Vyriški kardiganai: kaip jie tapo tokie populiarūs?

Vyriški kardiganai yra dažnai sutinkami vyrų ir vaikinų spintose. Visgi, egzistuoja nuomonė, kad šie megztiniai labiau tinka moterims nei vyrams. Bet tai, toli gražu, nėra tiesa, ir tuo įsitikinsime šiame straipsnyje, atidžiau pažvelgę į aptariamo tipo vyrišką megztinį. Kardiganas – tai megztinis, pavadintas grafo Kardigano 7-ojo garbei. Būtent šis garsus britų kariuomenės veikėjas išpopuliarino savo vardu vėliau pavadintą megztinių stilių. Iš pradžių kardiganai buvo pradėti dėvėti Europos šalyse, o vėliau – ir visame pasaulyje. Jie laimėjo abiejų lyčių pasitikėjimą ir tapo garderobo elementu, tinkamu dėvėti tiek darbe, tiek laisvalaikio metu. Susegami megztiniai yra klasika, kuri verta būti tavo drabužių spintos dalimi. Daugelį metų šis drabužio modelis yra madingas ir populiarus, bei gali būti lengvai derinamas su kitais drabužiais. Tad jeigu ir tu vertini patogumą, kaip privalomą drabužio savybę, vargu ar rasi geresnį sprendimą už jaukųjį vyrišką kardiganą.

Vyriški kardiganai – patogūs ir stilingi drabužiai

Kardiganai vyrams iš pradžių dėvėti tik karinio personalo. Na, o plačiojoje visuomenėje šis megztinis tapo populiarus praėjusio amžiaus pradžioje. Ir nuo tada, kardiganai vyrams kuo toliau, tuo labiau populiarėja dėl savo universalumo ir praktiškumo. Juos galima derinti ir prie kelnių, ir prie džinsų; dėvėti tiek su marškiniais, tiek su marškinėliais. Mados tendencijos (taip pat ir vyrų) nuolat keičiasi, tačiau klasikinis kardiganų vyrams stilius praktiškai nepakito. Žinoma, jie skiriasi spalvomis ir užsegimo tipu (su sagomis ar užtrauktuku – čia jau kaip tau patogiau), taip pat skiriasi mezgimo būdas. Tai gali būti plonas, lengvai megztas trikotažas arba šiltas audinys, atliktas stambiu reljefiniu mezgimu. Pasirinkimas priklauso nuo tavo pageidavimų ir metų laiko. Tačiau mes patariame turėti keletą modelių tam, kad lengviau būtų juos įkomponuoti į skirtingus aprangos derinius.

Vyriški megztiniai kardiganai: kaip pasirinkti?

Norint teisingai pasirinkti vyrišką megztinį su užtrauktuku ar vyrišką megztinį su sagomis, svarbu ne tik paisyti savo skonio ir stiliaus, bet ir atsižvelgti į sezoną. Žiemą, kai termometras nukrinta daug žemiau nulio, tikrai norėsi, kad drabužis tave sušildytų. Tam optimalūs, šiuo atveju, yra stambaus mezgimo modeliai, su kuo daugiau vilnos. O tokių mūsų asortimente – ne vienas. Lygiai tą patį galime pasakyti apie lengvesnius vyriškų kardiganų tipus. Mes atrinkome skirtingiems sezonams ir progoms tinkamus garsiausių prekės ženklų modelius. Tau belieka skirti šiek tiek laiko tinkamiausio paieškai. Atstovaudami žinomiausiems vyriškos mados namams, mes užtikrintai galime pasakyti: mūsų produkcijos kokybė ir stilius pranoks tavo lūkesčius. Pabaigai pateiksime kelis dėvėjimo patarimus. Visų pirma, svarbu laikytis spalvų taisyklės: jeigu dėvėsi marškinių, kardigano ir palto trio, marškiniai turėtų būti šviesiausi, o paltas – tamsiausias iš jų. Ilgi vyriškų kardiganų modeliai yra labiau tinkami kasdienai ar išeigai. Na, o aktyviam laisvalaikiui labiau tiks trumpesni modeliai.