Pavasario pradžia: Iki -30% PAPILDOMAI5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Batai berniukams930

Batai berniukams – ką reikia žinoti?

Šiuo metu tikriausiai dažniausiai nešiojami ir populiariausi batai berniukams yra sportinio tipo. Tokia avalynė labai patogi, ji tinka eiti į mokyklą, žaisti kieme, atostogauti gamtoje, žaisti futbolą ar krepšinį. Sportinius batus galima nešioti rudenį, pavasarį ir vėsesnėmis dienomis vasarą. Renkant batus vaikui reikėtų atkreipti dėmesį į jų kokybę, nes vieni susinešios per keletą mėnesių, o kiti atrodys gerai net ir visus metus. Jeigu kalbėti apie kainą, tai kokybiška avalynė berniukams bendrai paėmus yra net pigesnė, nes ji tarnaus ilgiau ir galbūt netgi galės būti perimta jaunesnių atžalų, kai vyresnėliai ją išaugs. Perkant nekokybiškus batus, per metus jų reikės kokių keleto porų. Be to, visame pasaulyje pripažintų prekės ženklų modeliai puikiai reguliuoja drėgmę, gerai praleidžia orą, yra labai patogūs. Garsūs prekės ženklai, kurie dešimtmečiais tobulina savo gaminius, daugumai gerai žinomi – NIKE, ADIDAS, PUMA, REEBOK.

Iš kokių medžiagų gaminami batai berniukams

Renkantis batus svarbu atkreipti dėmesį, iš kokių medžiagų jie pagaminti. Natūrali oda užtikrins batų ilgaamžiškumą. Be to, ji visada atrodo labai madingai. Dabar daug batų gamintojų natūralią odą keičia dirbtine, atsižvelgdami į gyvūnų teisių rekomendacijas. Ištobulėjusios technologijos leidžia pagaminti geros kokybės dirbtinę odą. Sportui ir laisvalaikiui skirtų batelių viršų dažnai dengia tinklelis. Svarbu atkreipti dėmesį į avalynės berniukams padą. Vaikų ortopedai rekomenduoja rinktis minkštą ir lankstų padą su tvirtesniu kulnu. Avint tokius batus mažesnė traumų tikimybė, be to jie minkšti ir patogūs. Batai berniukams turėtų būti su platesne priekine dalimi, kad nesuspaustų pirštų. Jų išmatavimai galėtų būti 1-1,5 cm didesni, nes vaikai greitai auga ir po kelių mėnesių batai jau tampa geri.

Patogi ir madinga vasaros avalynė berniukams

Vasariška avalynė visų pirma turi būti patogi. Jeigu vaikas nepavargsta po ilgesnio žygio, vadinasi apavas tikrai kokybiškas. Vaikams svarbu ir batų modelis, forma, tipas. Vasarai skirti batai – tai sandalai, basutės, šlepetės. Dažniausiai jie turi atviras ertmes, kurios gerai praleidžia orą, todėl koja mažiau prakaituoja. Gali paklausti savo vaiko, kokio tipo avalynės jis norėtų. Atsižvelgiant į prekės ženklus, puikią, kokybišką ir madingą vasaros avalynę berniukams gamina ADIDAS, NIKE, PUMA, ECCO, BIRKENSTOCK. Naudodami naujausias technologijas, šie gamintojai sugeba pagaminti amortizuojantį, minkštą ir itin patogų padą. Jų batai išsiskiria stilių ir spalvų įvairove. Išrinkusi šiuos prekės ženklus padėsi savo vaikui jaustis komfortiškai ir madingai. Jeigu ieškai, kur įsigyti tokios avalynės, ieškok ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Čia rasi įvairių žinomų prekės ženklų batų berniukams – vasarai, rudeniui ir pavasariui, sportui ir laisvalaikiui. Tinkama avalynė ir madingi atspalviai suteiks vaikui daug džiaugsmo. Juk net ir vaikai nori gyventi gražiai ir patogiai!