ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 60%5


Vyriška kuprinė – privalomas kelionių atributas

Jei ketini nusipirkti tik vieną kuprinę, tačiau nori, kad ji tiktų visur, tada didžiausias kainos, kokybės ir pritaikomumo santykis bus išsirinkus stilingą kelioninę kuprinę. Ji puikiai tiks keliaujant, jei esi iš tų, kurie nenori su savimi vilkti sunkaus lagamino ir moki kelionėje apsieiti su keliais pagrindiniais daiktais. Rinkis talpią ir kokybišką kuprinę, pagamintą iš tvirtos odos, drobės ar zomšos. Garantuojame šio gaminio patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jos dizainas niekada nepasens ir visada išliks madingas. Be to, šios stilingos kuprinės yra labai universalios ir tiks bet kokio amžiaus vyrui. Jas taip pat galima derinti prie skirtingų drabužių – tiek prie švarko ir džinsų, tiek prie neįpareigojančių laisvalaikio rūbų. Derink patogumą su mada ir niekada nenusivilsi.

Kuprinės vyrams – ne tik išvykoms, bet ir kasdienai

Išmanios darbo kuprinės iš prabangios odos ar neperšlampamos medžiagos - palydovės tiek kelionėms, tiek ir pakeliui į darbą ar paskaitas. ABOUT YOU rasi platų kuprinių pasirinkimą kiekvienam skoniui, nuo įvairių dydžių ir funkcijų iki gausybės stilių, spalvų ir dizainų. Gal norėtum klasikinės prie visko derančios juodos kuprinės, o gal ryškiaspalvės ir patraukiančios kiekvieno akį? Visas savo svajones gali išpildyti naršydamas po kuprinių vyrams katalogą, kur rasi tiek įprastus, tiek pačių garsiausių dizainerių modelius. Rinkdamasis nuspręsk, kas tau suteiks daugiausia komforto – erdvus pagrindinis skyrius, o gal daugybė užsegamų kišenių smulkiems daiktams susidėti? Jei su kuprine keliausi į darbą, patariame rinktis tokią, kuri turi atskirą skyrelį tavo kompiuteriui bei yra su paslėptais užtrauktukais. Tai – ne tik labai stilinga ir patogu, tačiau ir saugu. Jei ruošiesi į ilgą žygį, kur teks savo daiktus nešti su savimi, apsvarstyk paminkštintus diržus su pagalvėlėmis bei specialias krūvį paskirstančias sistemas.

Būk stilingas su šiuolaikiška vyriška kuprine

Neprigrūsk savo kelnių kišenių daiktais – geriau rinkis patogią ir stilingą vyrišką kuprinę, kuri ne tik suteiks komforto, bet ir bus papildomas aksesuaras, derantis prie tavo stiliaus. Esi gamtai draugiškas vaikinas ir renkiesi į darbą keliauti dviračiu? Tuomet kuprinė yra nepakeičiamas daiktas, privalomas kasdienei kelionei. Beje, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali rasti prekių ženklų, kurių gamintojai priklauso Fair Wear Foundation – tai reiškia sertifikuotą gaminio tvarumą, kokybiškas darbuotojų sąlygas ir etišką elgesį su gamta. Smagių tropinių raštų didesnės kuprinės puikiai tiks vasarai, vaikštinėjant po miestą ar keliaujant prie jūros ar ežero. Joje puikiai tilps tavo maudymosi apranga, mėgstama knyga ir rankšluostis. Prie oficialios aprangos labiau tiks mažesnė odinė kuprinė, į kurią įsimesi nešiojamąjį kompiuterį ir užrašines.