Pereiti prie pagrindinio turinio
Let's get ready for Black Friday!
Ypatingi pasiūlymai ir nuolaidos5

BLACK FRIDAY išpardavimas ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje

Juodasis penktadienis baigėsi, bet ABOUT YOU gali rasti savo mėgstamiausius drabužius geromis kainomis visus metus! Atrask moterims skirtas išpardavimo prekes ir įsigyk drabužių, batų, aksesuarų žemomis kainomis. Džentelmenai gali rasti gerų nuolaidų vyrams skirtų prekių išpardavime. Užsisakyk šiandien – nemokamas pristatymas tiesiai į tavo namus.

Black Friday 2023: lapkričio 24 d.

BLACK FRIDAY arba lietuviškai – „Juodasis penktadienis“ – ir vėl kviečia mėgautis geriausiomis nuolaidomis ir žemiausiomis kainomis. Ypatingi pasiūlymai ir nuolaidos tikrai privers tavo širdį plakti smarkiau – jau dabar pasižymėk lapkričio 24-ąją savo 2023 metų kalendoriuje, kad nepramiegotum šių puikių pasiūlymų! O iš kur kilo ir kaip atsirado „BLACK FRIDAY“ tradicija? ABOUT YOU atsakys į šį klausimą:


BLACK FRIDAY kilo iš Amerikos, kur taip vadinama diena po Padėkos dienos. Padėkos diena – tai diena, kai tradiciškai susiburia visa šeima, dalinasi artumu ir valgo įdarytą kalakutą, o po jos sekantis penktadienis paprastai laikomas savaitgalio, kurį šeimos tradiciškai praleidžia susibūrusios kartu, pradžia. Būtent šį penktadienį, žmonės taip pat pradeda rūpintis Kalėdinėmis dovanomis: jis tarsi žymi, kad Kalėdinis sezonas – atidarytas!


Žinoma, tai pastebėjo ir verslininkai, kurie nusprendė pasinaudoti proga ir padidinti pardavimų skaičių pasitelkę nuolaidas. Dauguma parduotuvių BLACK FRIDAY rytą atidaromos jau 05:00 valandą ir siūlo nuolaidas, akcijas ir specialius pasiūlymus, o nekantraujantys pirkėjai, pasiryžę įsigyti norimas prekes už mažiausias kainas, dažnai buriuojasi prie parduotuvių durų per visą naktį.


O kadangi internetinė prekyba yra ne ką mažiau populiari, po Padėkos dienos sekantis pirmadienis tapo CYBER MONDAY arba „Kibernetiniu pirmadieniu“. Šią diena būtent internetinės parduotuvės pratęsia nuolaidų, akcijų ir geriausių pasiūlymų estafetę. Ilgainiui, abi šios dienos susiliejo į vieną ilgą, karščiausias nuolaidas siūlantį, išpardavimų savaitgalį.


Bet kodėl gi šis apsipirkinėjimo savaitgalis vadinamas būtent Juoduoju penktadieniu?

Skirtingos hipotezės ir istorijos pateikia skirtingas BLACK FRIDAY pavadinimo kilmės versijas. Trys populiariausios iš jų:


  • Hipotezė 1: Minios žmonių skubančios į šio penktadienio išpardavimus atrodo kaip didžiulė juoda masė – iš čia ir pavadinimas.
  • Hipotezė 2: Dėl nuolaidų išaugę pardavimai taip padidina apyvartą, kad raudoni skaičiai pardavimų apskaitų lentelėse pasikeičia į juodus.
  • Hipotezė 3: Skaičiuojant visą per šį savaitgalį uždirbtą pelną verslininkams net pirštai pajuosta.

Tačiau visi sutaria dėl vieno – šį savaitgalį verslininkai uždirba, o pirkėjai sutaupo!

Juodasis penktadienis ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje

ABOUT YOU siūlo pritrenkiančias Black Friday nuolaidas. Penktadienį, 2023 lapkričio 24-ąją, gali pirkti madingiausius drabužius ir avalynę už nepranokstamai mažas kainas, o visų svarbiausia – neišeinant iš savo namų! Kam grūstis į sausakimšas parduotuves ir stumdytis alkūnėmis dėl paskutinių prekių vienetų? Kam laukti eilėse prie kasų ir matavimosi kabinų? Išsirink ir užsisakyk savo prekes patogiai leisdamas laiką namuose! ABOUT YOU Juodojo penktadienio išpardavime rasi pasiūlymų striukėms, suknelės, kelnėms ir dar daugybei kitų prekių, tačiau nepamiršk – prekių kiekis ribotas! Griebk geriausius pasiūlymus, kol jie dar yra. Ruoškis Kalėdoms su ABOUT YOU ir pasinaudok patogiais apmokėjimo būdais, nemokamu pristatymu* ir 100 dienų grąžinimo teise!

DUK apie Black Friday

Kada įvyks Black Friday 2023 metais?

Penktadienį, lapkričio 24-ąją.

Kas vyksta per Black Friday?

Per Black Friday daugybė parduotuvių visame pasaulyje trumpam laikui sumažina kainas ir taiko įvairias nuolaidas bei specialius pasiūlymus. Taip verslininkai padidina apyvartą, o pirkėjai gali įsigyti pageidaujamas prekes už mažiausias kainas.

Kiek laiko trunka Black Friday?

Kaip išduoda pats pavadinimas, Black Friday išpardavimai paprastai vyksta penktadienį, tačiau dauguma parduotuvių pradeda savo nuolaidų kampanijas keliomis valandomis anksčiau ir tęsia jas visą savaitgalį. Tad dauguma Juodojo penktadienio nuolaidų kampanijų tęsiasi mažiausiai tris dienas.

Black Friday išpardavimas: mėgstamiausi prekių ženklai