ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5

 Prekių ženklų antraštė

LLOYD - vyriškos avalynės gamintojas

Ko gero, kokybiška ir stilinga avalynė yra vienas svarbiausių kiekvieno vyro stiliaus akcentų, o vokiškas prekės ženklas LLOYD būtent tokią ir kuria. Vyrai apskritai nešioja ganėtinai nedaug drabužių, tad būtent batai yra ta stiliaus dalis, kuri atskleidžia tikrąjį vyro skonį bei gali akimirksniu sugadinti arba pagerinti bendrą įvaizdį. Maža to, tikrai esi girdėjęs tokį posakį, kad vyro avalynė yra puikus indikatorius, galintis netgi atskleisti tam tikrus asmenybės bruožus. Faktas, kad tvarkingi batai padeda mums padaryti geresnį įspūdį aplinkiniams žmonėms, o taip pat leidžia net pačius paprasčiausius drabužius paversti daug stilingesniais. LLOYD prekės ženklo avalynė išsiskiria tuo, kad yra labai kokybiška, ilgaamžiška ir stilinga. Taigi, trumpai apžvelkime, kokiems vyrams šio prekės ženklo kuriami batai bus tinkamiausi ir kaip jis apskritai susikūrė.

LLOYD prekės ženklo įkūrimo istorija

LLOYD prekės ženklas buvo įkurtas Vokietijoje prieš daugiau nei šimtą metų. Jis jau ilgą laiką gyvuoja rinkoje ir yra gerbiamas bei vertinamas daugelio žmonių ne tik pačioje Vokietijoje, bet ir kitose Europos šalyse. Šio prekės ženklo parduotuvėse galima rasti ne tik vyriškos avalynės, bet ir moteriškos. Taip pat, jis parduoda įvairias pinigines, vyriškus portfelius, odinius drabužius, marškinius ir net kojines. Prekės ženklo istorija prasidėjo dar 1888 metais, kai Hermann Friedrich Meyer atidarė batų gamyklą Brėmeno mieste. Gamykla sėkmingai veikė visą dešimtį metų, bet įvyko sambrūzdis – darbuotojai, bijodami prarasti savo darbus dėl atsiradusių specialių gamyklinių mašinų, nusprendė sukelti protestą. Tuomet, teko kuriam laikui veiklą pristabdyti. Tačiau, po kelių dešimtmečių batų gamyba ir vėl buvo atnaujinta, o prekės ženklas pradėjo plėstis į Olandiją bei kitas Europos šalis. Šiomis dienomis, pačioje Vokietijoje jau yra gaminamas ganėtinai mažas kiekis prekių. Pagrindinėmis LLOYD gamybos vietomis tapo Rumunija ir Indija, nes būtent tose šalyse kaštai yra kur kas mažesni. Tačiau, svarbu pabrėžti, kad „Premium“ vyriškos avalynės linija yra gaminama griežtai tik Vokietijoje.

LLOYD prekės ženklo kuriamos avalynės stilius

LLOYD prekės ženklas pagrinde kuria ganėtinai klasikinę avalynę, kuri labiausiai tinka elegantiškesnį stilių mėgstantiems vyrams. Šie batai bus tikrai puikus pasirinkimas tuo atveju, jei mėgsti kasdien atrodyti tvarkingai, bet tuo pat metu ir ganėtinai laisvai. Gali šio gamintojo batus derinti tiek prie džinsų ir laisvalaikio marškinių, tiek prie kostiumo į darbą. Lietuvoje šis prekės ženklas atsirado palyginus neseniai, bet jis vis tiek jau spėjo užkariauti daugelio vyrų dėmesį. Ši avalynė yra itin kokybiška ir ilgaamžė, todėl tikrai verta į ją investuoti. Jei gerai prižiūrėsi LLOYD prekės ženklo batus, jie tau tarnaus tikrai ne vieną sezoną.