Striukėms iki -30% PAPILDOMAI5

Tik dabar:00Val.00Min.00Sek.
 Prekių ženklų antraštė

OshKosh prekės ženklo gyvavimo pradžia

Prekės ženklas OshKosh – tai įmonė įkurta 1895 metais Oshkosho mieste Viskonsino valstijoje JAV, gaminanti drabužius vaikams. Ji yra „Carters“, taip pat drabužių vaikams bendrovės, dukterinė įmonė. Bendrovė kelis kartus keitė pavadinimą, kol 1937 metais apsistojo ties šiuo. Pradžioje OshKosh pristatė suaugusiųjų darbo drabužius. Žymiausias jų produktas buvo geležinkelio ir žemės ūkio darbuotojams skirtas kombinezonas „Hickory dryžuotasis“. Bendrovė įgijo gerą vardą, gamindama patvarius ir patikimus gaminius. Kai vienas iš jos bendrasavininkų, Viljamas L. Polokas išėjo į pensiją, 1934 metais įmonę nusipirko Earlas V. Vymanas, kartu su partneriu Samueliu Pickardu. Jie pradėjo gaminti dailininko kelnes, darbo marškinėlius ir džinsines striukes. Antrojo pasaulinio karo metu OshKosh gamino drabužius kariuomenei – kelnes, kostiumus ir apatinius.

OshKosh klestėjimo laikas

Ilgą laiką bendrovė gaminusi tik sunkiasvorius darbo drabužius vyrams ir berniukams, 1960 metais netikėtai pakeitė kryptį. Tuometinis prezidentas Čarlzas Hyde‘as nusprendė išsiaiškinti, ar nėra naujos rinkos, kurią būtų galima išnaudoti. Todėl buvo sukurti vaikiški segtukai bei kombinezonų pora vaikams ir įtraukti į naują katalogą. Įmonė sulaukė 10 000 užklausų, kurios rodė didelį susidomėjimą vaikų rūbais. OshKosh pradėjo plėstis, pristatinėdama savo drabužius įvairiose universalinėse parduotuvėse. 1979 metais vaikiški drabužiai sudarė 15 % pardavimų, o 1993 metais – jau siekė 95 %. Vis tik įmonė neišvengė finansinių nuostolių 1992 metais, kai visą šalį buvo apėmusi recesija. 1997 metais, praėjus 102 metams nuo prekės ženklo gyvavimo pradžios gimtame mieste, buvo uždaryta gamykla Viskonsine ir perkelta į trečiąsias šalis, kaip Meksika ir Hondūras, dėl ko gamyba sumažėjo 10 %. 2005 metais OshKosh buvo parduota „Carters“ drabužių gamintojui už 312 mln. JAV dolerių. Nežiūrint to, ji vis dar yra išlaikiusi savo autentišką pavadinimą.

OshKosh šiandien

Šiandien OshKosh parduoda aksesuarus, džinsus, kelnes, megztinius, marškinius, marškinėlius ir kombinezonus. Ji gamina drabužius kūdikiams, mažiems vaikams ir jaunimui. Kadangi pardavimai suaugusiems sumažėjo, tai jų gamybos buvo atsisakyta. Įmonė dabar turi daugiau kaip 300 parduotuvių Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Kokybiškų rūbų vaikams OshKosh galima įsigyti ir Lietuvoje, elektroninėje parduotuvėje ABOUT YOU. Tarp madingų džinsinių kelnių, švarkelių, šortų, įvairių spalvų žaismingų marškinėlių ir suknelių šioje parduotuvėje galima rasti ir prekės ženklą išgarsinusius kombinezonus. Drabužiai vaikams ir kūdikiams išsiskiria šiuolaikišku stiliumi, įvairia spalvų gama, patogumu bei gera kokybe. Žaismingi ir spalvingi piešinėliai ant marškinėlių nepalieka abejingo nė vieno vaiko. Drabužėlių kainos tikrai „nesikandžioja“, o su akcija juos galima įsigyti visai nebrangiai.