Pėdkelnės vaikams92

Peržiūrėjai visas kategorijos Pėdkelnės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Apatiniai

Pėdkelnės vaikams – jaukus ir šiltas patogumas kiekvieną dieną

Vėl ateina ruduo ir lietuviškas oras gąsdina vėsia temperatūra ir stipriu vėju? Šiemet žiema itin šalta, o termometro stulpelis nukrito gerokai žemiau 10 laipsnių šalčio? Tam, kad negąsdintų lietuviškas oras, pėdkelnės vaikams yra būtinas aprangos elementas. Jos leidžia išlaikyti savo stilių, renkantis madingus viršutinius drabužius, tačiau nepastebimai padeda apsisaugoti nuo vėsaus oro ir stipraus vėjo. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi įvairių pėdkelnių vaikams modelių, todėl tikrai galėsi išrinkti naują pirkinį tiek savo sūnui, tiek dukrai. Vienas svarbus dalykas renkantis pėdkelnes vaikams – tinkamas dydis. Jis itin svarbus tavo vaiko komfortui, nes nieko nėra nepatogiau negu smunkančios ar veržiančios pėdkelnės. Tinkamą dydį rasti gali itin paprastai, pasinaudojusi paieškos sistemos siūlomu filtru, kuris leis tau matyti tik būtent tam tikro dydžio modelius.

Pėdkelnės mergaitėms – nepamainomas aprangos elementas

Pėdkelnės mergaitėms yra itin universalus drabužis. Storesnis modelis puikiai tinka šaltuoju metų laiku prie dailios vilnonės suknelės arba po kasdienėmis kelnėmis, siekiant sukurti šalčiui atsparią aprangą. Ar žinojai, kad daug šilčiau yra keletas plonesnių sluoksnių negu vienas sluoksnis iš storesnės medžiagos? Būtent todėl yra geriau nupirkti pėdkelnes vaikams ir nešioti jas su įprastomis medžiaginėmis kelnėmis ar džinsais negu pirkti pašiltinas kelnes. Orui atšilus nei vienos mažosios princesės gyvenimas neįsivaizduojamas be suknelių, todėl plonesni pėdkelnių mergaitėms modeliai yra tiesiog privalomi. Čia jau modeliai ne tik klasikiniai tamsūs, bet ir pačių įvairiausių spalvų – nuo baltos iki rožinės ar geltonos. Aprūpink savo atžalas kojinėmis vaikams lengvai ir paprastai, vos keletu mygtukų paspaudimų. Tavo patogumui, daugelis modelių parduodami komplektais po du, skirtingų ar tų pačių spalvų. Internetu gali įsigyti ir pėdkelnių berniukams, kurių pasiūla ne ką mažesnė.

Pėdkelnės vaikams internetu

Renkantis pėdkelnes berniukams ar mergaitėms, taip pat svarbu atsižvelgti ir į medžiagą. Medvilnės pristatinėti turbūt nereikia. Jos natūralumas, minkštumas bei švelnumas yra gerai žinomas ir pažįstamas. Jei tavo vaikas turi itin jautrią odą, tada rinkis pėdkelnes vaikams iš BIO medvilnės. Organiniai audiniai yra dar švelnesni, tobulai tinka kūdikiams ir vaikams, pasižymi unikaliu minkštumu ir visiškai nedirgina odos. Viskozės gaminiai taip pat yra labai malonūs prie kūno, pasižymi geru oro pralaidumu, todėl su iš viskozės pagamintomis pėdkelnėmis vaikams jiems nebus per karšta, net jei oro temperatūra netikėtai šoktels į viršų. Be to, viskozė mažiau veliasi ir todėl yra lengviau prižiūrima. Užsuk į ABOUT YOU internetinės parduotuvės vaikų skyrių ir pasirūpink savo mažųjų šiluma ir komfortu.