Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Prekės berniukams17 458
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Drabužiai berniukams iš ABOUT YOU

Jeigu manai, kad drabužiai berniukams gali būti parenkami greitai ir be jokių pastangų, smarkiai klysti. Juk šiandien kai kurie mažieji vyrukai atrodo ne prasčiau už savo drąsius, stiprius ir pasitikinčius savimi tėčius. Ir tai yra visiškai suprantama, jeigu už drabužių parinkimą atsakingi tėveliai ir mamytės yra susipažinę su visomis mados industrijos naujovėmis ir tendencijomis. Tuomet net nekyla abejonės, kad ir jų sūnus negali likti nuošalyje ir rengtis „kaip papuola“. Šaunu tai, kad mūsų internetinė parduotuvė leidžia mamoms ir tėveliams palepinti savo vaikus drabužiais, tinkančiais kiekvienam skoniui. Mes siūlome pačius gražiausius ir madingiausius drabužių modelius, kurie taip transformuoja vaikus, kad dažnai atrodo, jog priešais save matai miniatiūrinį suaugusį vyrą. Be to, rūbai berniukams iš mūsų elektroninės parduotuvės pasižymi aukšta kokybe ir dėvėjimo komfortu. Tai nenuostabu, žinant, kad prekiaujame garsiausių mados namų produkcija, skirta mažiesiems džentelmenams.

Drabužiai berniukams – stilingiems ateities valdovams

Rūbai berniukams iš mūsų elektroninės parduotuvės tarsi specialiai sukurti stilingiems ateities valdovams. Na, o būsimiems pasiekimams reikia ruoštis nuo mažens, skiepijant gebėjimą rūpintis savo įvaizdžiu. Juk drabužiai yra vienas svarbiausių sėkmingo įvaizdžio komponentų tiek suaugusiems, tiek vaikams, siekiantiems pripažinimo kolektyve, ar taip mažųjų trokštamo populiarumo mokykloje. Ypač tai aktualu paauglystėje, kai vaikinai siekia tapti kompanijos dalimi, o galbūt net iškilti kaip savo grupės lyderiai. Todėl, drabužiai paaugliams berniukams pirmiausia yra būdas įrodyti, kad jie nėra blogesni už kitus, kad yra „savi“. Šiuo atveju, tėvų užduotis yra padėti bręstantiems ateities valdovams. Tai uždavinys ne iš lengvųjų. Paaugliai neturi saiko jausmo, tačiau yra labai imlūs reklamai ir kitų žmonių vertinimams. Mes, suaugusieji, turime padėti jiems atsirinkti, kas – iš tiesų vertinga ir skoninga. Nesijaudink, ABOUT YOU kataloge rasi daugybę kokybiškų ir stilingų garsių prekės ženklų drabužių berniukams ir paaugliams.

Rūbai berniukams internetu

Rūbai berniukams internetu – puikus būdas sukurti savo atžalos garderobą neišeinant iš namų. Tau gali kilti klausimas, koks tokio garderobo sudarymo principas? O gi labai panašus į tą, kuriuo vadovaujamės pirkdami rūbus sau. Garderobas, skirtas berniukui, turi būti sudarytas iš kelių grupių: mokyklai skirti drabužiai, rūbai, skirti išeigai (ėjimui į kiną / kavinę / svečius), sportiniai drabužiai, gatvės stiliaus derinukas, skirtas pasivaikščiojimams mieste. Tokiu būdu, tavo sūnus visada turės po ranka aktualių rūbų komplektą, o tu matysi, kokius drabužius reikia atnaujinti, jei atžala juos išaugo ar pan. Ir, be abejo, pagrindinis kriterijus, parenkant drabužius berniukams, yra tas, kad tavo nupirktas rūbas turi patikti būsimajam jo nešiotojui. Juk tik tai, kuo apsivilkę jaučiamės patogiai ir stilingai, leidžia mums pasitikėti savimi. O tai taip svarbu besiformuojančiai asmenybei. Todėl, patariame leistis į tinkamiausio drabužėlio paieškas kartu su savo atžalomis.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vaikams
Vaikiškų prekių ženklai
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG