Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Kojinės vyrams457

Vyriškos kojinės gali būti ne tik paprastos ir nuobodžios

Net senovės romėnai nešiojo šį vyriškos aprangos elementą: vyriškas kojines. Nuo tų laikų, kai buvo vadinamos „soccus“ iki šiol vyriškos kojinės išgyveno tikrą revoliuciją. Jos jau seniai išsivystė iš paprastos ir būtinos aprangos detalės į madingą aksesuarą. Spalvingi ir raštuoti modeliai yra mados viršūnėje ir su jais savo drabužiams gali suteikti didelę žaismingumo ir kūrybiškumo dozę.

Čia, internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU, rasi didelį įvairių kojinių vyrams pasirinkimą. Dabartinių prekės ženklų kolekcijose siūlomos ne tik ypač patogios kasdienės kojinės, bet ir funkcionalios sportinės. Leiskis inspiruojamas naujų, šiuolaikiškų modelių ir dizainų, bei surask savo naujas mėgstamiausias kojines šiandien.

Stilingos ir patogios kojinės vyrams – jų niekada nebus per daug

Kokybiškų vyriškų kojinių neturėtų trūkti nei vieno vyro drabužių spintoje. Kodėl? Nes tu jas dėvi beveik kiekvieną dieną ir jos atlieka įvairias funkcijas. Ar nemanai, kad žiemą vyriški apatiniai turėtų būtų šilti ir jaukūs? Vyriškos kojinės derina abi šias savybes: komfortą ir šilumą. Prieš pirkdamas, pirmiausia pagalvok apie tai, kuriuo metų laiku norėsi dėvėti šias vyriškas kojines. Pavasariui ir vasarai skirti modeliai yra trumpesni ir praleidžia daugiau oro. Jie idealiai tinka prie mokasinų ar klasikinių sportbačių. Privalumas: trumpos kojinės yra nematomos, patogiai pasislėpusios batuose, todėl jos idealiai tinka prie šortų. Su jomis tikrai išvengsi galimos stiliaus klaidos, kai kojinės netinkamai kyšo ar nedera su apranga.

Žiemą vėl grįžk prie ilgesnių modelių. Jos ne tik sušildys tavo pėdas, bet ir blauzdas. Būtinai rinkis vyriškas kojines iš medvilnės ar vilnos. Abi medžiagos pasižymi ypač geromis šiluminėmis savybėmis ir yra puikus pasirinkimas, kai lauke šalta.

Apsilankymas sporto salėje yra tavo kasdienio gyvenimo dalis, o galbūt tau patinka bėgioti? Tada tau prireiks funkcinių kojinių vyrams. Dėl savo ypatingos medžiagos jos patikimai sugeria prakaitą ir greit išdžiūsta, taip padėdamos kojoms išlikti sausoms. Kitas pliusas: sportinės kojinės yra ypač tvirtos ir lengvai prižiūrimos. Išskalbus vos 30 laipsnių temperatūroje, jos vėl bus tarsi naujos.

Spalvotos vyriškos kojinės pagyvins tavo aprangą!

Jei klasikiniai paprasti kojinių modeliai tau yra pernelyg nuobodūs, internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU gali rasti spalvingų ir žaismingų vyriškų kojinių internetu . Nesvarbu, ar su ryškiais dryželiais ar langeliais, ar su šmaikščiais užrašais, o gal su smagiais paveikslėliais: čia rasi gausybę įspūdingų modelių, kuriems tiesiog negalėsi atsispirti. Jos nuostabiai tiks su trumpais šortais, o dėvimos su džinsais suteiks žavų akcentą tavo kasdienei laisvalaikio ar biuro aprangai.