Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Vaikiškos striukės ir paltai berniukams276

Striukės berniukams – su kapišonu ar be jo?

Striukės berniukams yra vienas iš būtiniausių drabužių, ypač rudenį, žiemą ir pavasarį. Vaikai greitai išauga drabužius, todėl artėjant rudeniui ir žiemai gali reikėti naujos, didesnės striukės. Perkant šį drabužį reikėtų išspręsti kelis klausimus kaip, pavyzdžiui, ar reikalingas kapišonas? Jeigu tai vasarai skirta plona striukė, galima išsiversti ir be kapišono, tačiau tada reikia turėti dar vieną viršutinį, neperšlampamą drabužį, kurį vaikas dėvės lyjant lietui. Puikus variantas, jeigu kapišoną galima nuimti ir uždėti tik tada kai už lango lietus ir vėjas. Rudenį ir žiemą lietaus ir kritulių neįmanoma išvengti, todėl kapišonas tikrai pasitarnaus. Rudeninė ir žieminė striukė turėtų apsaugoti ir nuo vėjo. Jeigu vėjas gali lengvai nupūsti kapišoną, berniukas vėl ir vėl turės jį užsidėti, o tai tikrai nėra patogu. Taigi, rinkis striukę, kurios kapišoną būtų galima sutraukti ar kitaip susiaurinti, kad jis nesmukčiotų einant prieš vėją.

Žiemai skirtos striukės berniukams?

Žieminė striukė vaikams turi būti šiltesnė, su kapišonu, apsaugančiu nuo lietaus, sniego ir vėjo. Lietuvoje žiemos kartais būna labai šiltos, o kartais sulaukiama ir daugiau nei 10 laipsnių šalčio. Striukė turėtų apsaugoti nuo didesnio šalčio, todėl rinkis su pamušalu, dirbtiniu kaliu viduje. Šiuolaikiškas poliesterio užpildas ir pamušalas kartais visai gerai apsaugo nuo šalčio. Vis tik jei nori lengvos, patogios ir itin šiltos striukės, rinkis su pūkų užpildu. Tai gali būti anties, žąsies pūkai. Tokį drabužį vaikas dėvės su džiaugsmu, nes jis šiek tiek lengvesnis, suteikiantis komfortą. Taip pat yra ir labiau sportinio tipo striukių berniukams žiemai, kurios šiek tiek plonesnės, nepraleidžiančios drėgmės, su poliesterio ir vilnos pamušalu. Jos taip pat gerai apsaugo nuo šalčio, bei yra puikiai tinkamos dėvėti per šlapdribą, lietų.

Striukės berniukams internetu rudeniui ir pavasariui

Rudenį ir pavasarį reikėtų plonesnio viršutinio drabužio, nepraleidžiančio drėgmės. Net jeigu pavasarį neskuba trauktis šaltis, galima vis dar nešioti žieminį drabužį, tačiau atšilus orui reikia turėti striukę, su kuria vaikas neprakaituos. Rudeniui ir pavasariui skirtoms striukėms berniukams neprivalomi elastiniai, priglundantys rankogaliai, nepraleidžiantys šalčio. Striukė gali būti dvipusė, nes daugiau laiko praleidžiant lauke viena pusė greičiau susitepa ir galima tiesiog išversti ir nešioti kita puse. Jeigu ji turi sintetinį pamušalą – viskas gerai, jo tikrai užteks apsaugoti nuo gaivesnių rudens ir pavasario vėjų. Geros kokybės striukių berniukams internetu galima rasti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Čia rasi įvairių modelių, garsių prekės ženklų viršutinių drabužių rudeniui, žiemai, pavasariui ir vasarai. Prie kiekvienos prekės yra išsamus jos aprašymas, kuris tau padės išsirinkti geriausią striukę berniukui. Apsiperkant tau nereikės išeiti iš namų, o jei drabužis netiks, visada galėsi gražinti ar pasikeisti į kitą.