Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Vaikiški sandalai berniukams208

Basutės berniukams turi suteikti judėjimo laisvę

Kuo skiriasi įvairios basutės berniukams ir kaip išsirinkti tinkamas? Ši avalynė turėtų suteikti vaikui judėjimo laisvę. Vaikai mokinasi kaip judėti, kaip statyti kulną ir perkelti kūno svorį ant pirštų, todėl jiems tinkamiausios minkštos, lanksčiu padu basutės. Jų kulnas turėtų būti sutvirtintas, tai padės išvengti traumų. Berniukai daug laiko praleidžia kieme, kur bėgioja ir dūksta, todėl kartais nepastebi po kojomis pasitaikančių akmenukų, nelygumų. Basutės turėtų apsaugoti pėdą, užlipus ant kieto, nelygaus paviršiaus, todėl gerai, jeigu jų padas lankstus ir šiek tiek storesnis. Jeigu tavo vaikas dar nedidelis, gali rinkti basutes su uždaru priekiu, taip neprikris į jas smėlio, žemės, akmenukų, kojų pirštai bus labiau apsaugoti. Berniukai kartais būna aktyvesni nei mergaitės, jie dažniau nugriūna, nusibrozdina kelius. Kad šių nemalonumų būtų mažiau, pirk basutes su neslidžiu, nelygiu padu.

Ką apie basutes berniukams pasako jų aprašymas internete?

Apsipirkimas internetu turi daug privalumų: sutaupoma laiko, nereikia vaiko tąsyti po parduotuves. Perkant avalynę vaikams internetu svarbu atkreipti dėmesį į prekės aprašymą, kuriame yra visa reikalinga informacija, padedanti išsirinkti kokybiškus batukus. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi didelį basučių berniukams pasirinkimą. Kokybiška, visame pasaulyje vertinamų prekės ženklų avalynė yra patogi, pritaikyta bėgiojimui ir aktyviai veiklai. Taigi, ieškodama tinkamų sandalų internete, atkreipk dėmesį, kad prekės aprašyme būti pažymėta, jog vaikiškos basutės berniukams turi lankstų padą, pritaikytą bėgimui. Taip pat atkreipk dėmesį į nuotrauką, kurioje pavaizduotas padas, jis neturėtų būti lygus. Jeigu aprašyme yra žodis „perforacija“, vadinasi avalynė išmušta mažomis skylutėmis, per kurias ji „kvėpuoja“, kitaip tariant gerai praleidžia orą ir koja mažiau prakaituoja. Basučių „pliusai“ yra paminkštintas vidpadis, nedidelis svoris, tvirta medžiaga.

Vaikiškos basutės berniukams – ne per didelės ir ne per mažos

Vaikams geriausia tinka paprastas basučių užsegimo būdas. Tai gali būti lipukai ar kita greito varstymo kita sistema, pavyzdžiui elastinis suvarstymas. Lipukais galima reguliuoti avalynės prigludimą taip, kad ji neslystų ir neveržtų kojos. Basutės berniukams gali būti šiek tiek didesnės, juk vaikai taip greitai auga. Specialistai rekomenduoja remtis taisykle, kad nuo kojos nykščio iki basutės priekio atstumas būtų ne didesnis nei 1,5 centimetro. Tačiau nereikėtų perdėtai taupant pirkti žymiai didesnę avalynę, nes augančiai vaiko pėdai svarbu tvirta fiksacija, ji neturi slidinėti batuose, taip vaikas patirs daugiau komforto judėdamas ir sumažės traumų tikimybė. Ne paskutinėje vietoje perkant batukus – jų išvaizda. Galite pasitarti su mažyliu, kokių raštų bei spalvų avalynę jam būtų smagu nešioti. Vaikiškos basutės berniukams būna ir juodų, pilkų atspalvių, ir ryškių spalvų, papuoštos paveiksliukais su gyvūnėliais, išmargintos ornamentais. Padėk vaikui ugdyti jo individualų skonį nuo mažų dienų ir parink basutes, kurios būtų praktiškos ir gražios tavo berniukui.