Pereiti prie pagrindinio turinio

Duomenų apsaugos informacija

About You SE & Co. KG, Domstraße 10, 20095 Hamburgas (informacija: 2023 metų gruodžio mėn).

Toliau pateiktoje duomenų apsaugos informacijoje informuojame apie asmens duomenų tvarkymą, kurį atlieka „About You SE & Co. KG“, Domstrasse 10, 20095 Hamburgas (toliau „ABOUT YOU“ ir (arba) „Duomenų valdytojas“) apie asmens duomenų tvarkymą pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (toliau „BDAR “) ir Vokietijos federalinį duomenų apsaugos įstatymą (toliau "BDSG"). Mūsų duomenų apsaugos informacija taikoma šioms interneto svetainėms, programoms ir kitoms paslaugoms bei veiksmams (toliau kartu vadinamiems „Paslaugos“):www.aboutyou.lt, ABOUT YOU App.

Atidžiai perskaitykite mūsų duomenų apsaugos informaciją. Jei turite klausimų ar pastabų dėl mūsų duomenų apsaugos informacijos, susisiekite su mumis adresu: [email protected]

Turinys

Paspaudę atitinkamų skyrių antraštes, galite pereiti tiesiai į jus dominantį skyrių.

1. Atsakingo asmens vardas, pavardė ir kontaktiniai duomenys

2. Duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys

3. Duomenų tvarkymo tikslai, teisiniai pagrindai ir teisėti interesai, kurių siekia duomenų valdytojas arba trečioji šalis, ir duomenų gavėjų kategorijos

3.1. Prieiga prie mūsų svetainių ir (arba) programų

3.1.1. Registracijos failai

3.1.2. Slapukai ir sekimo priemonės

3.2. Sutarties sudarymas, vykdymas ir (arba) nutraukimas

3.2.1. Duomenų tvarkymas sudarius sutartį

3.2.2.Duomenų tvarkymas sudarius sutartį

3.2.3. Informacijos perdavimas transporto paslaugų teikėjams ir (arba) krovinių gabenimo partneriams

3.2.4. Informacijos perdavimas bendrovėms partnerėms

3.3.Duomenų tvarkymas reklamos tikslais

3.3.1. Paštu siunčiama reklama

3.3.2. Naujienlaiškiai

3.3.3. Produktų rekomendacijos el. paštu

3.3.4. Konkursai

3.4. Pritaikyta naudotojo patirtis

3.4.1. Identifikavimas trečiųjų šalių svetainėse

3.4.2. Pritaikyti skelbimai ir turinys

3.4.3. Rinkos tyrimai

3.4.4. Produkto kūrimas

3.4.5. Veikla

3.5. Duomenų tvarkymas atsiskaitymo tikslais

3.6. Gerbėjų puslapiai

3.7. „Facebook Connect“ / prisijungimas

3.8. Prisijungti naudojant Apple („Prisijungti su Apple“)

3.9. Customer Account / User Account

3.9. Kliento / naudotojo paskyra

3.10. Susisiekite su mumis

3.11. Mokėjimas

3.11.1. „Paypal“

3.11.2. Mokėjimas pristatymo metu

4. Nėra įsipareigojimo pateikti duomenis

5. Asmens duomenų gavėjai

5.1. Duomenų teikimas trečiosioms šalims

5.2. Duomenų teikimas trečiosioms šalims

6. Saugojimo laikotarpis ir duomenų šalinimas

7. Gavėjai už EEE ribų

8. Jūsų teisės

8.1. Apžvalga

8.2. Teisė pareikšti prieštaravimą

8.3. Teisė atšaukti

8.4. Gerbėjų puslapiai

1. Atsakingo asmens vardas, pavardė ir kontaktiniai duomenys

Ši duomenų apsaugos informacija taikoma duomenims, kuriuos tvarko

About You SE & Co. KG,
Domstraße 10, 20095 Hamburgas
Telefonas: 8800 800 29
El. paštas: [email protected]

teisiškai atstovaujama: ABOUT YOU Verwaltungs SE, kuriai atstovauja valdybos nariai Tarek Müller, Hannes Wiese und Sebastian Betz. Stebėtojų tarybos pirmininkas: Sebastian Klauke

Svetainė: www.aboutyou.lt

toliau nurodytoms paslaugoms: www.aboutyou.lt, ABOUT YOU App

2. Duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys

Su duomenų valdytojo duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti adresu

About You SE & Co. KG
Sebastian Herting - Duomenų apsaugos advokatų kontorai
Domstraße 10
20095 Hamburg Deutschland / Vokietija

E-Mail: [email protected].

3. Duomenų tvarkymo tikslai, teisiniai pagrindai ir teisėti interesai, kurių siekia duomenų valdytojas arba trečioji šalis, ir duomenų gavėjų kategorijos

3.1. Prieiga prie mūsų svetainių ir (arba) programų

3.1.1. Registracijos failai

Kiekvieną kartą jums naudojantis paslaugomis, atitinkama jūsų galutinio įrenginio interneto naršyklė siunčia informaciją į mūsų paslaugų serverį ir laikinai išsaugo ją žurnalo failuose. Žurnalo failuose saugomuose duomenų įrašuose yra šie duomenys: prieigos data ir laikas, atverto puslapio pavadinimas, užklausą pateikusio įrenginio IP adresas, įrenginio tipas, cfRayId, nukreipiantysis URL (pradinis URL, iš kurio atėjote į mūsų paslaugą), perduotų duomenų kiekis, įkėlimo laikas, naudojamos naršyklės produkto ir versijos informacija bei jūsų interneto prieigos paslaugų teikėjo pavadinimas. Kad galėtume patikimai ir saugiai teikti savo paslaugas, mes tvarkome žurnalų failus.
Jei tvarkome asmens duomenis (pvz., IP adresą), teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Mūsų teisėtas interesas –

 • užtikrinti sklandų ryšio nustatymą;
 • užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų paslaugomis;
 • sistemos saugumo ir stabilumo įvertinimas.

Iš šios informacijos negalima daryti jokių tiesioginių išvadų apie jūsų tapatybę ir mes to nedarysime. Informacija saugoma ir automatiškai ištrinama pasiekus pirmiau minėtus tikslus. Standartiniai informacijos ištrynimo laikotarpiai grindžiami būtinumo kriterijumi.

Jei naudojame slapukus ar panašias technologijas, susijusias su pirmiau aprašytu žurnalų failų tvarkymu, tai yra visiškai būtina, kad galėtume teikti jūsų užsakytas paslaugas. Šiuos slapukus galime naudoti be jūsų sutikimo, remdamiesi Vokietijos įstatymo dėl duomenų apsaugos ir privatumo apsaugos telekomunikacijų ir telemedijos srityje (toliau – vok. TTDSG) 25 straipsnio 2 dalies 2 punktu.

3.1.2. Slapukai ir sekimo priemonės

Bendroji informacija

Mes ir mūsų Partneriai savo paslaugose naudojame slapukus arba panašias technologijas (kartu dar vadinamus „Slapukais“). Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kurie gali būti saugomi jūsų galutiniame įrenginyje (nešiojamajame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ir kt.), kai lankotės ir (arba) naudojatės mūsų paslaugomis. Slapukai nedaro jokios žalos jūsų galutiniam įrenginiui ir juose nėra jokių virusų, Trojos arklių ar kitų kenkėjiškų programų. Slapuke saugoma informacija, kuri kiekvienu atveju susijusi su konkrečiu naudojamu galutiniu įrenginiu. Tačiau tai nereiškia, kad esame tiesiogiai informuoti apie jūsų tapatybę ir (arba) galime daryti išvadas apie jūsų asmenį.

Kai kurie naudojami slapukai vėl ištrinami pasibaigus naršyklės sesijai (vadinamieji sesijos slapukai). Tokie slapukai leidžia mums pagerinti mūsų paslaugų saugumą, pavyzdžiui, užkirsti kelią botų atakoms.

Kiti slapukai lieka jūsų galutiniame įrenginyje ir leidžia mums atpažinti jūsų galutinį įrenginį kito apsilankymo metu (vadinamieji nuolatiniai arba tarpsektoriniai slapukai). Šie slapukai naudojami, pavyzdžiui, rodant jums pritaikytas reklamas ir turinį mūsų paslaugose.

Sutikimas naudoti slapukus

Daugumą slapukų naudojame remdamiesi jūsų sutikimu. Šio sutikimo prašome savo Sutikimų valdymo platformoje ( toliau angl. „CMP“ ir (arba) „Pageidavimų centras”). TJis apibūdinamas kaip „Išsaugoti ir (arba) atkurti informaciją galutiniame įrenginyje“. Jei duodate sutikimą, tai yra slapukų naudojimo teisinis pagrindas (TTDSG 25 straipsnio 1 dalis kartu su BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktu). Jūsų priimtą sprendimą, ar norite duoti sutikimą, saugome, kad galėtume jį atitinkamai įgyvendinti. Šio sutikimo reikalavimo išimtis taikoma tik tiems slapukams, kurie yra visiškai būtini teikiant paslaugą, kurios paprašėte. Šiuos slapukus galime naudoti be jūsų sutikimo, remdamiesi TTDSG 25 straipsnio 2 dalies 2 punktu.

Sutikimas tvarkyti jūsų duomenis remiantis slapukais

Mūsų CMP prireikus taip pat prašome jūsų sutikimo tvarkyti jūsų duomenis remiantis šiais slapukais. Prašome sutikimo ne tik mums, bet ir mūsų Partneriams tvarkyti tokius duomenis.

Mūsų CMP visų pirma rasite išsamią informaciją apie tikslus, kuriais mes ir mūsų partneriai norėtume tvarkyti jūsų duomenis remdamiesi jūsų sutikimu, taip pat mūsų Partnerių sąrašą su papildoma informacija apie duomenų tvarkymą, kurį jie norėtų vykdyti remdamiesi jūsų sutikimu.

Jūsų priimtą sprendimą, ar norite duoti sutikimą tvarkyti jūsų duomenis remiantis slapukais, saugome CMP pagal vadinamąjį sutikimo ID (pvz., d13b5c50-6x7a-4d7b-9962-3846c8abba), kurį taip pat galite rasti mūsų informacijos apie duomenų apsaugą pabaigoje, kad galėtumėte ją atitinkamai įgyvendinti. Šis pseudoniminis sutikimo ID generuojamas atskirai jums kaip svetainės naudotojui, kad būtų galima pateikti teisinį įrodymą apie jūsų atliktus mūsų CMP nustatymus ir juose pateiktus (atšauktus) sutikimus, nurodant laiką (datą, valandą). Sutikimo ID galite bet kada rasti mūsų CMP skiltyje „Nustatymai“.

Šiame kontekste atliekamo duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Turime teisėtą interesą tvarkyti jūsų sprendimą duoti sutikimą, kad kiekvieną kartą jums naudojantis mūsų paslaugomis, nereikėtų jūsų klausti, ar norite duoti sutikimą.

Jei davėte sutikimą tvarkyti jūsų duomenis, šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.


Pastaba dėl atšaukimo teisės

Savo sutikimą (-us) galite bet kuriuo metu visiškai arba iš dalies atšaukti, kad jis (jie) galiotų ateityje, pakeisdami savo nustatymus mūsų CMP čia ir spustelėdami „Patvirtinti pasirinkimą“ arba „Atmesti viską“. Mūsų CMP visada rasite puslapio apačioje po nuoroda „Pageidavimų centras (sutikimo valdymas)“. Jūsų sutikimo atšaukimas nekeičia duomenų tvarkymo, atlikto remiantis sutikimu (-ais) iki atšaukimo, teisėtumo.


3.2. Sutarties sudarymas, vykdymas ir (arba) nutraukimas

3.2.1. Duomenų tvarkymas sudarius sutartį

Jei užsiregistruojate naudodamiesi viena iš mūsų paslaugų ir (arba) sudarote su mumis tolesnę sutartį (pvz., perkate iš mūsų produktą), mes tvarkome duomenis, reikalingus sutarčiai sudaryti, vykdyti ir (arba) nutraukti. Tai yra:

 • Kreipinys
 • Vardas, pavardė
 • Atsiskaitymo ir pristatymo adresas
 • El. pašto adresas
 • Sąskaitų faktūrų ir , ėjimų duomenys
 • Gimimo data
 • Telefonasr
 • Informacija apie pateiktus užsakymus
 • Parduotuvės nustatymai

Teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio b punktas, t. y. informaciją mums pateikiate remdamiesi atitinkamais jūsų ir mūsų sutartiniais santykiais (pvz., kliento / naudotojo paskyros valdymu, pirkimo sutarties tvarkymu). Taip pat privalome tvarkyti jūsų el. pašto adresą, jei perkate mūsų interneto svetainėse ir (arba) programėlėse, nes pagal Vokietijos civilinio kodekso (toliau vok. „BGB“), teisinius reikalavimus privalome siųsti elektroninį užsakymo patvirtinimą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktas).

Sutarčių tvarkymui surinktus duomenis, išskyrus atvejus, kai juos naudojame savo rinkodaros tikslais, saugome atitinkamos sutarties galiojimo laikotarpiu ir tol, kol pasibaigia atitinkamos teisės aktuose nustatytos arba galimos sutartinės garantijos ir garantijos teisės bei taikytini senaties terminai. Pasibaigus šiam laikotarpiui, informaciją apie sutartinius santykius, reikalaujamą pagal komercinės ir mokesčių teisės aktus, saugosime teisės aktuose nustatytą laikotarpį. Šiuo laikotarpiu duomenys vėl bus tvarkomi tik tuo atveju, jei mokesčių institucijos atliks patikrinimą. Daugiau informacijos žr. 6 skyriuje. Tolesnio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktas ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Turime teisėtą interesą pareikšti, vykdyti ar ginti teisinius reikalavimus.

Pirkimo sutarčiai tvarkyti naudojantis mūsų paslaugomis taip pat reikalingas toliau nurodytas duomenų tvarkymas:

mokėjimo duomenys bus perduodami mokėjimo paslaugų teikėjams, kuriuos įgaliojame apdoroti mokėjimą (-us). Duomenis apie pristatymo adresą perduodame mūsų užsakytoms logistikos įmonėms ir siuntų gabenimo partneriams, kad užsakymas būtų pristatytas. Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatytos pagal jūsų pageidavimus, galime perduoti jūsų el. pašto adresą ir, jei reikia, telefono numerį logistikos įmonei ir (arba) siuntų gabenimo partneriui, kuriam pavedėme atlikti pristatymą. Jei reikia, jie susisieks su jumis prieš pristatymą ir suderins su jumis pristatymo detales. Atitinkami duomenys bus perduodami tik atitinkamu tikslu ir po pristatymo nebus naudojami kitais tikslais, o pasibaigus esamiems komerciniams ir mokestiniams saugojimo įsipareigojimams bus ištrinti.

3.2.2. Duomenų naudojimas sukčiavimo prevencijos tikslais

Jūsų pateikta informacija, susijusi su užsakymu, gali būti naudojama tikrinant, ar nėra vadinamojo netipinio užsakymo proceso (pvz., vienu metu užsakoma daug prekių tuo pačiu adresu naudojant skirtingas klientų paskyras). Turime teisėtą interesą atlikti tokią peržiūrą. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas.

3.2.3. Informacijos perdavimas transporto paslaugų teikėjams ir (arba) krovinių gabenimo partneriams

Bendradarbiaujame su logistikos paslaugų teikėjais ir (arba) transporto įmonėmis ir (arba) siuntų gabenimo partneriais, kad pristatytume užsakytas prekes: Užsakytų prekių pristatymo arba pranešimo apie siuntą tikslais jiems gali būti perduodami šie duomenys: vardas, pavardė, pašto adresas ir, jei taikoma, el. pašto adresas ir, jei taikoma, telefono numeris. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas.

3.2.4. Informacijos perdavimas bendrovėms partnerėms

Naudodamiesi mūsų paslaugomis galite pasinaudoti trečiųjų šalių įmonių pasiūlymais. Tokiais atvejais galite sudaryti sutartį tiesiogiai su vienu iš mūsų partnerių, kuriam bus perduoti sutarčiai vykdyti reikalingi duomenys (pvz., vardas, pavardė, atsiskaitymo ir pristatymo adresas, el. pašto adresas, atsiskaitymo ir mokėjimo duomenys, gimimo data, telefono numeris). Tokie specialūs mūsų partnerių pasiūlymai yra atpažįstami ir žymimi kaip partnerių pasiūlymai. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas.

3.3. Duomenų tvarkymas reklamos tikslais

3.3.1. Paštu siunčiama reklama

Iš esmės turime teisėtą interesą naudoti tam tikrą informaciją rinkodaros tikslais, kad galėtume pateikti jums tinkamų pasiūlymų. Šią informaciją tvarkome reklamuodami paštu savo ir trečiųjų šalių rinkodaros tikslais: vardas, pavardė, pašto adresas, gimimo metai.

Taip pat esame įgalioti saugoti kitą apie jus surinktą asmeninę informaciją pagal teisinius reikalavimus savo ir trečiųjų šalių rinkodaros tikslais. Tikslas – pateikti jums skelbimus, pagrįstus tik jūsų tikrais ar numanomais poreikiais ir (arba) interesais, ir nevarginti skelbimais, kurie jums neaktualūs.

Papildomai saugomi duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims. ABOUT YOU taip pat pseudonimizuoja (anonimizuoja) apie jus surinktus asmens duomenis, kad pseudonimizuotus (anonimizuotus) duomenis galėtų naudoti savo ir trečiųjų šalių (reklamuotojų) rinkodaros tikslais.

Asmens duomenų tvarkymo rinkodaros tikslais (reklama paštu) teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Mes ir trečiosios šalys, su kuriomis bendradarbiaujame, turime teisėtą interesą siųsti jums reklamą paštu (pritaikytą jūsų poreikiams ir (arba) interesams), jei tai atitinka teisinius tiesioginės reklamos reikalavimus.


Pastaba dėl prieštaravimo teisės
Galite bet kuriuo metu netaikant jokio mokesčio atsisakyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų naudojama pirmiau minėtais rinkodaros tikslais ateityje, el. pašto adresu: [email protected]..

Jei pateiksite prieštaravimą, jūsų duomenys bus užblokuoti ir nebus naudojami tolesniam reklamos duomenų tvarkymui. Norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad išskirtiniais atvejais reklaminė medžiaga gali būti laikinai siunčiama net ir gavus jūsų prieštaravimą. Techniškai taip atsitinka dėl to, kad atrankos procesui reikia laiko, ir tai nereiškia, kad į jūsų prieštaravimą nebuvo reaguota.


3.3.2. Naujienlaiškiai

Teikdami savo paslaugas siūlome jums galimybę užsisakyti mūsų naujienlaiškį. Siekdami įsitikinti, kad įvedant el. pašto adresą nebuvo padaryta klaidų, naudojame vadinamąją dvigubo pasirinkimo procedūrą (DOI procedūra): Registracijos laukelyje įvedę savo el. pašto adresą ir davę sutikimą gauti mūsų naujienlaiškį, nurodytu el. pašto adresu atsiųsime patvirtinimo nuorodą. Tik paspaudus šią patvirtinimo nuorodą jūsų el. pašto adresas bus įtrauktas į mūsų naujienlaiškio siuntimo sąrašą. Šio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.


