Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Šalikai ir šaliai vyrams45

Peržiūrėjai visas kategorijos Šalikai ir šaliai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Aksesuarai

Vyriški šalikai kiekvienam

Stilingi vyriški aksesuarai yra kaip vyšnia ant torto. Jie išbaigia aprangą ir suteikia akį traukiantį akcentą bet kokiam nuobodžiam rūbų deriniui. Vyrai turi daugybę būdų, kaip papuošti savo apranga. Vienas jų - šalikai vyrams - yra labai populiarus, nes jie ne tik suteikia aprangai akcentą bet ir atlieka praktišką funkciją - šildo.

Vyriškas šalikas kaip madingas aksesuaras

Elegantiškas ir paprastas vyriškas šalikas tinka prie bet kokios aprangos bei gali tave lydėti visą dieną – ne tik išėjus į lauką. Vyriškų šalikų yra įvairių dizainų ir stilių: subtilių vienspalvių, elegantiškų raštuotų ir akį traukiančių ryškiaspalvių modelių, tam, kad galėtum pritaikyti šį šiltą aksesuarą prie savo mėgstamo stiliaus. Klasikinis vyriškas šalikas yra neutralių tonų, tokių kaip juoda ar tamsiai mėlyna, o šviesios spalvos, tokios kaip balta ir smėlio spalva, yra taip pat populiarios ir nesitraukiančios iš kolekcijų metų metus. Tuo tarpu spalvoti vyriški šalikai suteikia ryškų akcentą neišsiskiriantiems drabužiams ir iš karto paverčia tavo garderobą stilingu. Vyriškos kaklaskarės yra ne mažiau populiarios - minkšta medžiaga maloniai priglus prie tavo kaklo ir suteiks neblėstančios elegancijos bei palaikys šilumą. Skarelių taip pat yra trumpų ir ilgų – tau lieka tik pasirinkti. Jos yra lengvesnės ir laisvesnės, todėl puikiai tiks vėsiems vasaros vakarams. Panašiai kaip ir vyriški šalikai, jas taip pat gali rasti visų įsivaizduojamų vaivorykštės spalvų. Taigi gali lengvai išsirinkti tau labiausiai tinkantį variantą, nesvarbu, ko beieškotum ir kokiai progai norėtum pasipuošti.

Vyriški šalikai – stilinga apsauga nuo šalčio ir drėgmės

Šalikai vyrams yra ne tik tam, kad atrodytų stilingai ir pritrauktų aplinkinių žvilgsnius. Jie apsaugo tavo kaklą nuo šalčio ir vėjo, todėl gali padėti užkirsti kelią peršalimui. Šilto šaliko būtinai reikia mūsų kraštui būdingai šaltai žiemai, o vėsesniais vasaros vakarais tave puikiai sušildys lengva vyriška skarelė. Kiekvienas turėtų turėti bent vieną šaliką ar skarelę, nes šis praktiškas aksesuaras niekada tavęs neapvils, o be to dar suteiks tavo aprangai stilingą ir šiuolaikišką akcentą.

Išsirink vyrišką šaliką internetu ABOUT YOU

ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje tavęs laukia gausus vyriškų šalikų ir skarelių asortimentas. Nuo klasikinio tvido modelio, ryškiai raudonos spalvos variantų iki neįprastų havajietiškų raštų – viską gali atrasti čia. Ramiai peržvelk asortimentą ir išsirink modelį, kuris labiausiai tau tiks prie tavo stiliaus ir norimo įvaizdžio, paprastai ir nesudėtingai užsisakyk, ir vos po kelių dienų mėgaukis savo nauju aksesuaru, kuris atkeliaus tiesiai į tavo namus.