Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Vaikiški naktiniai drabužiai berniukams210
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Pižamos berniukams – pasirūpink saldžiu savo sūnaus miegu

Miego kokybė susideda iš daugelio komponentų ir vienas iš jų neabejotinai yra patogi bei kokybiška miego apranga. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje tu rasi visą atskirą kategoriją pižamų berniukams, kurioje galėsi aprūpinti savo sūnų tinkama apranga jo saldžiam miegui. Kyla sunkumų prisiruošiant miegoti? Galbūt smagūs paveikslėliai ar aplikacijos ant pižamų berniukams padės palengvinti miego ritualus ir sutrumpinti kelionę į lovą. Mieli meškučiai ar kiti gyvūnėliai, smagūs personažai, linksmi automobiliai ar motociklai – tikrai kiekvienas berniukas atras sau patinkantį variantą iš šių šiuolaikiškų kolekcijų. O gal tavo sūnus jau per didelis animaciniams paveikslėliams ir daug mieliau rinktųsi stilingą modelį su garsaus prekės ženklo pavadinimu ar logotipu? Tai irgi įmanoma. Tokie pasaulinio lygio dizainerių namai kaip Tommy Hilfiger ar Calvin Klein taip pat gamina ir modernias pižamas paaugliams bei berniukams, kurias gali rasti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Pižamos berniukams – stilingi modeliai kiekvienam metų laikui

Kiekvienas metų laikas reikalauja ne tik naujos pagrindinės aprangos, bet, žinoma, ir naujos miego aprangos. Pižamų berniukams skyriuje rasi modelių tiek žiemai, tiek vasarai. Šiltajam metų laikui patariame rinktis trumpas rankoves ir plonesnius audinius, o žiemai pravers šiltesni, itin ilgi modeliai, o dar jeigu ant jų nupiešti smagūs sniego seniai, tada norisi šią naktinę aprangą dėvėti ne tik lovoje, bet ir tingų sekmadienio vakarą, žiūrint filmukus ant sofos, ar Kalėdų rytą, ieškant dovanų po eglute. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje aprūpink savo sūnų garderobo atnaujinimu, nepamiršdama įtraukti ir naujos pižamos berniukams. Juk miegas ne ką trumpesnė ar mažiau svarbi mūsų gyvenimo dalis, ypač kalbant apie vaikus.

Pižamos berniukams ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje

Aukštos kokybės medžiagos garantuoja aukštos kokybės pojūtį, tad pirkdama vaikiškas pižamas berniukams, būtinai atkreipk dėmesį į audinį. Patariame rinktis modelius, pagamintus iš plono trikotažo arba medvilnės. Trikotažas pasižymi minkštumu, tamprumu, purumu, labai gerai prisitaiko prie kūno ir nevaržo judesių, o tai itin svarbu, kai kalbame apie pižamas berniukams, nes varžantis audinys gali priversti nubusti ar suformuoti nuospaudas odoje. Medvilnė taip pat pasižymi lengvumu, minkštumu. Vienas itin svarbus medvilnės privalumas yra oro pralaidumas. Dėl šios savybės medvilninius gaminius itin malonu dėvėti, jie yra higieniški, kadangi itin gerai sugeria drėgmę, o tai irgi itin aktualu miegant, nes miego metu išskiriama daug prakaito. Taip pat pižamos paaugliams dažnai pasižymi dar ir plačių dygsnių atvirkštinėmis siūlėmis, o tai garantuoja itin patogų komfortą be jokių suvaržymų.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vaikams
Vaikiškų prekių ženklai
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG