Pavasario pradžia: Iki -30% PAPILDOMAI5

Liko:00Val.00Min.00Sek.

Akiniai nuo saulės vyrams – kaip atrasti tinkamiausius?

Akiniai nuo saulės vyrams yra vienas pagrindinių aksesuarų, kurį turėtų turėti kiekvienas. Tinkamai išrinkti akiniai ne tik apsaugo akis nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių ir atitolina pirmųjų raukšlių atsiradimą, bet ir padeda sukurti kur kas stilingesnį įvaizdį. Visgi, tiek moterims, tiek vyrams išsirinkti tinkamus akinius yra ganėtinai sunku – vieni yra be reikiamos apsaugos, kiti – netinka veido formai. Puiki žinia ta, kad vadovaudamasis vos keliomis svarbiomis taisyklėmis lengvai išsirinksi tinkamiausius akinius sau, kuriuos galėsi užsisakyti internetu, neišeidamas iš savo namų.

Atsižvelk į akinių nuo saulės vyrams apsaugos lygį

Net jei tavęs neerzina nuolat akis dirginantys saulės spinduliai, saulės akinius vyrams vis tiek nešioti būtina. Saulę mylime ir ja džiaugiamės visi, tačiau ji skleidžia kenksmingus ultravioletinius spindulius, nuo kurių saugotis turėtų kiekvienas. Ultravioletiniai saulės spinduliai ilgainiui gali paveikti tavo regėjimą ir pakenkti jam negrįžtamai. Būtent todėl, geriau nešioti akinius nuo saulės net tada, kai lauke yra apsiniaukę ir saulė matosi tik retkarčiais. Ultravioletiniai spinduliai gali prasiskverbti net ir pro debesis. Geriausia rinktis tokius akinius, kurie turi 100% apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių. Nors dažnai tokie akiniai būna kur kas brangesni, visgi svarbu suvokti, kad tai puiki investicija į savo sveikatą, kuri tikrai atsiperka. Geriau turėti vienus kokybiškus akinius, kurie apsaugos tavo regą, nei šimtą gražių, bet nesuteikiančių jokios apsaugos akims.

Rinkis vyriškus akinius nuo saulės pagal savo veido formą

Tikriausiai jau seniai pastebėjai, kad vieni saulės akiniai vyrams tinka labiau, o kiti atrodo keistokai. Taip yra dėl vienos priežasties – visi akiniai turi rėmelius, kurie pritaikyti skirtingoms veido formoms. Jei tavo draugas puikiai atrodo su apvalios formos akiniais, o tau jie visai netinka, tikėtina, kad jūs tiesiog turite skirtingas veido formas. Vieną kartą išsimatavęs ir supratęs savo veido proporcijas ilgam laikui galėsi pamiršti apie nesibaigiančias tobulų akinių paieškas. Jau iš anksto žinosi kokios formos rėmeliai tau tinka, tad akinius galėsi pirkti net internetu. Beje, internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje dažnai taikomos įvairios nuolaidos, kurių metu gali įsigyti labiausiai patinkančius akinius už kur kas žemesnę kainą nei įprastai.

Ar brangesni akiniai nuo saulės vyrams yra geresni?

Galbūt skaitydamas mūsų patarimus pagalvojai, kad kuo akiniai nuo saulės vyrams brangesni, tuo jie geresni. Taip tikrai nėra – net ir pigesni akiniai gali būti pakankamai kokybiški. Visgi, dažniausiai verta investuoti į vienus kokybiškus brangesnius akinius nuo saulės, nes paprastai jie būna su geresne apsauga ir stipresniais UV filtrais. Visgi, derėtų atsiminti, kad svarbiausia yra ne akinių kaina, o jų kokybė.