Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Maudymosi šortai731
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Maudymosi šortai vyrams – kaip rasti tinkamus?

Maudymosi šortai vyrams yra tiesiog būtini kiekvieno šiltojo sezono metu. Kai lauke būna ypač karšta, dažnam kyla noras išsimaudyti vandens telkinyje. Taip pat, nėra nieko linksmiau, nei vasarą važiuoti su draugais prie jūros, ežero ar upės ir ten praleisti visą dieną. Tačiau dažnas vyras nemėgsta leisti laiko apsipirkinėdamas. Būtent todėl, internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU gali rasti visus reikiamus rūbus vienoje vietoje, išsirinkti tai, ko tau reikia, ir įsigyti norimas prekes neišeinant iš namų. O tam, kad tinkamiausius šortus rasti būtų kuo paprasčiau, labai naudinga žinoti kelis svarbius dalykus.

Vyriškų maudymosi šortų stiliai

Vyriški maudymosi šortai būna skirtingų stilių bei dizainų. Tik atrodo, kad vyrai turi kur kas mažesnį pasirinkimą nei moterys – iš tikrųjų, šiuolaikiniai dizaineriai yra pasirūpinę tuo, kad kiekvienas vyras rastų jam tinkamiausius drabužius. Taigi, šortai gali būti ilgesni bei trumpesni. Priklausomai nuo to, koks tipas labiau patinka būtent tau, toliau šortus galima skirstyti pagal dizainą bei spalvas. Vieni vyrai mėgsta neutralesnių spalvų šortus, o kiti – ryškesnių. Jei nori atkreipti į save dėmesį paplūdimyje ir jaustis stilingai, drąsiai rinkis ryškias spalvas bei drąsesnius dizainus. Paplūdimio šortai su juokingais paveikslėliais ar užrašais dabar ypač madingi! Tuo tarpu, jei labiau mėgsti nuosaikaus stiliaus drabužius, rinkis paprastus vienspalvius šortus, pavyzdžiui, tamsiai mėlynos spalvos arba su jūreiviškomis juostelėmis. Visgi, tikrai verta paminėti, kad kiekvieno vyro drabužinėje turėtų būti bent vieni universalūs, klasikinio tipo šortai. Juos galėsi dėvėti tomis dienomis, kai norėsi šiek tiek daugiau paprastumo.

Paplūdimio šortai vyrams turi būti itin patogūs

Paplūdimio šortai vyrams gali būti trumpi bei ilgi. Visgi, svarbu pabrėžti, kad jie turi būti itin patogūs. Jei jie verš ar bus per laisvi ir nuolat smuks, tikrai negalėsi mėgautis savo laisvu laiku su draugais ir linksmai pramogauti. Būtent todėl, pirmenybę visuomet verta teikti komfortui. Ko gero, geriausia, kad rinktumeisi tokio ilgio šortus, kaip tavo įprastos trumpikės. Taip nejausi diskomforto, nes jau būsi pripratęs prie jų ilgio. Tačiau, jei paplūdimyje nori uždengti šiek tiek daugiau kūno, drąsiai rinkis ilgesnius. Tiek ilgi, tiek trumpi šortai gali atrodyti moderniai bei stilingai. Svarbiausia, kad tau jie būtų patogūs ir su jais jaustumeisi gerai. Be to, šortai paprastai nėra tas drabužis, kurį yra būtina pasimatuoti prieš perkant. Būtent todėl, jei nori taupyti savo laiką ir galbūt netgi įsigyti šortus pigiau, tikrai verta pasižvalgyti po skirtingas internetines parduotuves. Internetinė ABOUT YOU parduotuvė siūlo platų prekių asortimentą, tad tikrai rasi ką nors tinkamo tau. Maža to, sumokėsi kur kas mažiau nei fizinėse parduotuvėse, ypač jei pasinaudosi dažnai taikomomis nuolaidomis.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vyrams
Prekių ženklai vyrams
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG