ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5


Kelnės berniukams iš ABOUT YOU

Kelnės berniukams aktualiausios tampa tada, kai už lango ima vėsti orai. Šiltąjį metų laiką neišvengiamai keičiant šaltajam sezonui, ateina metas, kai reikia papildyti garderobą šiltais drabužiais. Berniukams skirtus laisvus marškinėlius ir šortus keičiame megztiniais, ir jau minėtomis kelnėmis, pritaikytomis kasdieniniam dėvėjimui mokykloje, namuose ar skirtomis išeigai. Kad ir kurio iš šių tipų ieškai, ABOUT YOU turi ką tau pasiūlyti. Ypač artėjant naujiems mokslo metams – tikrajam „karštajam“ sezonui mokiniams ir jų tėvams. Šiuo laikotarpiu būtina įsigyti ne tik kanceliarines prekes, bet ir drabužius visiems ateinantiems mokslo metams. Belakstant po parduotuves išties gali pasidaryti karšta. Tad daug protingiau ir kur kas patogiau apsipirkti internetu. Be abejo, pradėjus žvalgytis drabužių savo vaikams, labai svarbu, pasistengti kad jie būtų gražūs, stilingi ir patogūs. Na, o tai mes užtikriname savo pirkėjams visu šimtu procentų. Garsių prekių ženklų produkcija iš mūsų asortimento maloniai nustebins tave ir tavo sūnų.

Kelnės berniukams: kaip derinti su marškiniais?

Kiekviena rūpestinga mama žino, kad klasikinės kelnės berniukams negali būti dėvimos atmestinai. O kiekvienas stiliumi besirūpinantis tėtis turi ką patarti sūnui, taip pat siekiančiam puikiai atrodyti su klasikinėmis kelnėmis. Taigi, norint įskiepyti berniukui tinkamą skonį ir išlaikyti puikų sūnaus stilių, tau padės keli mūsų pateikiami marškinių ir klasikinių kelnių derinimo principai. Visų pirma, būtina laikytis kontrasto. Šviesias kelnes patartina rinktis prie tamsesnių marškinių, o tamsias – prie šviesesnių. Reikėtų būti itin atsargiems ir renkantis marškinius, kurie bus dėvimi prie džinsų – nereikėtų rinktis džinsinio audinio ir mėlynų atspalvių marškinių, jeigu jie bus dėvimi su džinsais. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamo dydžio marškinius (rankovės neturėtų būti per ilgos ar per trumpos, o patys marškiniai neturėtų būti per maži). Besivadovaudamas tokiomis paprastomis vyriško stiliaus taisyklėmis, tu ne tik paversi savo vaiką stilingu, bet ir įskiepysi jam gerą skonį.

Stilingos kelnės berniukams – jaunuolių garderobo pagrindas

Rinkis stilingas kelnes berniukams iš plataus mūsų elektroninės parduotuvės asortimento. Mes siūlome gausų šių drabužių modelių pasirinkimą. Pas mus rasi: kasdieninio, sportinio ar laisvalaikio stiliaus kelnes berniukams. Ar pasirinksi griežtesnio ar laisvesnio stiliaus modelį, priklausys ne vien nuo dėvėjimo progos, bet ir nuo savito tavo vaiko skonio, į kurį privalu atsižvelgti. Vargu ar mažąjį padaužą priversi dėvėti jo nemėgstamo stiliaus ar modelio drabužius. Tačiau, mes net neabejojame, kad mūsų siūlomų modelių ir spalvų įvairovėje tavoji atžala ras tai, kas atitiks jo norus. Tad kviečiame tave ir tavo sūnų apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje drauge. Rinkis tai, kas labiausiai tinka ir patinka tavo vaikui. Net neabejojame, kad garsių prekės ženklų produkcija greitai taps tavo šeimos mėgstamu pasirinkimu. Nes tik tai, kas tvaru, kokybiška ir stilinga, yra išties verta dėmesio šiuolaikinio masinio vartojimo laikais.