Pastaba dėl atšaukimo teisės
Galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, kuris galios ateityje, siųsdami pranešimą el. pašto adresu [email protected] arba pasinaudoję kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje esančia prenumeratos atsisakymo galimybe.3.3.3. Produktų rekomendacijos el. paštu

Kaip esamas klientas iš mūsų reguliariai gausite produktų rekomendacijas el. paštu. Šias produktų rekomendacijas iš mūsų gausite nepriklausomai nuo to, ar esate užsiprenumeravę naujienlaiškį. Tai darydami mes naudojame el. pašto adresą, kurį nurodėte pirkdami, kad galėtume reklamuoti savo prekes ir (arba) paslaugas, panašias į tas, kurias iš mūsų įsigijote pagal jau pateiktą užsakymą. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Turime teisėtą interesą siųsti jums produktų rekomendacijas el. paštu, jei tai atitinka tiesioginei reklamai taikomus teisinius reikalavimus.


Pastaba dėl prieštaravimo teisės
Galite bet kuriuo metu netaikant jokio mokesčio atsisakyti gauti mūsų produktų rekomendacijas ateityje, siųsdami pranešimą el. pašto adresu 3.3.4. Konkursai

Jei užsiregistruojate ir (arba) dalyvaujate ABOUT YOU organizuojamuose konkursuose (toliau – „Dalyvavimas”), duomenis, kuriuos pateikiate dalyvaudami konkurse, naudosime siekdami įgyvendinti dalyvavimo konkurse sutartį, visų pirma pranešdami apie prizą ir, jei taikoma, reklamuodami savo pasiūlymus ir (arba) konkurso partnerių pasiūlymus. Išsamesnę informaciją žr. atitinkamose kiekvieno konkurso dalyvavimo sąlygose. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas.3.4. Pritaikyta naudotojo patirtis

Mes ir mūsų Partneriai norime jums pasiūlyti kuo labiau jums pritaikytą mūsų teikiamų paslaugų naudojimo patirtį. Todėl savo CMP prašome jūsų sutikimo 3.4.1 – to 3.4.4 skirsniuose nurodytais duomenų tvarkymo tikslais. Šiuose skirsniuose aprašyto duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.

Taip pat jūsų duomenis tvarkome tam, kad galėtume saugiai ir patikimai teikti savo paslaugas jūsų pageidaujama forma. Daugiau informacijos žr. 3.4.5 skyriuje. Aprašytas duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Turime teisėtą interesą saugiai ir patikimai teikti mūsų siūlomas bei jūsų prašomas paslaugas (pvz., pirkinių krepšelio funkcija).

3.4.1. Identifikavimas trečiųjų šalių svetainėse

Tam tikroms paslaugoms turime priskirti naudotojus savo arba trečiųjų šalių svetainėms, pvz., kad trečiųjų šalių svetainėse galėtume rodyti mūsų produktų reklamas. Šiuo tikslu mes arba mūsų partneriai priskiriame pseudoniminį identifikatorių (ID). Be to, mes ir mūsų partneriai galime priskirti jus trečiųjų šalių svetainėms naudodami jūsų pseudoniminį el. pašto adresą arba telefono numerį. href="javascript:Optanon.ToggleInfoDisplay(),document.getElementsByClassName('ot-gv-list-handler')[0].click()">Partnerių sąraše

galite sužinoti, kokią informaciją mes arba atitinkami Partneriai norėtų naudoti remdamiesi jūsų sutikimu.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.

3.4.2. Pritaikyti skelbimai ir turinys

Kad galėtume jums pasiūlyti visą ABOUT YOU patirtį, mes ir mūsų partneriai, gavę jūsų sutikimą, naudojame tam tikrą informaciją (pvz., naršyklės informaciją, spustelėjimų kelią, lankymosi datą ir laiką, geografinę vietą, IP adresą, naudojimo duomenis, aplankytas svetaines), kad mūsų internetinėje parduotuvėje ir trečiųjų šalių svetainėse pateiktume jums pritaikytas reklamas ir turinį, kuris gali būti paremtas, pavyzdžiui, jūsų pasirinkimais arba neseniai peržiūrėtais produktais.

Partnerių sąraše galite pamatyti, kokią informaciją mes arba atitinkami partneriai naudoja šiems tikslams.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.

3.4.3. Rinkos tyrimai

Gavę jūsų sutikimą, mes ir mūsų partneriai naudojame tam tikrą informaciją apie sąveiką su mūsų internetinėje parduotuvėje ir trečiųjų šalių svetainėse esančiu turiniu ir skelbimais, kad geriau suprastume, kaip juos priima mūsų naudotojai. Šiuo tikslu deriname duomenų rinkinius (pvz., naudotojų profilius, statistinius duomenis, rinkos tyrimų ir analizės duomenis), kuriuose pateikiama informacija apie tai, kaip jūs ir kiti naudotojai sąveikauja su turiniu ir reklamomis. Šią informaciją galime naudoti bendriems požymiams nustatyti, pvz., koks turinys kokiai tikslinei grupei yra aktualus.

Partnerių sąraše galite pamatyti, kokią informaciją mes arba atitinkami partneriai naudoja šiems tikslams.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.

3.4.4. Produkto kūrimas

Gavę jūsų sutikimą, mes ir mūsų partneriai naudojame informaciją apie jūsų veiklą mūsų internetinėje parduotuvėje ir trečiųjų šalių svetainėse (pvz., jūsų sąveiką su reklamomis ar turiniu), nes tai padeda mums tobulinti esamus bei kurti naujus produktus ir paslaugas, atsižvelgiant į naudotojų sąveiką, tikslinės grupės tipą ir pan. Šis tikslas neapima naudotojų profilių ir identifikatorių kūrimo ar tobulinimo.

Partnerių sąraše galite sužinoti, kokią informaciją mes arba atitinkami Partneriai norėtų naudoti remdamiesi jūsų sutikimu.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.

3.4.5. Veikla

Kad mūsų internetinė parduotuvė būtų saugi ir patikima, mums reikia tam tikros informacijos. Šiuo tikslu stebime ir užkertame kelią neįprastai bei galimai nesąžiningai veiklai (pvz., susijusiai su reklama, botų atliekamais reklamos paspaudimais) ir užtikriname, kad sistemos bei procesai veiktų tinkamai ir saugiai. Informacija taip pat gali būti naudojama sprendžiant bet kokias jūsų arba mūsų problemas, susijusias su turinio ir skelbimų pristatymu arba jūsų sąveika su jais. Be to, mums reikia tam tikros informacijos, kad galėtume pateikti jums mūsų internetinę parduotuvę jūsų pageidaujama forma, pvz., įsimename, kokius produktus įdėjote į pirkinių krepšelį arba įtraukėte į pageidavimų sąrašą.

Partnerių sąraše galite pamatyti, kokią informaciją mes arba atitinkami partneriai naudoja šiems tikslams.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Turime teisėtą interesą saugiai ir patikimai teikti mūsų siūlomas bei jūsų prašomas paslaugas (pvz., pirkinių krepšelio funkcija).

3.5. Duomenų tvarkymas atsiskaitymo tikslais

Reklaminę erdvę savo paslaugose parduodame reklamuotojams, kurių produktus galite įsigyti mūsų paslaugose, kurie yra tiesiogiai susiję su jūsų apsipirkimo patirtimi svetainėje ABOUT YOU arba kurių produktai taip pat gali jus sudominti. Už šią reklamos paslaugą atsiskaitoma pagal vadinamąsias peržiūras (t. y. informaciją apie tai, kaip dažnai skelbimas buvo matomas) ir pagal sąveiką su skelbimu (t. y. informaciją apie tai, kaip dažnai spustelėtas skelbimas). Todėl renkame šią informaciją, kad galėtume išrašyti sąskaitas faktūras už paslaugas pagal veiklos rezultatus. Ši informacija taip pat tvarkoma siekiant aptikti bet kokias su atsiskaitymais susijusias klaidas ir užkirsti joms kelią ateityje (vad. programinių klaidų taisymas).

Šiuo tikslu tvarkomi duomenys neleidžia daryti jokių išvadų apie mūsų naudotojus. Duomenis tvarkysime tik gavę jūsų sutikimą, kad galėtume jums pasiūlyti kuo labiau jums pritaikytą naudotojo patirtį (žr. 3.4 skyrių), ypač šiais tikslais: asmeniniams poreikiams pritaikytos reklamos ir turinys (3.4.2 skyrius ), rinkos tyrimai (3.4.3 skyrius) ir produktų kūrimas (3.4.4 skyrius). Jei duosite mums sutikimą, sukursime asmeninę nuorodą, kad galėtume tvarkyti duomenis jūsų pasirinktais tikslais. Išsamią informaciją apie šį duomenų tvarkymą žr. 3.4 skyriuje ir mūsų CMP.

3.6. Gerbėjų puslapiai

ABOUT YOU turi socialinės žiniasklaidos profilius socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ ( toliau – „Gerbėjų puslapiai“), „Meta Platforms Ireland Ltd.“ 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublinas, D02, Airija (toliau – „Meta“), kuriuose reguliariai skelbiame ir dalijamės turiniu bei pasiūlymais. Jums naudojantis mūsų gerbėjų puslapiais arba kitomis „Facebook“ ir „Instagram“ svetainėmis, „Meta“ pasitelkia slapukus bei panašias technologijas, kad užfiksuotų jūsų naudojimąsi svetaine. ABOUT YOU gali peržiūrėti bendruosius statistinius duomenis apie savo gerbėjų puslapių naudotojų interesus ir demografines charakteristikas (pvz., amžių, lytį, regioną). Jei naudojatės socialiniais tinklais, duomenų tvarkymo socialiniuose tinkluose tipą, apimtį ir tikslus pirmiausia nustato socialinių tinklų operatoriai. Išimtis taikoma vadinamosioms puslapio įžvalgoms, už kurias esame atsakingi kartu su „Meta“ ir kurios paaiškintos toliau.

Jūsų duomenų tvarkymas naudojant „Meta“

„Meta“ taip pat tvarko jūsų duomenis jums naudojantis gerbėjų puslapiais savo tikslais, kurie nenurodyti šioje duomenų apsaugos informacijoje ir kuriems mes neturime jokios įtakos. Daugiau informacijos galima rasti atitinkamuose socialiniuose tinkluose:

„Facebook“ duomenų apsaugos informacija

„Instagram“ duomenų apsaugos informacija

Naudojimo analizė (puslapio įžvalgos)

Jums naudojantis mūsų gerbėjų puslapiais, „Meta“ pasitelkia slapukus ir panašias technologijas, kad užfiksuotų jūsų naudojimo elgseną. Tokiu būdu ABOUT YOU gauna „puslapio įžvalgas“, kuriose pateikta statistinė, nuasmeninta (anoniminė) informacija apie lankytojus. Priskirti jūsų asmeniui duomenų mes negalime. Puslapio įžvalgų informaciją atrenka ir rengia tik „Meta“. Puslapio įžvalgos padeda mums suprasti, kaip naudojami mūsų gerbėjų puslapiai, kokie yra lankytojų interesai ir kokios temos bei turinys yra ypač populiarūs. Šią informaciją naudojame, kad galėtume savo gerbėjų puslapių lankytojams pasiūlyti atitinkamo turinio ir geriau atsižvelgti į lankytojų interesus bei naudojimosi svetaine įpročius.

AABOUT YOU ir „Meta“ yra kartu bendrai atsakingos už jūsų duomenų tvarkymą teikiant puslapio įžvalgas (BDAR 26 straipsnis). ABOUT YOU ir „Meta“ yra sudarę susitarimą, kuriame nurodyta, kuri bendrovė vykdo kokius duomenų apsaugos įsipareigojimus pagal BDAR, susijusius su puslapio įžvalgų duomenų tvarkymu.

Susitarimą su „Meta“ žr. čia.

„Meta“ apibendrino pagrindinį šio susitarimo turinį čia (įskaitant puslapio įžvalgų duomenų sąrašą).

Teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas, jei davėte sutikimą, kad „Meta“ sukurtų puslapio įžvalgas, kaip aprašyta pirmiau.

3.7. „Facebook Connect“ / prisijungimas

ABOUT YOU siūlo naudotojui galimybę prisijungti prie paslaugos naudojantis savo „Facebook“ paskyra („Facebook Connect“ funkcija). „Facebook Connect“ – tai socialinio tinklo „Facebook“ paslauga, kurią teikia „Meta Platforms Ireland Ltd“ (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublinas, D02, Airija) (toliau – „Meta“). Tuomet papildoma registracija sistemoje ABOUT YOU nebūtina. Norėdamas prisijungti, naudotojas nukreipiamas į „Facebook“ svetainę, kurioje jis gali prisijungti naudodamas savo naudotojo duomenis. Tai susieja „Facebook“ profilį ir paslaugą ABOUT YOU. Per nuorodą ABOUT YOU iš „Meta“ automatiškai gauna informaciją, kurią naudotojas sutiko perduoti (pvz., vardą, pavardę, el. pašto adresą, profilio nuotrauką, lytį, draugų sąrašą). Šią informaciją naudojame jūsų tapatybei nustatyti jums naudojantis ABOUT YOU nuoroda.

Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.

Daugiau informacijos apie „Facebook Connect“ ir privatumo nustatymus rasite čia „Facebook“duomenų apsaugos informacija..

3.8. Prisijungti naudojant Apple („Prisijungti su Apple“)

ABOUT YOU siūlo naudotojams galimybę užsiregistruoti paslaugai naudojantis savo „Apple ID“ („Prisijungti su Apple“). Šią prisijungimo funkciją teikia „Apple Distribution International Limited“, Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Airija (toliau – „Apple“). Tuomet papildoma registracija sistemoje ABOUT YOU nebūtina.

Norėdamas prisijungti, naudotojas nukreipiamas į „Apple“ svetainę, kurioje jis gali prisijungti naudodamas savo naudotojo duomenis. Tai susieja naudotojo „Apple ID“ su mūsų paslauga. Naudotojas gali naudoti „Apple“ saugomą el. pašto adresą („Bendrinti el. pašto adresą“) arba pseudoniminį el. pašto adresą („Slėpti mano el. pašto adresą“). Jei naudotojas pasirenka „Bendrinti el. pašto adresą“, ABOUT YOU gaus el. pašto adresą ir vardą, susietą su „Apple ID“. Naudodami funkciją „Slėpti mano el. pašto adresą“, „Apple“ suteikia galimybę užsiregistruoti kitose ne „Apple“ teikiamose paslaugose, pavyzdžiui, ABOUT YOU, neatskleidžiant „Apple“ saugomo el. pašto adreso paprastu tekstu. Jei kurdamas naują ABOUT YOU kliento paskyrą naudotojas įjungia šią funkciją, „Apple“ sugeneruoja atsitiktinį el. pašto adresą su domenu @privaterelay.appleid.com. Viskas, kas siunčiama šiuo adresu, automatiškai persiunčiama į el. pašto adresą, susietą su „Apple ID“. Jei naudojate prisijungimo funkciją, atitinkamas IP adresas perduodamas „Apple“ įmonei.

Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.

Daugiau informacijos apie „Apple“ atliekamą duomenų tvarkymą rasite čia: „Apple“ duomenų apsaugos informacija.

3.9. Kliento / naudotojo paskyra

Kad būtų patogiau naudotis svetaine, siūlome nuolat saugoti jūsų asmens duomenis slaptažodžiu apsaugotoje kliento / naudotojo paskyroje.

Kliento paskyra paprastai sukuriama savanoriškai. Jei susikursite kliento paskyrą, čia surinkti jūsų duomenys bus tvarkomi remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktu. Sukūrus kliento paskyrą, duomenų iš naujo įvesti nebereikia. Taip pat galite bet kuriuo metu peržiūrėti ir keisti apie jus saugomus duomenis savo kliento paskyroje.

Tik tuo atveju, jei norite pateikti užsakymus mūsų svetainėje ir (arba) programėlėje, privalote atsidaryti kliento paskyrą, kad būtų galima sudaryti sutartį.

Be duomenų, kurių prašoma pateikiant užsakymą, turite įvesti pasirinktą slaptažodį, kad galėtumėte sukurti kliento paskyrą. Ši informacija kartu su jūsų el. pašto adresu naudojama prieigai prie kliento paskyros. Prašome konfidencialiai elgtis su savo asmeniniais prieigos duomenimis ir ypač nesuteikti prieigos prie jų neįgaliotoms trečiosioms šalims. Atkreipkite dėmesį, kad net ir išjungę mūsų svetainę automatiškai liksite prisijungę, nebent patys išsiregistruosite.

Galite bet kada ištrinti savo kliento paskyrą. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad pateikus mums užsakymą, jūsų kliento paskyroje matomi duomenys nebus tuo pačiu metu ištrinti. Jūsų duomenys bus automatiškai ištrinti pasibaigus mums taikomiems komerciniams ir mokestiniams saugojimo įsipareigojimams arba galiojantiems senaties terminams. Daugiau informacijos žr. 6 skyriuje.. Tolesnio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktas ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Turime teisėtą interesą pareikšti, vykdyti ar ginti teisinius reikalavimus.

3.10.Susisiekite su mumis

Su mumis galite susisiekti keliais būdais. El. paštu, telefonu, pokalbių pranešimais arba paštu. Jums susisiekus su mumis, asmens duomenis, kuriuos mums savanoriškai pateikiate šiame kontekste, naudojame tik tam, kad galėtume su jumis susisiekti ir tvarkyti jūsų užklausą.

Klientų užklausoms tvarkyti naudojame CRM sistemą „Zendesk“. Teikėjas yra „Zendesk, Inc.“, 1019 Market Street, San Franciskas, CA 94103, JAV (toliau – „Zendesk“). Naudojame „Zendesk“, kad greitai ir efektyviai tvarkyti jūsų užklausas. Su „Zendesk“ sudarėme duomenų tvarkymo sutartį (Data Processing Agreement (DPA)). „Zendesk“ tvarko jūsų duomenis, susijusius su užklausomis mums, tik mūsų vardu, o ne savo tikslais.

Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas, 6 straipsnio 1 dalies b punktas, 6 straipsnio 1 dalies c punktas ir 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Turime teisėtą interesą atsakyti į savo naudotojų užklausas, kurios yra bendro pobūdžio ir tiesiogiai nesusijusios su sutartiniais santykiais

3.11. Mokėjimas

Jūsų mokėjimo informaciją tvarkome mokėjimo apdorojimo tikslais, pvz., jums įsigyjant prekes arba naudojantis produktu ir (arba) paslauga svetainėje: www.aboutyou.lt. Priklausomai nuo mokėjimo būdo, jūsų mokėjimo informaciją perduodame trečiosioms šalims (pvz., kredito kortelės teikėjui, jei mokama kredito kortele).

Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas, 6 straipsnio 1 dalies b punktas ir 6 straipsnio 1 dalies f punktas.

3.11.1.„Paypal“

Jei mokėjimą atliekate naudodamiesi „PayPal“, jūsų mokėjimo duomenys bus perduoti PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Liuksemburgas (toliau – „PayPal"), kaip mokėjimo apdorojimo dalis. Perdavimo teisinis pagrindas yra sutarties vykdymas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas.

