Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Akiniai nuo saulės15
Rodyti
Rūšiuoti
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Akiniai nuo saulės vaikams – naudinga apsauga

Akiniai nuo saulės vaikams ir jų pirkimas nėra vien tik noras sekti mados tendencijas, bet ir gerai vaiko sveikatai užtikrinti būtinas dalykas. Skirtingai nei suaugusieji, bandantys pasislėpti pavėsyje, vaikai daug laiko praleidžia saulėje. Akiniai nuo saulės padės apsaugoti vaikų akis nuo žalingo spindulių poveikio. Jei vis dar svarstote, ar pirkti saulės akinius savo vaikui, atkreipkite dėmesį į jų pranašumus. Visų pirma, jie apsaugo akis nuo kenksmingo saulės spindulių poveikio, kuris gali nudeginti akių membranas. Antra, ženkliai sumažina stresą, tenkantį akių raumenims. Pastarieji išties kenčia saulėkaitoje, nes ištirta, kad 20-ies minučių pabuvimas saulėje prilygsta valandai televizoriaus žiūrėjimo. Akiniai nuo saulės taip pat apsaugo nuo alergijos ir akių ligų. Neleidžia dulkėms ir nešvarumams patekti į akis. Renkant modelį savo vaikui, ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į gaminio kokybę ir medžiagą, iš kurios gaminami lęšiai ir akinių rėmeliai. O tai užtikrinti gali tik gerai žinomi ir patirtį rinkoje turintys prekės ženklai.

Akiniai nuo saulės vaikams leis pasijusti mažaisiais stileivomis

Jau pakalbėjome apie tai, kodėl vaikiški akiniai nuo saulės yra ne tik madingi, bet ir naudingi. Dabar laikas atiduoti duoklę žinioms apie šio aksesuaro stilistiką ir galimą pritaikymą. „Unisex“ akinių nuo saulės modeliai skirti ir berniukams, ir mergaitėms. Tad niekada neapsiriksi, jei pasirinksi tokį stilių. Kita vertus, svarbu ir tai, kaip vaikas ar jam akinius perkantys tėveliai suderins šį aksesuarą su atžalos apranga. Jeigu kalbėsime apie paauglius, jie dažnai trokšta prie jų aprangos stiliaus derančių akinių. Žinant jaunuolių nepastovumą (vieną dieną jie kopijuoja gatvės madą, kitą – puošiasi boho stiliaus drabužiais), tinkamiausias sprendimas yra klasika, tinkanti prie visko. Akinių atspalvis turėtų būti parenkamas atsižvelgiant į spalvinę gamą, dominuojančią garderobe. Universali spalva – pilka ir juoda, ji tinka prie bet kokių drabužių. Spalvoti modeliai puikiai atrodo su ryškia viršutine dalimi ir džinsais ar spalvingu sarafanu.

Vaikiški saulės akiniai nenusileidžia suaugusiųjų aksesuarams

Vaikiški saulės akiniai ne ką mažiau stilingi nei suaugusiesiems skirti jų antrininkai. Jie bus puikus baigiamasis akcentas prie bet kokio garderobo. Vaikiškų saulės akinių mados tendencijos gali būti kelių tipų. Tai gali būti suaugusiųjų modelių kopijos – dizaineriai į vaikų akinių liniją įtraukia suaugusiųjų modelius. Kitas variantas, kai vaikiški saulės akiniai atitinka suaugusiesiems skirtus ne savo modeliu, o stiliumi. Pavyzdžiui, tai gali būti sportinio stiliaus akiniai ar akiniai su spalvotais, ar veidrodiniais lęšiais. Jei tu ir tavo vaikas turite tą patį saulės akinių modelį, atrodysite itin madingai. Pradžiugink savo vaikus madingais ir stilingais akiniais nuo saulės. Tu ir tavo vaikas galėsite mėgautis saulės spinduliais, nebijodami pakenkti akių sveikatai. Antra vertus, būsite dar ir stilingi, bei išsiskirsite iš minios, jeigu pasirinksite kokybiškus, garsių prekės ženklų modelius. Pabrėžk savo vaiko individualumą, parinkdamas jam madingus ir stilingus akinius nuo saulės vaikams!

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vaikams
Vaikiškų prekių ženklai
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG