vietoje sportinės aprangos vaikams , nes kūno kultūros pamokos dažniausiai prasideda pačią pirmą rugsėjo savaitę. Suprantama, kad nėra daug laiko vaikščioti po parduotuves, todėl apsipirkimas internetu tampa tikru išsigelbėjimu.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vaikams
Vaikiškų prekių ženklai
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG