Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis

Duomenų apsaugos informacija (būsena: 2021 m. spalis)

Toliau pateiktoje duomenų apsaugos informacijoje informuojame jus apie „ABOUT YOU SE & Co. KG“, Domstraße 10, 20095 Hamburgas („ABOUT YOU“ ir (arba) „mes“ ir (arba) „atsakingas asmuo“) vykdomą asmens duomenų tvarkymą pagal BDAR ir kiekvienu atveju taikytinus privatumo įstatymus.

Atidžiai perskaitykite mūsų duomenų apsaugos informaciją. Jei turite klausimų ar komentarų apie mūsų duomenų apsaugos informaciją, susisiekite su mumis [email protected]

Turinys


1. Įmonės atsakingojo asmens vardas ir kontaktiniai duomenys

2. Už duomenų apsaugą atsakingo asmens kontaktiniai duomenys

3. Duomenų tvarkymo tikslai, teisiniai pagrindai ir teisėti interesai, kurių siekia atsakingas asmuo ar trečioji šalis, taip pat gavėjų kategorijos

3.1. Mūsų svetainių / programų atidarymas

3.1.1. Žurnalo failai

3.1.2. Slapukai, sekimas, socialinės terpės įskiepiai

3.2. Sutarties sudarymas, vykdymas ir (arba) nutraukimas

3.2.1. Duomenų tvarkymas sudarant sutartį

3.2.2. Duomenų naudojimas sukčiavimo prevencijos tikslais

3.2.3. Duomenų perdavimas transporto paslaugų teikėjams

3.3. Duomenų apdorojimas reklamos tikslais

3.3.1. Pašto reklama

3.3.2. Naujienlaiškis

3.3.3. Produktų rekomendacijos el. paštu

3.3.4. Lošimai su laimėjimais

3.4. Buvimas internete ir svetainės optimizavimas

3.4.1 Slapukai – bendroji informacija

3.4.2. „Google Analytics“

3.4.3. „Google Adwords“

3.4.4. „Google Conversion Tracking“

3.4.5. „Targeting“

3.4.5.1. „Onsite-Targeting“

3.4.5.2. „Re-Targeting“

3.4.6. Reklamos partneriai / trečiųjų šalių slapukai

3.5. Socialinės terpės funkcijos

3.5.2. „Pinterest“, „Twitter“, „WhatsApp“, „Xing“, „LinkedIn“, „Snapchat“, „Facebook Messenger“

3.6. Kliento paskyra

3.7. Kontakto užmezgimas

3.8. Mokėjimai

3.8.1. „PayPal“

3.8.2. Išpirkimas

4. Gavėjas už ES ribų

5. Jūsų teisės

5.1. Apžvalga

5.2. Teisė paprieštarauti

5.3. Teisė nutraukti sutartį

1. Įmonės atsakingojo asmens vardas ir kontaktiniai duomenys

Ši duomenų apsaugos informacija taikoma duomenų tvarkymui įmonei

ABOUT YOU SE & Co. KG
Domstraße 10
20095 Hamburgas
Vokietija
teisėtai atstovaujama
ABOUT YOU Verwaltungs SE
Valdyba: Sebastian Betz, Tarek Müller, Hannes Wiese
PVM mokėtojo kodas: LT100013974516
Svetainė: www.aboutyou.lt

šioms internetinėms svetainėms / programoms: www.aboutyou.lt

2. Už duomenų apsaugą atsakingo asmens kontaktiniai duomenys

Galite susisiekti su atsakingo asmens duomenų apsaugos pareigūnu (-ais) šiuo adresu:

ABOUT YOU SE & Co. KG
z. Hd. Sebastian Herting - Datenschutzkanzlei
Domstraße 10
20095 Hamburg
Vokietija

El. paštas: [email protected]

3. Duomenų tvarkymo tikslai, teisiniai pagrindai ir teisėti interesai, kurių siekia atsakingas asmuo ar trečioji šalis, taip pat gavėjų kategorijos


3.1. Mūsų svetainių / programų atidarymas

3.1.1. Žurnalo failai

Kiekvieną kartą pasiekiant svetaines / programas informacija atitinkama jūsų prietaiso interneto naršykle siunčiama į mūsų svetainės / programos serverį ir laikinai saugoma žurnalo rinkmenose, vadinamuosiuose žurnalų failuose. Šiame procese saugomuose duomenų įrašuose yra šie duomenys, kurie saugomi, kol bus ištrinti automatiškai: Prieigos data ir laikas, aplankyto puslapio pavadinimas, besikreipiančio įrenginio IP adresas, persiuntimo URL (šaltinio URL, iš kurio jūs atėjote į mūsų svetainę), perkeltų duomenų kiekis, įkėlimo laikas, taip pat atitinkamos prekės ir versijos informacija naudojama naršyklė ir jūsų prieigos teikėjo pavadinimas.

Teisinis IP adreso tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas. Mūsų teisėtas interesas yra

 • • užtikrinti sklandų ryšį;
 • • užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų svetaine / programa;
 • • įvertinti sistemos saugumą bei stabilumą.

Remiantis gauta informacija negalima daryti tiesioginės išvados apie jūsų tapatybę ir mes to nedarysime. Duomenys bus išsaugoti ir automatiškai ištrinti, kai bus pasiekti aukščiau minėti tikslai. Standartiniai šalinimo terminai grindžiami būtinumo kriterijumi.

3.1.2. Slapukai, sekimas, socialinės terpės funkcijos

Savo svetainei / programai naudojame vadinamuosius slapukus, stebėjimo įrankius, taikymo procedūras ir socialinės žiniasklaidos funkcijas. Toliau išsamiai paaiškinta, koks metodas naudojamas ir kaip naudojami jūsų duomenys.

3.2. Sutarties sudarymas, vykdymas ir (arba) nutraukimas

3.2.1. Duomenų tvarkymas sudarant sutartį

Jei užsiregistruosite vienoje iš mūsų svetainių / programų ir (arba) sudarysite su mumis kitokią sutartį, mes tvarkysime duomenis, reikalingus sutarčiai sudaryti, įgyvendinti ar nutraukti. Tai gali būti:

 • vardas, pavardė;
 • sąskaitos išrašymo ir pristatymo adresas;
 • el. pašto adresas;
 • sąskaitos išrašymo ir mokėjimo duomenys;
 • gimimo data;
 • telefono numeris.

Teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) ir b) punktai, t. y., Jūs pateikiate mums duomenis remdamiesi atitinkamais sutartiniais santykiais (pvz., Jūsų kliento / vartotojo sąskaitos tvarkymas, pirkimo sutarties tvarkymas). Dėl teisinių reikalavimų mes taip pat esame įpareigoti tvarkyti jūsų el. pašto adresą, jei perkate per mūsų svetaines / programas, kad galėtumėme atsiųsti elektroninį užsakymo patvirtinimą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies c) punktas).

Tiek, kiek mes nenaudojame jūsų duomenų reklamos tikslais (žr. 3.3. žemiau), duomenis, surinktus vykdant sutartį, mes saugome sutarties galiojimo metu ir tol, kol pasibaigs teisinės ar galimos sutartinės garantijos ir garantinės teisės. Pasibaigus šiam laikotarpiui, saugome informaciją apie sutartinius santykius, kurių reikalauja komerciniai ir mokesčių įstatymai, teisiškai nustatytais laikotarpiais. Šiuo laikotarpiu duomenys bus tvarkomi tik tuo atveju, jei mokesčių inspekcija juos turės patikrinti.

Norint tvarkyti pirkimo sutartį per mūsų svetaines / programas, taip pat reikia šių duomenų tvarkymo:

Jūsų mokėjimo informacija bus perduota mūsų įgaliotiems mokėjimo paslaugų teikėjams, kurie apdoros mokėjimą (-us). Mes perduodame išsamią informaciją apie jūsų pristatymo adresą logistikos įmonėms ir gabenimo partneriams. Norėdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatytos pagal jūsų norus, mes galime perduoti jūsų el. pašto adresą ir, jei taikytina, telefono numerį logistikos įmonei ir (arba) gabenimo partneriui, kuriam patikėjome jūsų prekių pristatymą. Jei reikia, jie susisieks su jumis prieš pristatydami, kad suderintų pristatymo informaciją su jumis. Atitinkami duomenys yra perduodami tik atitinkamais tikslais ir po pristatymo vėl ištrinami.

3.2.2. Duomenų naudojimas sukčiavimo prevencijos tikslais

Duomenys, kuriuos pateikiate pateikdami užsakymą, gali būti naudojami norint patikrinti, ar užsakymo procesas nėra neįprastas (pvz., jei tuo pačiu metu užsakoma daug prekių per skirtingas klientų sąskaitas). Mes turime teisėtą interesą atlikti tokį patikrinimą. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

3.2.3. Duomenų perdavimas transporto paslaugų teikėjams

Siekdami pristatyti užsakytas prekes, bendradarbiaujame su logistikos paslaugų teikėjais / transporto įmonėmis ir (arba) gabenimo partneriais: Šie duomenys gali būti perduodami jiems pristatyti užsakytas prekes arba pateikti tokią informaciją kaip: vardas, pavardė, pašto adresas, taip pat, jei taikoma, el. pašto adresas ir, jei taikoma, telefono numeris. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas.

3.3. Duomenų apdorojimas reklamos tikslais

3.3.1. Pašto reklama

Turime teisėtą interesą naudoti jūsų duomenis rinkodaros tikslais. Mes tvarkome šiuos duomenis savo pačių ir trečiųjų šalių rinkodaros tikslais: vardas, pavardė, pašto adresas, gimimo metai.

3.2.5. Übermittlung von Daten an Partnerunternehmen

Mes taip pat turime teisę išsaugoti minėtus asmens duomenis laikydamiesi teisinių reikalavimų savo pačių ir trečiųjų šalių rinkodaros tikslams. Tikslas yra siųsti jums reklamą, pagrįstą tik jūsų faktiniais ar numanomais interesai, ir nesiūlyti jums nenaudingos reklamos. Saugomi duomenys neperduodami tretiesiems asmenims. Be to, pseudonimizuoti / anonimizuoti jūsų asmeniniai duomenys, surinkti siekiant naudoti pseudonimizuotus / anonimizuotus duomenis savo rinkodaros tikslams, taip pat trečiųjų šalių (reklamuotojų) rinkodaros tikslams. Pseudonimizuotus / anonimizuotus duomenis taip pat galima naudoti individualiai tinkle, taip reklamą gali kontroliuoti trečiųjų šalių paslaugų teikėjai ir (arba) agentūros. Asmens duomenų naudojimo rinkodaros tikslais teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

Pastaba apie teisę prieštarauti

Galite bet kuriuo metu nemokamai prieštarauti, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų naudojami minėtiems rinkodaros tikslams, adresu [email protected], ir jūsų prieštaravimas galios ateities duomenims.

Jei pateiksite prieštaravimą, jūsų duomenys bus blokuojami tolesniam reklamos duomenų tvarkymui. Norime atkreipti dėmesį, kad išimtiniais atvejais, net ir gavus jūsų prieštaravimą, reklaminė medžiaga gali būti laikinai siunčiama toliau. Reikia laiko techniškai apdoroti jūsų prašymą, tai nereiškia, kad neįgyvendinome jūsų prašymo.

3.3.2. Naujienlaiškis

Mūsų svetainėse / programose siūlome jums galimybę užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Siekiant užtikrinti, kad įvedant el. pašto adresą nebuvo padaryta klaidų, mes naudojame vadinamąją dvigubo pasirinkimo procedūrą (DOI procedūrą): Kai įvedate savo el. pašto adresą registracijos lauke ir duodate sutikimą gauti mūsų informacinį biuletenį, jums atsiųsime patvirtinimo nuorodą nurodytu adresu. Tik spustelėjus šią patvirtinimo nuorodą, jūsų el. pašto adresas bus įtrauktas į mūsų adresų sąrašą, kad galėtumėte gauti mūsų naujienlaiškius. Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) punktas.

Pastaba apie duoto sutikimo atšaukimo teisę

Galite bet kada atšaukti savo sutikimą, kad jis galiotų ateityje, atsiųsdami pranešimą el. paštu [email protected]lt arba spausdami atsisakymo nuorodą kiekvieno naujienlaiškio apačioje.

3.3.3. Produktų rekomendacijos el. paštu

Kaip esamas mūsų internetinės parduotuvės klientas, el. paštu gausite iš mūsų nuolatines produktų rekomendacijas. Šias produktų rekomendacijas gausite iš mūsų nepriklausomai nuo to, ar užsiprenumeravote naujienlaiškį. Mes naudojame el. pašto adresą, kurį nurodėte pirkdami, norėdami reklamuoti savo prekes ir (arba) paslaugas, panašias į tas, kurias pirkote iš mūsų pagal jau pateiktą užsakymą. Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

Pastaba apie teisę prieštarauti

Galite bet kuriuo metu prieštarauti mūsų gaminio rekomendacijoms, kad jos ateityje įsigaliotų, atsiųsdami pranešimą el. paštu [email protected] arba kiekvieno prekių rekomendacijų el. laiško apačioje, nepatirdami jokių papildomų išlaidų, išskyrus perdavimo išlaidas pagal bazinius tarifus.

3.3.4. Lošimai su laimėjimais

Jei prisiregistruojate dalyvauti lošimuose, kuriuos organizuojame ABOUT YOU, mes naudojame duomenis, kuriuos pateikėte registracijos metu, siekdami įvykdyti dalyvavimo sutartį, visų pirma norėdami pranešti jums apie prizą ir prireikus reklamuoti mūsų pasiūlymus ir (arba) mūsų lošimų partnerių pasiūlymus. Išsamią informaciją galite rasti atitinkamose dalyvavimo lošime sąlygose. Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) punktas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

3.4. Buvimas internete ir svetainės optimizavimas

3.4.1 Slapukai – bendroji informacija

Mes naudojame slapukus įvairiuose puslapiuose, kad apsilankymas mūsų svetainėje būtų patrauklus ir įgalintų naudoti tam tikras funkcijas, taip pat statistiškai registruoti mūsų svetainės naudojimą. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos jūsų naršyklė sukuria automatiškai ir kurie yra saugomi jūsų įrenginyje (nešiojamame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ir kt.), kai lankotės mūsų svetainėje. Slapukai nepažeidžia jūsų galutinio įrenginio, juose nėra virusų, Trojos arklių ar kitų kenkėjiškų programų. Informacija saugoma slapuke, tai nustato ryšį su konkrečiu naudojamu įrenginiu. Tačiau tai nereiškia, kad mes iškart identifikuojame jūsų tapatybę.

Didžioji dalis mūsų naudojamų slapukų ištrinama naršyklės sesijos pabaigoje (tai vadinamieji seanso arba sesijos slapukai). Su jais galime pvz., pasiūlykite kelių puslapių prekių krepšelio ekraną, kuriame galite pamatyti, kiek prekių šiuo metu yra jūsų pirkinių krepšelyje ir kokia yra jūsų dabartinė pirkimo vertė. Kiti slapukai lieka jūsų kompiuteryje ir leidžia mums atpažinti jūsų įrenginį kitą kartą lankantis mūsų svetainėje (tai vadinamieji nuolatiniai arba ilgalaikiai slapukai). Šie slapukai naudojami siekiant, kad mūsų pasiūlymas būtų patogesnis, efektyvesnis ir saugesnis. Su šiais slapukais puslapyje gausite informaciją, pritaikytą jūsų pomėgiams.

Žinoma, galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji jūsų įrenginyje slapukų neišsaugotų. Pagalbos funkcijoje daugumos interneto naršyklių meniu juostoje paaiškinama, kaip galite neleisti savo naršyklei priimti naujų slapukų, kaip galite priversti naršyklę įspėti jus, kai gausite naują slapuką, ar galite ištrinti visus jau gautus slapukus ir užblokuoti jų gavimą visiems kitiems.

Tai atliekama šiuo būdu:

„Internet Explorer“:

 1. Meniu „Įrankiai“ pasirinkite „Interneto parinktys“.
 2. Spustelėkite skirtuką „Privatumas“.
 3. Dabar galite nustatyti interneto zonos saugos parametrus. Čia nustatoma, ar slapukai turėtų būti priimami, ar ne.
 4. Spausdami „Gerai“ patvirtinsite savo nustatymus.

„Firefox“:

 1. Meniu „Įrankiai“ pasirinkite „Nustatymai“.
 2. Spustelėkite „Privatumas“.
 3. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite nuostatą „Kurti pagal vartotojo nustatytus parametrus“.
 4. Dabar galite nustatyti, ar slapukai turėtų būti priimami, kiek laiko norite išlaikyti šiuos slapukus, ir pridėti išimčių, kurių svetainių slapukus visada norite gauti arba negauti niekada.
 5. Spausdami „Gerai“ patvirtinsite savo nustatymus.

„Google Chrome“:

 1. Spustelėkite „Chrome“ meniu naršyklės įrankių juostoje.
 2. Dabar pasirinkite „Nustatymai“.
 3. Spustelėkite „Rodyti išplėstinius nustatymus“.
 4. Skiltyje „Privatumas“ spustelėkite „Turinio nustatymai“.
 5. Skiltyje „Slapukai“ galite atlikti šiuos slapukų nustatymus:
  • Ištrinti slapukus
  • Blokuoti slapukus pagal numatytąjį nustatymą
  • Išėjus iš naršyklės, pagal numatytąjį nustatymą ištrinti slapukus ir svetainės duomenis
  • Nustatyti išimtis tam tikrų svetainių ar domenų slapukams

Tačiau norėtume atkreipti dėmesį, kad šiuo atveju ne visos šios svetainės funkcijos gali veikti pilna apimtimi. Jei šie slapukai ir (arba) juose pateikta informacija yra asmens duomenys, teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas. Mūsų interesas optimizuoti savo svetainę turi būti laikomas pagrįstu interesu pagal minėtą reglamentą.

3.4.2. „Google Analytics“

Poreikiais pagrįsto projektavimo ir nuolatinio mūsų puslapių optimizavimo tikslais naudojame „Google Analytics“ - „Google Inc.“ („Google“) teikiamą žiniatinklio analizės paslaugą, pagrįstą BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktu. „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius „slapukus“ – tekstinius duomenis, kurie yra įrašomi jūsų kompiuteryje tam, kad supaprastintų ir paspartintų analizės funkcijų naudojimą svetainėje. Šiame kontekste sukuriami pseudonimizuoti naudojimo profiliai ir naudojami slapukai. Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine, tokia kaip

 • naršyklės tipas / versija,
 • naudojama operacinė sistema,
 • URL, iš kurios buvote nukreipti į svetainę,
 • prieigos kompiuterio tipo pavadinimas (IP adresas),
 • serverio užklausos laikas.

Šių svetainių operatorių vardu „Google“ naudos šią informaciją atlikti svetainių panaudojimo vertinimus, kad būtų galima parengti ataskaitą apie svetainės naudojimo veiklą, pagerinti joje teikiamas paslaugas ir internetinių tarnybų veiklą per svetainių operatorius. Iš jūsų naršyklės persiųstas į „Google Analytics“ IP adresas nebus pateikiamas kartu su kitais duomenimis iš „Google“. Atitinkamai nustatydami savo svetainės nuostatas galite neleisti laikyti savo kompiuteryje slapukų; tačiau tokiu atveju įspėjame, kad galite išnaudoti ne visas tokių svetainių teikiamas funkcines galimybes. Slapukai ne tik padeda nustatyti prisijungusį vartotoją, bet ir padeda prieiti prie jūsų svetainėje naudojamų duomenų (įskaitant jūsų IP adresą) „Google“ bei apdoroti šiuos duomenis „Google“, atsisiuntus ir įsidiegus naršyklei skirtą priedą iš tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt.

Kaip alternatyvą naršyklės priedui, ypač mobiliųjų įrenginių naršyklėms, taip pat galite neleisti „Google Analytics“ rinkti duomenis spustelėdami šią nuorodą. Taip jūsų kompiuteryje bus įrašytas atsisakymo slapukas, kuris neleis rinkti iš jūsų duomenų naršantis šioje svetainėje ateityje. Atsisakymo slapukas galioja tik šioje naršyklėje ir tik mūsų svetainėje ir yra saugomas jūsų įrenginyje. Jei ištrinsite slapukus iš šios naršyklės, turite dar kartą nustatyti atsisakymo slapuką. Daugiau informacijos apie duomenų, susijusių su „Google Analytics“, apsaugą galima rasti „Google Analytics“ svetainėje.

3.4.3. „Google Adwords“

Mūsų svetainė naudoja „Google Adwords“ paslaugą. „Google Ads“ yra „Google Inc.“ internetinės reklamos programa, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV („Google“).

Viena vertus, mes naudojame „Google Ads“ paslaugos pakartotinės rinkodaros funkciją. Naudodami pakartotinės rinkodaros funkciją, galime pateikti savo svetainės vartotojus kitose „Google“ vaizdinės reklamos tinklo svetainėse (pačioje „Google“, vadinamosiose „Google Ads“ ar kitose svetainėse) pagal jų pomėgius. Tam analizuojama mūsų svetainės vartotojų sąveika, pvz. kuris pasiūlymas domino vartotoją, kad būtų galima rodyti tikslinę reklamą kituose puslapiuose net apsilankius mūsų svetainėje. Šiuo tikslu „Google“ fiksuoja skaičių vartotojų, apsilankiusių tam tikrose „Google“ paslaugose ar svetainėse „Google“ vaizdinės reklamos tinkle, naršyklėse. Šis slapukų skaičius naudojamas šių vartotojų apsilankymams registruoti. Šis skaičius padeda aiškiai identifikuoti interneto naršyklę konkrečiame kompiuteryje, o ne identifikuoti asmenį, nes asmens duomenys nėra saugomi. Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

„Google“ slapukų naudojimą galite išjungti spustelėję žemiau esančią nuorodą ir atsisiųsdami bei įdiegdami ten pateiktą priedą: www.google.com/settings/ads/plugin.

Daugiau informacijos apie „Google Remarketing“ ir „Google“ duomenų apsaugą rasite svetainėje: www.google.com/privacy/ads/.

3.4.4. „Google Conversion Tracking“

Naudodamiesi „Google Ads“ paslauga taip pat naudojame vadinamąjį konversijų stebėjimą. Jei spustelėsite „Google“ pateiktą skelbimą, konversijų stebėjimo slapukas bus patalpintas jūsų kompiuteryje / įrenginyje. Šie slapukai netenka galios po 30 dienų, juose nėra asmens duomenų ir todėl jie nėra naudojami asmens tapatybei nustatyti. Informacija, gauta naudojant konversijos slapuką, naudojama konversijų statistikai kurti „AdWords“ klientams, pasirinkusiems konversijų stebėjimą.

Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

Atitinkamai nustatydami savo svetainės nuostatas galite neleisti laikyti savo kompiuteryje slapukų; tačiau tokiu atveju įspėjame, kad galite išnaudoti ne visas tokių svetainių teikiamas funkcines galimybes. Be to, naršyklėje galite išjungti su pomėgiais susijusius skelbimus „Google“ ir su pomėgiais susijusius „Google“ skelbimus žiniatinklyje („Google“ vaizdinės reklamos tinkle), suaktyvinę mygtuką „Išjungti“, esantį www.google.lt/settings/ads, arba išjungdami juos svetainėje www.aboutads.info/choices/. Daugiau informacijos apie nustatymų parinktis ir duomenų apsaugą galite rasti „Google“ apsilankę www.google.lt/intl/lt/policies/privacy/?fg=1.

3.4.5. „Targeting“

Toliau išvardytos ir mūsų naudojamos vadinamosios tikslinio nukreipimo („Targeting‘) priemonės yra vykdomos remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktu. Mes naudojame tikslinio nukreipimo priemones, užtikrinančias, kad reklama jums būtų rodoma tik atsižvelgiant į jūsų faktinius ar numanomus interesus jūsų galiniuose įrenginiuose ir kad jums netrukdytų reklamos, kurios jums nėra įdomios.

3.4.5.1. „Onsite-Targeting“

Mūsų svetainė naudoja slapukus rinkdama ir vertindama informaciją, kad optimizuotų reklamą („Onsite Targeting“). Tokia informacija yra pvz., informacija apie tai, kokius produktus peržiūrėjote mūsų svetainėse / programose. Naudojamas tik slapyvardis, jis neleidžia mums jūsų identifikuoti. Visų pirma, informacija nebus susieta su jūsų asmeniniais duomenimis. Remdamiesi šia informacija, mūsų svetainėje galime parodyti jums pasiūlymus, kurie yra specialiai pritaikyti jūsų interesams, remdamiesi jūsų elgsena.

3.4.5.2. „Re-Targeting“

Mes taip pat naudojame pakartotinio tikslinio taikymo („Re-Targeting“) technologijas, teikiamas išorinių paslaugų teikėjų, tokių kaip „Pixel der Facebook Ireland Limited“. Pakartotinis tikslinis taikymas leidžia mums padaryti internetinį pasiūlymą jums įdomesnį. Tokiu būdu galime tikslingai nukreipti tuos vartotojus, kurie jau domisi mūsų parduotuve ir mūsų produkcija, į partnerių svetaines. Iš tyrimų žinome, kad asmeniniams poreikiams pritaikytos reklamos rodymas interneto vartotojui yra įdomesnis nei reklama, neturinti jokio asmeninio ryšio.

Tuo tikslu nustatomas slapukas, su kuriuo duomenys kaupiami naudojant slapyvardžius. Remiantis šia informacija, jums bus rodomi jūsų interesus atitinkantys skelbimai mūsų partnerių svetainėse. Tiesiogiai asmeniniai duomenys nėra saugomi ir jokie naudojimo profiliai su asmeniniais duomenimis nėra susieti.

Galite išjungti duomenų rinkimą suasmenintos reklamos tikslais. Tada nustatomas slapukas, kuris visam laikui neleidžia rinkti duomenų, nebent ištrinsite šį slapuką savo naršyklėje arba naudodamiesi funkcija „Ištrinti visus slapukus“. Bet kuriuo metu galite pakartoti atsisakymą priimti slapukus.

3.4.6. Reklamos partneriai / trečiųjų šalių slapukai

Mes dirbame su reklamos partneriais, kad internetinis pasiūlymas mūsų svetainėje būtų dar įdomesnis jums. Šiuo tikslu nustatomi mūsų reklamos partnerių slapukai, kai jūs lankotės mūsų svetainėje (vadinamieji trečiųjų šalių slapukai). Mūsų reklamos partnerių slapukuose informacija taip pat saugoma naudojant slapyvardžius apie jūsų vartotojo elgesį ir pomėgius, kai lankotės mūsų svetainėje. Kai kuriais atvejais taip pat renkama informacija, kuri atsirado kituose puslapiuose prieš lankantis mūsų svetainėje. Remdamiesi šia informacija, jums bus rodomi mūsų reklamos partnerių skelbimai pagal pomėgius. Jokie asmeniniai duomenys nebus išsaugoti ir jokie naudojimo profiliai nebus sujungti su jūsų asmeniniais duomenimis.

„Google Firebase“

Savo programose naudojame „Firebase“ technologiją. „Firebase“ yra „Google Ireland Limited“, „Gordon House“, Barrow Street, Dublinas 4, Airija („Google“) produktas. „Firebase“ yra mobiliųjų ir žiniatinklio programų kūrimo platforma. „Firebase“ yra funkcijos, leidžiančios geriau suprasti ir optimizuoti vartotojo elgesį programose. Be to, mes naudojame „Firebase“ funkcijas, leidžiančias geriau orientuoti vartotojus, bendrauti su vartotojais, optimizuoti našumą ar įvertinti programų gedimų priežastis..

Atskiriems galiniams įrenginiams identifikuoti naudojamas programos egzemplioriaus ID, kuris sugeneruojamas atskirų programų įdiegimų galiniuose įrenginiuose lygiu. Jis naudojamas atitinkamoms funkcijoms priskirti galutiniam įrenginiui. Jei programos egzemplioriaus ID bus ištrintas iš „Firebase“, duomenys bus pašalinti iš tiesioginės ir atsarginės sistemos per 180 dienų.

IOS“ operacinėje sistemoje taip pat įrašomas „iOS“ reklamos ID, siekiant identifikuoti galutinį įrenginį. Jei „iOS“ reklamos ID nėra, įrašomas gamintojo ID. Jei „iOS“ reklamos ID tampa prieinamas po to, kai buvo užfiksuotas gamintojo ID, gamintojo ID įrašymas sustabdomas, o vietoj to renkamas „iOS“ reklamos ID. „Android“ reklamos ID įrašomas naudojant „Android“ operacinę sistemą. Jei tai neįmanoma, naudojamas prietaiso aparatinės įrangos ID, pvz., „Android ID“ (SSAID).

Pagal numatytuosius nustatymus mobiliųjų įrenginių ID (pvz., „Android“ arba „iOS“ reklamos ID) renkami naudojant „Firebase“ naudojant technologijas, kurios veikia panašiai kaip slapukai. Įrenginio nustatymuose galite apriboti reklamavimo ID naudojimą („iOS“: duomenų apsauga / reklama / nėra skelbimų stebėjimo; „Android“: sąskaita / „Google“ / skelbimai).

Savo programose naudojame toliau išvardytas „Firebase“ funkcijas:

„Google Analytics“, skirta „Firebase“: Ši funkcija leidžia analizuoti mūsų programos pasiūlymo naudojimą. Funkcija renka informaciją apie mūsų programos naudojimą, perduoda ją „Google“ ir saugo ten. Galutiniam įrenginiui identifikuoti „Google“ naudoja reklamavimo ID, programos egzemplioriaus ID ir specialius analizės programos egzempliorių ID. Tuo tikslu programoje įrašomi tolesni naudojimo duomenys, tokie kaip vartotojų ir sesijų skaičius, sesijos trukmė ir duomenys apie atliktus veiksmus. „Google Analytics for Firebase“ duomenų rinkimo apžvalgą galite rasti apsilankę adresu https://support.google.com/firebase/answer/6318039#perfmon. Su reklamos ID susiję duomenys saugomi 60 dienų. „Google“ šią informaciją naudos mūsų vardu, norėdama įvertinti, kaip vartotojai naudojasi mūsų programų pasiūlymu, rengia ataskaitas apie mūsų programų veiklą ir teikia mums kitas paslaugas, susijusias su mūsų programos ir interneto naudojimu. Apdorojimas tarnauja mūsų teisėtam interesui analizuoti vartotojų elgseną ir galimą poreikių pagrįstą programų dizainą. Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google Analytics“ veikia „Firebase“, galite rasti čia: https://firebase.google.com/products/analytics/

„Firebase“ pranešimai apie gedimus: funkcija tarnauja programos stabilumui ir tobulinimui. Jei programa sugenda, renkama informacija apie naudojamus įrenginius ir mūsų programos naudojimą (pvz., laiko žyma, kada programa buvo paleista ir kai įvyko gedimas), kuri leidžia diagnozuoti ir išspręsti problemas , Programos egzempliorių ID naudojami norint įvertinti vartotojų, kuriuos paveikė gedimas, skaičių. Gedimo duomenys saugomi 180 dienų. Apdorojimas tarnauja teisėtiems mūsų interesams - užtikrinti stabilų programos veikimą ir išvengti gedimų. Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

Čia galite rasti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Crashlytics“: https://firebase.google.com/products/crashlytics/

Nuotolinis „Firebase“ konfigūravimas: Ši funkcija leidžia konfigūruoti programos parametrus, kad galėtume pakeisti programą galiniuose įrenginiuose, kuriuose ji yra įdiegta, visiškai neinstalijuodami jos iš atitinkamos programų parduotuvės su kiekvienu pakeitimu. Šiuo tikslu informacija apie įrenginį, kalbos ir šalies nustatymai perduodami „Google“ JAV ir ten tvarkomi. Programos egzemplioriaus ID naudojamas konfigūracijos reikšmėms pasirinkti ir grįžti į galutinius įrenginius. Apdorojimas tarnauja teisėtam interesui, kad būtų galima praktiškai atlikti programos konfigūracijas. Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

Čia galite rasti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia nuotolinis konfigūravimas: https://firebase.google.com/products/remote-config/

„Firebase“ Cloud Messaging“: funkcija naudojama perduodant tiesioginius pranešimus arba vadinamuosius pranešimus programoje (pranešimus, kurie rodomi tik programoje). Pseudonimizuota nuoroda mobiliajam įrenginiui priskiriama per programos egzemplioriaus ID, kuris naudojamas kaip tiesioginių pranešimų arba pranešimų programoje paskirties vieta. Stumiamuosius pranešimus galima bet kada išjungti ir vėl įjungti mobiliojo prietaiso nustatymuose. Apdorojimas tarnauja mūsų teisėtam interesui, kad galėtume lengvai susisiekti su klientais. Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Cloud Messaging“, galite rasti čia: https://firebase.google.com/products/cloud-messaging/

„Firebase“: ši funkcija leidžia analizuoti mūsų programų veikimo ir našumo charakteristikas. Ši funkcija renka informaciją apie mūsų programų veikimą ir našumą, perduoda ją „Google“ ir saugo ten. Pseudoniminis programos egzemplioriaus ID naudojamas galutiniam įrenginiui identifikuoti. Šiuo tikslu įrašoma bendra informacija apie įrenginį, pavyzdžiui, modelis, operacinė sistema ir orientacija bei duomenys apie vadinamuosius veikimo įvykius. Be to, IP adresai naudojami vykdymo įvykiams priskirti konkrečioms šalims, iš kurių jie kilę. Duomenų rinkimo apžvalgą galite rasti naudodamiesi „Firebase Performing Monitoring“ funkcija adresu https://support.google.com/firebase/answer/6318039#perfmon. Įvykiai, susieti su programos egzemplioriaus ID ir IP adresu, saugomi 30 dienų, o likę našumo duomenys - 90 dienų. „Google“ šiuos duomenis naudos mūsų vardu, kad įvertintų mūsų siūlomos programos našumą ir pateiktų ataskaitas bei informaciją apie mūsų programos veikimą ir našumą. Apdorojimas tarnauja mūsų teisėtam interesui analizuoti mūsų programos našumą ir techninį mūsų pasiūlymo optimizavimą, kuris tai įgalina. Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Firebase Performing Monitoring“, rasite čia: https://firebase.google.com/products/performance/

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „Firebase“ privatumo politiką adresu https://www.firebase.com/terms/privacy-policy.html. Programoje bus galima užkirsti kelią visų „Firebase“ paslaugų sekimui ateityje atitinkamai nustatant slankųjį jungiklį.

„Google Adsense“

Ši svetainė naudoja „Google AdSense“. Tai yra „Google Inc.“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV, paslauga, skirta integruoti skelbimus. „Google AdSense“ naudoja slapukus. Tai yra failai, kuriuos „Google“ kompiuteris gali naudoti norėdamas išsaugoti duomenis apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine. Be to, „Google AdSense“ taip pat naudoja žiniatinklio švyturėlius, - nematomą grafiką, leidžiančią „Google“ analizuoti šios svetainės paspaudimus, srautą joje ir panašią informaciją.

Informacija, gauta naudojant slapukus ir žiniatinklio švyturėlius, jūsų IP adresas ir pateikiami reklamos formatai perduodami į „Google“ serverį, esantį JAV ir ten saugomą. „Google“ gali perduoti šią surinktą informaciją trečiosioms šalims, jei to reikalauja įstatymai arba „Google“ įpareigoja trečiąsias šalis tvarkyti duomenis. Tačiau „Google“ sujungs jūsų IP adresą su kitais saugomais duomenimis. Atlikdami atitinkamus nustatymus savo interneto naršyklėje, galite užkirsti kelią minėtų slapukų išsaugojimui jūsų kompiuteryje. Tačiau tai reiškia, kad šios svetainės turinys nebegali būti naudojamas tokiu pačiu mastu. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate, kad jūsų duomenis „Google“ apdorotų taip, kaip tai apibūdinta aukščiau ir aukščiau apibūdintiems tikslams.

„Criteo“

Mūsų svetainė naudoja „Criteo GmbH“ technologiją rinkti ir saugoti pseudonimizuotą informaciją apie interneto lankytojų naršymą naršymo tikslais rinkodaros tikslais. Šie duomenys yra saugomi lankytojo kompiuterio slapukuose. „Criteo GmbH“ naudoja algoritmą, kad būtų galima išanalizuoti tokiu būdu užfiksuotą naršymo elgesį ir tada pateikti tikslines produktų rekomendacijas kaip asmeniniams poreikiams pritaikytas reklamines antraštes kitose svetainėse (leidėjams). Duomenys yra slapyvardžiai ir nėra naudojami jūsų asmens tapatybei nustatyti kaip mūsų svetainės lankytojui. Surinkti duomenys bus perduoti „Criteo GmbH“ tik tikslinimo tikslais. Duomenys „Criteo“ saugomi 13 mėnesių. Mes esame atsakingi už šį tvarkymą kartu su „Criteo“.

Galite prieštarauti šiam apdorojimui spustelėję šią nuorodą. Šiuo atveju jūsų kompiuteryje bus įrašytas laikinas slapukas, kuris laikinai kaups savo duomenų bazę. Jei ištrinsite slapukus, šią nuorodą reikia spustelėti dar kartą.

Daugiau informacijos apie naudojamą technologiją galite rasti „Criteo GmbH“ duomenų apsaugos nuostatuose.

„RTB House“

Informacija apie vartotojo naršymą rinkodaros tikslais renkama mūsų svetainėse ir per internetinį turinį. Slapukai nustatomi naudojant „RTB House“ („RTB House SA“, ul. Złota 61/101, 00-819 Varšuva, Lenkija) technologiją ir tik anoniminiu pavidalu. Tokiu būdu „RTB House“ gali analizuoti naršymą ir tada rodyti tikslines produktų rekomendacijas kaip reklamjuostes kitose lankomose svetainėse. Spustelėjus „Atsisakyti“, nustatomas atsisakymo slapukas, kuris ateityje neleidžia rodyti šios reklaminės juostos jūsų naršyklėje. Jis nenaudojamas jokiems kitiems tikslams ir neperduodamas tretiesiems asmenims. Jei norite sužinoti daugiau apie „RTB House“ arba prieštarauti anoniminei jūsų naršymo elgsenos analizei, spustelėkite žemiau esančią nuorodą: https://www.rtbhouse.com/privacy/.

„DOUBLECLICK by Google“

„Doubleclick by Google“ yra paslauga, kurią teikia „Google Inc.“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV („Google“). „DoubleClick by Google“ naudoja slapukus, kad pateiktų jums aktualias reklamas. Pseudoniminis identifikavimo numeris (ID) yra priskirtas jūsų naršyklei, kad būtų galima patikrinti, kurie skelbimai buvo rodomi jūsų naršyklėje, o kurie skelbimai buvo iškviesti. Slapukuose nėra asmeninės informacijos. „DoubleClick“ slapukų naudojimas įgalina tik „Google“ ir jos partnerių svetaines talpinti skelbimus, remiantis ankstesniais apsilankymais mūsų ar kitose interneto svetainėse. Slapukų sugeneruotą informaciją „Google“ perduoda serveriui JAV įvertinti ir ten saugo. „Google“ perduoda duomenis trečiosioms šalims tik remdamasi įstatymais arba tvarkydama užsakymo duomenis. Jokiomis aplinkybėmis „Google“ neapjungs jūsų duomenų su kitais „Google“ surinktais duomenimis.

Slapukai ne tik padeda nustatyti prisijungusį vartotoją, bet ir padeda prieiti prie jūsų svetainėje naudojamų duomenų (įskaitant jūsų IP adresą) „Google“ bei apdoroti šiuos duomenis „Google“, atsisiuntus ir įsidiegus naršyklei skirtą priedą.

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) ir f) punktų nuostatos.

3.5. Socialinės terpės funkcijos

Remdamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktu, naudojame savo tinklalapio „Facebook“ ir „Twitter“ socialinius papildinius, kad mūsų įmonė būtų geriau žinoma. Pagrindinis reklamos tikslas turi būti laikomas teisėtu interesu, kaip apibrėžta BDAR. Jų duomenų teikėjai turi užtikrinti atsakomybę už duomenų apsaugą užtikrinančią operaciją.

Duomenų rinkimo tikslą ir apimtį bei atitinkamo teikėjo tolesnį duomenų tvarkymą ir naudojimą, taip pat jūsų teises ir nustatymo galimybes apsaugoti jūsų privatumą galite rasti teikėjo atitinkamuose duomenų apsaugos pranešimuose, kuriuos susiejame žemiau.

Iš anksto atsijungę nuo socialinių tinklų puslapių ir ištrindami slapukus galite užkirsti kelią socialiniams tinklams priskirti surinktą informaciją apie jus savo vartotojo abonementui atitinkamame socialiniame tinkle, kai lankotės svetainėje www.aboutyou.lt. Jei nenorite, kad socialiniai tinklai per mūsų internetinę svetainę surinktus duomenis priskirtų tiesiogiai jūsų profiliui, prieš apsilankydami mūsų svetainėje turite atsijungti nuo atitinkamų socialinių tinklų. Taip pat galite visiškai neleisti įskiepių įkelti naudojant naršyklės priedus, pvz., su scenarijų blokatoriumi „NoScript“, kurį galite rasti: noscript.net.

3.5.1. „Facebook Connect / Login“

ABOUT YOU vartotojui suteikia galimybę prisiregistruoti naudotis paslauga naudojantis savo „Facebook“ prieiga (vadinamąja „Facebook Connect“ funkcija). „Facebook-Connect“ yra socialinio tinklo „Facebook“ paslauga, kurią valdo „Facebook Inc.“ (1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV („Facebook“). Tada nebūtina papildoma registracija. Norėdamas prisiregistruoti, vartotojas nukreipiamas į „Facebook“ svetainę, kur gali prisijungti naudodamas savo duomenis. Tai susieja „Facebook“ profilį su ABOUT YOU paslauga. Susiejus ABOUT YOU automatiškai gaunama informacija iš „Facebook“ esančios paskyros. Vartotojas sutiko su jų perdavimu (pvz., vardas, pavardė, el. pašto adresas, profilio nuotrauka, lytis, draugų sąrašas). Šią informaciją naudojame jūsų tapatybei identifikuoti, kai naudojate ABOUT YOU.

Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) punktas.

Išsamesnės informacijos apie „Facebook Connect“ ir privatumo nustatymus galite rasti duomenų apsaugos informacijoje tinklalapyje www.facebook.com/about/privacy.

3.5.2. „Pinterest“, „Twitter“, „WhatsApp“, „Xing“, „LinkedIn“, „Snapchat“, „Facebook Messenger“

Remdamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktu, kai kuriuose puslapiuose naudojame socialinių tinklų papildinius iš socialinių tinklų, kad mūsų įmonė būtų geriau žinoma. Pagrindinis reklamos tikslas pripažįstamas teisėtu interesu, kaip apibrėžta BDAR. Jų duomenų teikėjai turi užtikrinti atsakomybę už duomenų apsaugą užtikrinančią operaciją.

Duomenų rinkimo tikslą ir apimtį bei atitinkamo teikėjo tolesnį duomenų tvarkymą ir naudojimą, taip pat jūsų teises ir nustatymo galimybes apsaugoti jūsų privatumą galite rasti teikėjo atitinkamuose duomenų apsaugos pranešimuose, kuriuos susiejame žemiau.

Iš anksto atsijungę nuo socialinių tinklų puslapių ir ištrindami slapukus galite išvengti, kad socialiniai tinklai jūsų apsilankymo metu priskirtų informaciją apie jus jūsų vartotojo paskyrai atitinkamame socialiniame tinkle. Jei nenorite, kad socialiniai tinklai priskirtų duomenis, surinktus mūsų interneto svetainėje, tiesiogiai jūsų profiliui, prieš apsilankydami turite atsijungti nuo atitinkamų socialinių tinklų.

„Pinterest“

Į šią svetainę integruoti papildiniai iš socialinio tinklo „Pinterest Inc.“, 635 High Street, Palo Alto, CA, 94301, JAV („Pinterest“). „Pinterest“ įskiepį galite įtraukti pasinaudodami mūsų svetainės mygtuku „Prisegti mygtuką“.

Jei spustelėję „Pinterest“ mygtuką „Prisijungti“, kai esate prisijungę prie savo „Pinterest“ paskyros, galite susieti mūsų puslapių turinį su savo „Pinterest“ profiliu. Tai leidžia „Pinterest“ susieti jūsų apsilankymą mūsų svetainėje su jūsų vartotojo paskyra. Norėtume atkreipti dėmesį, kad mes neturime žinių apie perduotų duomenų turinį ar jų naudojimą „Pinterest“. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „Pinterest“ privatumo politiką: https://policy.pinterest.com/en/privacy-policy

„Twitter“

„Twitter“ paslaugos funkcijos taip pat yra integruotos šioje svetainėje. Šias funkcijas siūlo „Twitter Inc.“, 795 Folsom St., Suite 600, San Francisco, CA 94107, JAV („Twitter“). Naudojantis „Twitter“ ir „Re-Tweet“ funkcija, jūsų lankomos svetainės yra susiejamos su jūsų „Twitter“ paskyra ir yra paskelbiamos kitiems vartotojams. Duomenys taip pat perkeliami į „Twitter“. Jūsų interneto naršyklė užmezga tiesioginį ryšį su „Twitter“ serveriais ir perduoda duomenis į „Twitter“.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad mes neturime žinių apie perduotų duomenų turinį ar jų naudojimą „Twitter“. Daugiau informacijos galite rasti „Twitter“ duomenų apsaugos deklaracijoje: https://twitter.com/privacy.

Paskyros nustatymuose galite pakeisti savo privatumo nustatymus „Twitter“ https://twitter.com/account/settings.

„WhatsApp“

Šioje svetainėje taip pat naudojamas „WhatsApp“ mygtukas („WhatsApp“ bendrinimo mygtukas). Šiuo mygtuku galite dalytis otto.de turiniu naudodamiesi „WhatsApp“ programa savo mobiliajame telefone. Kai mygtukas pasirodo šioje svetainėje, jokie asmeniniai duomenys dar nėra perduodami „WhatsApp“ operatoriui ar kitoms trečiosioms šalims. Kai paspausite „WhatsApp“ mygtuką, „WhatsApp“ operatorius sužinos, koks turinys yra bendrinamas ir ar mygtukas buvo naudojamas šioje svetainėje. Daugiau informacijos apie tai, kaip „WhatsApp“ operatorius tvarko asmens duomenis, galite rasti operatoriaus duomenų apsaugos deklaracijoje: https://www.whatsapp.com/legal/#Privacy

„Xing“ ir „LinkedIn“

Šioje svetainėje taip pat yra įskiepiai iš socialinių tinklų „LinkedIn“, „LinkedIn Corporation“, 2029 Stierlin Court, Mountain View, California 94043, JAV ir „Xing AG“, Gänsemarkt 43, 20354 Hamburgas. Informaciją apie duomenų apsaugą galite rasti „LinkedIn“ ir „Xing“ duomenų apsaugos deklaracijoje, kurią galite rasti čia:

http://www.linkedin.com/legal/privacy-policy. LinkedIn hat sich dem EU-US-Privacy-Shield unterworfen.

http://www.xing.com/privacy

„Snapchat“

Mes naudojame papildinius iš socialinio tinklo „Snapchat“, kurį valdo „Snap Inc.“, 63 Market Street, Venice, CA 90291, JAV („Snapchat“). „Snapchat“ yra sertifikuota pagal „Privatumo skydo“ susitarimą. Daugiau informacijos apie vartotojo duomenų tvarkymą galite rasti „Snapchat“ privatumo politikoje https://www.snap.com/en-GB/privacy/privacy-policy/.

„Facebook Messenger“

Mes naudojame „Facebook Messenger“ iš „Facebook Ireland Inc.“. Jei siunčiate pranešimus per „Facebook Messenger“, „Facebook Messenger“ duomenis renka savarankiškai. „Facebook Messenger“ duomenų rinkimo tikslą ir apimtį bei tolesnį jūsų duomenų ten tvarkymą ir naudojimą, taip pat savo teises ir nustatymo galimybes apsaugoti jūsų privatumą skaitykite „Facebook Messenger“ privatumo politikoje. „Facebook Messenger“ privatumo politiką galite rasti čia: https://lt-lt.facebook.com/privacy/explanation

3.6. Kliento paskyra

Norėdami suteikti jums kuo didesnį patogumą, siūlome jums nuolat saugoti jūsų asmeninius duomenis slaptažodžiu apsaugotoje kliento paskyroje.

Kliento paskyra kuriama savanoriškai. Jei sukursite kliento paskyrą, čia surinkti duomenys tvarkomi remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktu. Sukūrus kliento paskyrą, jokių naujų duomenų įvesti nereikia. Taip pat bet kuriuo metu galite peržiūrėti ir pakeisti išsaugotus duomenis savo kliento paskyroje. Tik jei norite pateikti užsakymus per mūsų svetainę / programą, norint atidaryti sutartį būtina atidaryti kliento paskyrą.

Norėdami nustatyti kliento paskyrą, be duomenų, kurių reikia patenkiant užsakymą, turite įvesti pasirinktą slaptažodį. Kartu su jūsų el. pašto adresu tai padės pasiekti jūsų kliento paskyrą. Prašome elgtis su savo asmeniniais prieigos duomenimis konfidencialiai ir visų jų neatskleisti trečiosioms šalims. Atminkite, kad liksite automatiškai prisijungę net išeidami iš mūsų svetainės, nebent atskirai atsijungsite.

Turite galimybę bet kada ištrinti savo kliento paskyrą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei užsakėte iš mūsų, kliento paskyroje matomi duomenys tuo pačiu nebus ištrinti. Jūsų duomenys bus automatiškai ištrinti, kai mums bus taikomi komercinių ir mokesčių įstatymų laikymo reikalavimai. Teisinis šio tolesnio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies c) punktas ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

3.7. Kontakto užmezgimas

Jūs turite galimybę susisiekti su mumis keliais būdais: el. paštu, telefonu ar paštu. Kai jūs susisiekiate su mumis, mes naudojame asmeninius duomenis, kuriuos jūs savanoriškai pateikėte mums, vieninteliam tikslui - susisiekti su mumis ir apdoroti jūsų prašymą.

Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) punktas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies c) punktas ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

3.8. Mokėjimai

Mes apdorojame jūsų mokėjimo informaciją mokėjimo apdorojimo tikslais, pvz. jei perkate ar naudojate produktą ir (arba) paslaugą per www.aboutyou.lt. Priklausomai nuo mokėjimo būdo, mes perduodame jūsų mokėjimo informaciją tretiesiems asmenims (pvz., mokėdami kredito kortele savo kredito kortelių teikėjui). Teisinis šio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a) punktas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies b) punktas ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktas.

3.8.1. „PayPal“

Jei mokėsite per „PayPal“, jūsų išsami mokėjimo informacija bus išsiųsta į „PayPal“ (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg (toliau - „PayPal“). „PayPal“ pasilieka teisę atlikti mokėjimo būdų kredito kortelės kredito patikrinimą per „PayPal“, tiesioginį debetą per „PayPal“ arba, jei siūloma, pirkti per „PayPal“ pagal sąskaitą. „PayPal“ naudoja kredito patikrinimo rezultatą statistinės įsipareigojimų neįvykdymo tikimybės atžvilgiu, kad galėtų nuspręsti dėl atitinkamo mokėjimo būdo suteikimo. Kredito ataskaitoje gali būti tikimybės vertės (vadinamosios balų vertės). Jei balų vertės įtraukiamos į kreditų ataskaitos rezultatą, jos grindžiamos moksliškai pripažinta matematine-statistine procedūra. Rezultatų reikšmėms apskaičiuoti naudojami adreso duomenys. Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų apsaugos įstatymus, įskaitant informaciją apie naudojamas kredito įstaigas, skaitykite „PayPal“ privatumo politiką: www.paypal.com/lt/webapps/mpp/ua/privacy-full

3.8.2. Išpirkimas

Jei mokate pristatymo metu, jūsų pristatymo ir mokėjimo duomenys bus išsiųsti mūsų atitinkamam pristatymo partneriui, kad būtų perduotas ir priimtas mokėjimas.

4. Gavėjas už ES ribų


Išskyrus nurodytą tvarkymą, neperduosime jūsų duomenų gavėjams, esantiems už Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės ribų. Minėtas apdorojimas apima duomenų perdavimą į mūsų užsakytų stebėjimo ir taikymo technologijų teikėjų serverius. Šie serveriai yra JAV. Duomenys perduodami remiantis vadinamosiomis standartinėmis ES Komisijos sutarčių nuostatomis, taip pat vadinamojo „Privatumo skydo“ principais.

5. Jūsų teisės

5.1. Apžvalga

Be teisės atsiimti mums duotą sutikimą, turite ir šias papildomas teises, jei tenkinami atitinkami teisiniai reikalavimai:

 • Teisė gauti informaciją apie mūsų saugomus jūsų asmens duomenis (BDAR 15 straipsnis), visų pirma jūs galite gauti informaciją apie tvarkymo tikslus, asmens duomenų kategoriją, gavėj, kuriems buvo ar bus atskleisti jūsų duomenys, kategorija, planuojamą saugojimo laikotarpį ir jūsų duomenų kilmę, nebent jie būtų renkami tiesiogiai iš jūsų;
 • Teisė reikalauti ištaisyti netikslius ir neišsamius duomenis (DBAR 16 str.).
 • Teisė, kad mūsų saugomi jūsų duomenys būtų ištrinti (BDAR 17 str.), su sąlyga, kad mes neturime laikytis jokių teisinių ar sutartinių duomenų saugojimo laikotarpių ar kitų teisinių įsipareigojimų ar teisių toliau saugoti jūsų duomenis.
 • Teisė pagal BDAR 18 str. prašyti apriboti jūsų asmeninių duomenų apdorojimą, kiek pateikiate pretenziją dėl jų tikslumo ar apdorojimo teisėtumo, tačiau nenurodote tokių duomenų ištrinti, ir mums duomenys nebėra reikalingi, tačiau juos pateikėte siekdami įvertinti ar gindami savo teises, arba jei paprieštaravote tokiam apdorojimui pagal BDAR 21 str.;
 • Teisė gauti informaciją apie jūsų pateiktus duomenis susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitymu formatu pagal BDAR 20 str.
 • Teisį pateikti skundą priežiūros institucijai. Paprastai tam galite susisiekti su jūsų gyvenamosios vietos ar mūsų registruotosios būstinės vietos atsakinguoju asmeniu.

Savo teisėmis galite pasinaudoti susisiekdami su mumis [email protected]

5.2. Teisė paprieštarauti

Pagal BDAR 21 straipsnio 1 dalies nuostatas duomenų tvarkymui gali būti prieštaraujama dėl priežasčių, atsirandančių dėl konkrečios duomenų subjekto situacijos.

Aukščiau nurodyta bendroji prieštaravimo teisė taikoma visiems duomenų tvarkymo tikslams, aprašytiems šioje duomenų apsaugos informacijoje, kurie tvarkomi remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f) punktu. Skirtingai nuo specialios teisės nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi reklamos tikslais, mes privalome įgyvendinti tokį bendrą prieštaravimą pagal BDAR tik tuo atveju, jei pateiksite mums ypatingos svarbos priežastis (pvz., galimą pavojų gyvybei ar sveikatai).

5.3. Teisė nutraukti sutartį

Jei duomenis tvarkysime remdamiesi jūsų sutikimu, jūs turite teisę bet kuriuo metu atsiimti savo sutikimą. Sutikimo atšaukimas nereiškia, kad sutikimu pagrįstas duomenų tvarkymas iki atšaukimo tampa neveiksmingas.Atsisiųsti PDF
Spausdinti PDF
Atsisiųsti PDF-Reader

>
false