„PayPal“ pasilieka teisę atlikti kredito patikrą mokant kredito kortele per „PayPal“, tiesioginiu debetu per „PayPal“ arba, jei siūloma, „pirkimu išsimokėtinai“ per „PayPal“. Priimdama sprendimą dėl atitinkamo mokėjimo būdo suteikimo, „PayPal“ naudoja kredito patikrinimo rezultatus, atsižvelgdami į statistinę nemokėjimo tikimybę. Kredito ataskaitoje gali būti nurodytos tikimybės reikšmės (vadinamosios balų reikšmės). Jei į kredito ataskaitos rezultatus įtraukiamos balų reikšmės, jos yra pagrįstos moksliškai pripažinta matematine-statistine procedūra. Apskaičiuojant balų reikšmes, be kita ko, įtraukiami adreso duomenys. Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą, įskaitant informaciją apie naudojamas kredito agentūras, galima rasti „PayPal“ privatumo politikoje. „PayPal“ veikia kaip duomenų valdytojas, kaip apibrėžta duomenų apsaugos įstatyme.

3.11.2. Mokėjimas pristatymo metu

Jei mokate pristatymo metu, jūsų pristatymo ir mokėjimo duomenys bus išsiųsti mūsų atitinkamam pristatymo partneriui, kad būtų perduotas ir priimtas mokėjimas.

4. Nėra įsipareigojimo pateikti duomenis

Iš esmės jūs neprivalote pateikti mums savo asmens duomenų. Tačiau norint naudotis tam tikromis mūsų paslaugų sritimis gali tekti pateikti asmens duomenis, ypač perkant prekes. Jei nenorėsite pateikti mums tam reikalingų duomenų, deja, negalėsite naudotis atitinkamomis paslaugų sritimis.

5. 5. Asmens duomenų gavėjai

5.1. Duomenų teikimas trečiosioms šalims

Jūsų duomenis trečiosioms šalims, nesusijusioms su ABOUT YOU, perduosime tik tuo atveju, jei tai bus teisiškai leistina (pvz., dėl to, kad mes arba trečioji šalis turime teisėtą interesą juos perduoti, esame teisiškai įpareigoti juos perduoti arba remdamiesi jūsų sutikimu).

Be informacijos, pateiktos mūsų duomenų apsaugos informacijoje ir CMP, mes galime atskleisti asmens duomenis trečiajai šaliai, ypač jei,

 • jeigu tai daryti atskirais atvejais esame įpareigoti dėl teisės aktų reikalavimų arba vykdytino pareigūno ar teismo įsakymo (valdžios institucijoms);
 • dėl teisinių ginčų (su teismais arba mūsų teisininkais) ar mokesčių audito (su auditoriais);
 • when we work with tax consultants;
 • jei dirbame kartu su mokesčių konsultantais;
 • dėl galimų nusikalstamų veikų kompetentingoms tyrimo institucijoms;

verslo pardavimo atveju (pirkėjui).

Jei jūsų duomenis perduodame trečiosioms šalims remdamiesi jūsų sutikimu, paaiškinimas taip pat gali būti pateiktas gavus sutikimą.

5.2. Informacijos teikimas duomenų tvarkytojams

Kai kuriose srityse tvarkydami jūsų duomenis pasitelkiame duomenų tvarkytojus. Duomenų tvarkytojas – tai fizinis ar juridinis asmuo, kuris tvarko asmens duomenis mūsų vardu ir pagal mūsų nurodymus, o mes išliekame atsakingi už duomenų tvarkymą. Duomenų tvarkytojai nenaudoja duomenų savo reikmėms, o juos tvarko tik duomenų valdytojo naudai.

Jeigu duomenų tvarkytojai dar nenurodyti šioje duomenų apsaugos informacijoje, tai visų pirma yra šių kategorijų duomenų tvarkytojai:

 • IT paslaugų teikėjas (el. laiškų ir naujienlaiškių siuntimas);
 • Skambučių centras (atsakymai į klientų užklausas).

6. Saugojimo laikotarpis ir duomenų šalinimas

ABOUT YOU saugo asmens duomenis tik tiek, kiek tai būtina šioje duomenų apsaugos informacijoje nurodytais tikslais, visų pirma mūsų sutartiniams ir teisiniams įsipareigojimams vykdyti. Jūsų asmens duomenis taip pat galime saugoti kitais tikslais, jei arba tol, kol tolesnis saugojimas tam tikrais tikslais leidžiamas pagal įstatymus.

Jei uždarysite savo kliento (naudotojo) paskyrą, ištrinsime visus išsaugotus asmens duomenis. Jei visiška ištrinti neįmanoma arba to nereikalaujama dėl teisinių priežasčių, šią informaciją užblokuosime. Blokavimas naudojamas, pavyzdžiui, kai taikomi komercinės arba mokesčių teisės įpareigojimai, pavyzdžiui, pagal Vokietijos komercinį kodeksą (vok. HGB) ir Vokietijos mokesčių kodeksą (vok. AO). Šią informaciją privalome saugoti iki dešimties metų mokesčių ir audito tikslais. Net jei teisės aktais nustatyta saugojimo pareiga netaikoma, tam tikrais teisės aktų leidžiamais atvejais galime susilaikyti nuo neatidėliotino ištrynimo. Tai taikytina, pavyzdžiui, jei atitinkama informacija vis dar gali būti reikalinga tolesniam sutarties tvarkymui arba teisiniam persekiojimui ar teisinei gynybai (pvz., skundų atveju). Atitinkamas blokavimo trukmės kriterijus yra atitinkami teisės aktų nustatyti senaties terminai, kuriems pasibaigus informaciją ištriname. Paprastai senaties terminai baigiasi praėjus 3 metams nuo metų, kuriais iš mūsų pirkote, pabaigos

7. Gavėjai už EEE ribų

Asmens duomenis taip pat perduodame trečiosioms šalims arba duomenų tvarkytojams, įsikūrusiems ne Europos ekonominės erdvės (toliau – „EEE“) šalyse. Tokiu atveju, prieš perduodami duomenis, pasirūpinsime, kad gavėjui būtų užtikrintas tinkamas duomenų apsaugos lygis arba gautas jūsų sutikimas.

Tinkamas duomenų apsaugos lygis egzistuoja, pavyzdžiui, jei Europos Komisija atitinkamai šaliai priėmė vadinamąjį sprendimą dėl tinkamumo (BDAR 45 straipsnis). Europos Komisija nusprendė, kad duomenų apsauga JAV yra tinkamo lygio, jei duomenų gavėjas dalyvauja ES ir JAV Duomenų privatumo sistemoje (DPF) bei turi atitinkamą sertifikatą. Kadangi jūsų asmens duomenų gavėjai yra JAV ir dalyvauja DPF sistemoje, remiamės šiuo sprendimu dėl tinkamumo (BDAR 45 straipsnis).

