Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Verslo batai204
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Vyriški klasikiniai batai niekada neišeis iš mados

Vyriški klasikiniai batai iš kitų išsiskiria nedidele spalvų ir formų įvairove. Tai dažniausiai vienspalviai – rudos, juodos, pilkos ar mėlynos spalvos batai be auliuko. Dažniausiai pasiūti iš kokybiškos natūralios arba dirbtinės odos, kartais surišami raišteliais. Šie batai idealiai tinka eiti į darbą, oficialius susitikimus, dalyvauti konferencijoje ir laisvalaikiui. Avalynę būtina dėvėti kartu su kojinėmis, jie turi derėti prie viršutinių drabužių – švarko, marškinių, kaklaraiščio. Netrukus sužinosi, kaip derinti batus prie viršutinės aprangos dalies. Juk dažnai sakoma, apie žmogų sprendžiama iš jo batų, todėl verslo aplinkoje ypač svarbu ne tik puikiai išmanyti verslo niuansus, bet ir turėti nepriekaištingą išvaizdą.

Kaip derinami juodi vyriški klasikiniai batai?

Stilistai sako, jog klasikinius batus reikėtų derinti prie kelnių ar šortų, t.y. apatinės aprangos dalies. Juodi batai puikiai tinka oficialioms progoms, tačiau jie turi būti gerai nublizginti, kitaip tikrai nepagelbės gero tavo įvaizdžio formavimui. Jie derės prie juodo, mėlyno, pilko kostiumo. Būtinai avėk juodos spalvos kojines prie šių batų. Juodi vyriški klasikiniai batai puikiai derės prie juodų kelnių ar džinsų. Tokiame derinyje viršutinė aprangos dalis gali būti laisvesnė, skirtinga megztinio ar švarko spalva gali tapti puikiu akcentu. Vis tik aprangos nereikėtų perkrauti spalvomis, nes juoda yra minimalizmo spalva, todėl viršutinei daliai pasirinkite tik vieną ryškesnį akcentą, ir vieną juodos spalvos akcentą. Prie juodų batų puikiai derės ryškesnis kostiumas, pavyzdžiui ryškiai mėlynas, vyno spalvos.

Kaip derinami rudi klasikiniai batai vyrams?

Rudi batai turi keletą atspalvių, juos galima suskirstyti į tris – tamsiai rudi, rudi, šviesiai rudi. Tamsesni klasikiniai vyriški batai yra artimi juodiems, todėl jie tinka oficialioms progoms, prie formalios aprangos. Šviesiai rudi batai, derinami prie šviesių kelnių, puikiai tiks stilingo laisvalaikio praleidimui. Tamsiai rudi batai šiek tiek atitraukia dėmesį nuo oficialumo ir suteikia aprangai daugiau gyvumo. Juos galima derinti prie įvairių spalvų kelnių ir kostiumų, mėlynų džinsų. Rudi vyriški klasikiniai batai labiau dera prie kostiumų ir formalios aprangos, o verstos odos įspiriami – laisvalaikiui. Labiau pastebimi yra ne tamsiai, bet vidutiniškai rudi batai, jie suteikia aprangai subtilumo, puikiai tinka prie įvairių spalvų kelnių. Tiesa, oficialioms progoms jie netinka, nes pernelyg išsiskiria. Šviesiai rudi klasikiniai batai vyrams jau patys savaime tampa ryškiu akcentu, atkreipiančiu dėmesį. Jie gali būti derinami prie įvairios laisvalaikio aprangos ir visiškai netinka oficialioms progoms. Avint šiuos batus jau nebereikia kitų ryškių akcentų, kad šie tarpusavyje nekonkuruotų. Juos galima nešioti prie mėlynų džinsų ir kelnių.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vyrams
Prekių ženklai vyrams
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG