Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Tekstilė kūdikiams83

Peržiūrėjai visas kategorijos Tekstilė prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Aksesuarai

Vokelis kūdikiui nuo pirmųjų dienų

Pagrindinė vokelio kūdikiui paskirtis – padėti saugiai nugabenti naujagimį iš gimdymo namų į savo tikruosius namus. Mamytei kūdikio gimimas yra didžiulis, džiugus įvykis, todėl prieš mažylio gimimą reikia iš anksto pasiruošti krepšelį, kuris laikui atėjus keliaus į gimdymo namus. Jeigu šiame krepšelyje bus ir vokelis, naujagimio pervežimas nekels jokių rūpesčių. Anksčiau vietoje šių vokelių buvo naudojamos antklodės, tačiau vyniojimas į antklodę užtrunka ilgiau, o keičiant vystyklus tai tikrai nėra patogu nei kūdikiui, nei mamytei. Tuo tarpu vokelis nereikalauja jokio meistriškumo ar mokslo, į jį patalpinti naujagimį itin paprasta ir patogu. Šie vokeliai kūdikiams paprastai būna siuvami iš kokybiškų medžiagų, medvilnės, vilnos ar sintetikos. Ką tik pasaulį išvydusio vaiko odelė yra jautresnė, nei vyresnių vaikų, todėl kokybiškos vokelio ir drabužėlių medžiagos leidžia išvengti alergijų ar odos išbėrimų.

Vokelis kūdikiui pirmiesiems pasivaikščiojimams

Šis vokelis reikalingas visais metų laikais, pernešant kūdikį iš namų į lauką. Jį labai patogu naudoti einant pasivaikščioti. Įvyniojus kūdikį, jis guldamas vežimėlyje. Vokelis naujagimiui būna įvairių stilių, su rankovėmis, be rankovių, su platėjančia užapvalinta apačia, iš medvilninės, vilnos ar sintetinių medžiagų. Vokelis kūdikiui žiemai geriau tinka su pamušalu, kapišonu ir rankovėmis. Platėjanti apačia suteikia naujagimio kojoms daugiau vietos ir judėjimo laisvės. Toks vokelis kartais vadinamas miegmaišiu, jį labai patogu naudoti. Užtrauktukas ar kitas užsegimas priekyje leidžia lengvai paguldyti kūdikį ir jį užsegti, atsegus galima lengvai pakeisti sauskelnes. Tokiame miegmaišyje vaikas vėžinamas pasivaikščioti iki vienerių metų. Vokeliai kūdikiams , kaip ir kiti drabužėliai paprastai būna pastelinių spalvų, nes ryškioms spalvoms reikia daugiau dažų, kuriems naujagimiai gali būti jautrūs. Vokelio žiemą privalumas, kad jis gerai reguliuoja šilumą, neleidžia perkaisti ar sušalti pernešant naujagimį iš kambario į lauką ar automobilį.

Iš kokių medžiagų turėtų būti vokelis naujagimiui

Geriau rinktis kokybišką vokelį, kuris bus pagamintas iš nealergizuojančių medžiagų. Net ir nekokybiška, pigi medvilnė gali turėti naujagimiui neigiamų pasekmių, nes jos auginimui naudojama daug pesticidų, trąšų. Kartais geriau pirkti aukštos kokybės iš sintetikos pagamintą vokelį naujagimiui , vietoje pigių medvilninių audinių. Specialistų nuomone tai, kad žmonės skeptiškai vertina sintetinius audinius yra susiformavęs stereotipas, kuris ne visada yra teisingas. Natūralios medžiagos nesielektrina, gerai sugeria drėgmę ir praleidžia orą. Tokiomis medžiagomis laikoma medvilnė, linas, vilna ir šilkas. Vis tik šiais laikais, naujausiomis technologijomis apdirbti sintetiniai audiniai taip pat pasižymi šiomis savybėmis, o kartais netgi jas pralenkia, todėl jie tinkami naujagimiams. Kokybiškos medžiagos paprastai būna brangesnės. Aukštos kokybės vokelis kūdikiui idealus sprendimas, leidžiantis patogiai transportuoti mažylį, užtikrinti saugų ir šiltą pasivaikščiojimą lauke.