Arba užtikriname tinkamą duomenų apsaugos lygį, su duomenų gavėjais susitardami dėl Europos Komisijos ES standartinių sutarčių sąlygų (BDAR 46 straipsnis). Tokiu atveju atliekame duomenų perdavimo poveikio vertinimą ir su gavėju susitariame dėl papildomų apsaugos priemonių arba prireikus jas įgyvendiname. Su gavėjais, kurie yra (nepriklausomi) duomenų valdytojai, susitariame dėl ES standartinių sutarčių sąlygų 1 modulio, o su gavėjais, kurie veikia kaip mūsų duomenų tvarkytojai, dėl ES standartinių sutarčių sąlygų 2 modulio.

Tai yra trečiosios šalys arba duomenų tvarkytojai šiose šalyse: JAV (šiuo atžvilgiu remiamės DPF), Jungtinėje Karalystėje (šiuo atžvilgiu remiamės Europos Komisijos sprendimu dėl tinkamumo, kurį galima rasti čia, Indijoje ir Singapūre. Perduodami duomenis į Indiją ir Singapūrą užtikrinome tinkamą duomenų apsaugos lygį sudarydami ES standartines sutarčių sąlygas ir atlikdami duomenų perdavimo poveikio vertinimą.

Iš mūsų galite gauti specialiai sutartų taisyklių, skirtų tinkamam duomenų apsaugos lygiui užtikrinti, kopiją. Norėdami tai padaryti, kreipkitės el. paštu [email protected]arba
2 skyriuje nurodytais kontaktiniais duomenimis.

8. Jūsų teisės

8.1. Apžvalga

Be teisės atšaukti mums duotą sutikimą, turite šias papildomas teises, jei įvykdyti atitinkami teisiniai reikalavimai:

 • teisę gauti informaciją apie mūsų saugomus jūsų asmens duomenis (BDAR 15 straipsnis), visų pirma galite prašyti informacijos apie duomenų tvarkymo tikslus, asmens duomenų kategorijas, duomenų gavėjų, kuriems jūsų duomenys buvo arba bus atskleisti, kategorijas, planuojamą saugojimo laikotarpį, jūsų duomenų kilmę, jei jie nebuvo gauti tiesiogiai iš jūsų;
 • teisė ištaisyti netikslius arba papildyti neišsamius duomenis (BDAR 16 straipsnis);
 • teisę ištrinti mūsų saugomus jūsų duomenis (BDAR 17 straipsnis), jei laikomasi taikomų reikalavimų ir, visų pirma, nesilaikoma jokių teisinių ar sutartinių saugojimo laikotarpių ar kitų teisinių prievolių ar teisių į tolesnį saugojimą;
 • teisę apriboti jūsų duomenų tvarkymą(BDAR 18 straipsnis), jei jūs ginčijate duomenų tikslumą (laikotarpiui, per kurį galime patikrinti asmens duomenų tikslumą); duomenų tvarkymas yra neteisėtas, bet jūs nesutinkate, kad duomenys būtų ištrinti; duomenys mums nebereikalingi, bet jums jų reikia teisiniams reikalavimams pareikšti, vykdyti ar apginti arba jūs prieštaravote duomenų tvarkymui pagal BDAR 21 straipsnį (kol bus patikrinta, ar mūsų teisėti pagrindai yra viršesni už jūsų);
 • teisę į duomenų perkeliamumą pagal BDAR 20 straipsnį, t. y. teisę, kai duomenys tvarkomi remiantis jūsų sutikimu (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas) arba į sutarties vykdymą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas) naudojant automatizuotas procedūras, kad saugomi duomenys būtų perduoti mums įprastu, kompiuterio skaitomu formatu, arba prašyti perduoti juos kitam atsakingam asmeniui (kiek tai techniškai įmanoma);

Minėtomis jums priklausančiomis teisėmis galite pasinaudoti rašydami el. pašto adresu

[email protected]..

Taip pat turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.. Norėdami tai padaryti, galite kreiptis į savo įprastinės gyvenamosios ar darbo vietos priežiūros instituciją arba mūsų įmonės būstinę.

8.2. Teisė pareikšti prieštaravimą

Turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi reklamos tikslais ( „prieštaravimas dėl reklamos“).

Taip pat turite teisę nesutikti su duomenų tvarkymu pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą dėl priežasčių, susijusių su jūsų konkrečia situacija. Tuomet nustosime tvarkyti jūsų duomenis, išskyrus atvejus, kai, laikydamiesi teisinių reikalavimų, galėsime įrodyti įtikinamas teisėtas tolesnio duomenų tvarkymo priežastis, kurios yra viršesnės už jūsų teises, arba duomenys bus tvarkomi siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus.

Teisę prieštarauti galite pareikšti adresu [email protected]..

8.3. Teisė atšauktil

Jei duomenis tvarkome remdamiesi jūsų sutikimu, turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą. Jūsų sutikimo atšaukimas nekeičia duomenų tvarkymo, atlikto remiantis sutikimu (-ais) iki atšaukimo, teisėtumo.

Paprastai galite pareikšti prieštaravimo teisę el. pašto adresu [email protected].

Savo sutikimą naudoti slapukus arba tvarkyti jais pagrįstus jūsų asmens duomenis galite bet kuriuo metu visiškai arba iš dalies atšaukti pakeisdami savo nustatymus mūsų CMP čia ir spustelėdami „Patvirtinti pasirinkimą“ arba „Atmesti viską“. Mūsų CMP visada rasite puslapio apačioje po nuoroda „Pageidavimų centras (sutikimo valdymas)“.

8.4. Gerbėjų puslapiai

Dėl jūsų puslapio įžvalgų informacijos tvarkymo kartu su „Meta“ su jais susitarėme, kad „Meta“ visų pirma yra atsakingi už informacijos apie jūsų puslapio įžvalgų tvarkymo teikimą jums ir galimybę pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis (pvz., teise prieštarauti). Daugiau informacijos apie savo duomenų apsaugos teises, susijusias su puslapio įžvalgomis, ir apie tai, kaip galite jomis tiesiogiai pasinaudoti kreipdamiesi į „Meta“, rasite čia.

Jei pageidausite pasinaudoti savo teisėmis ABOUT YOU, persiųsime jūsų užklausą „Meta“ įmonei.


Atsisiųsti PDF
Spausdinti PDF
Atsisiųsti PDF-Reader

>