Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Mokasinai vyrams44

Peržiūrėjai visas kategorijos Mokasinai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Bateliai

Mokasinai vyrams – senas tradicijas turinti avalynė

Mokasinai vyrams šiandien yra populiarus apavas dėl savo patogumo, stilingos išvaizdos. Įdomu tai, kad tokio tipo avalynė atsirado Amerikos indėnų tautose. Indėnų kalba „mokasinai“ reiškia „avalynė“. Anksčiau tai buvo minkštas, zomšinis kojinės tipo apavas. Jie gaminami dvejopai – iš trijų zomšo gabalų arba su kietu padu ir minkštu zomšiniu viršumi. Indėnai juos puošdavo įvairiais raštais, karoliukais, siuviniais. Minkštapadis apavas buvo skirtas vaikščioti gamtoje, po žolę, miške, o kietapadis – kalnuotose vietovėse, ant uolų. Indėnai apavą siuvo iš elnio, briedžio odos, pradurdavo skylute su dygliuočio dygliu ir suvarstydavo sausgyslėmis ar augaliniu pluoštu. Panašią avalynę gamino ir Tolimųjų Rytų bei Šiaurės Afrikos tautos. Šiandien batai mokasinai vyrams gaminami kelių stilių. Vieni tinka tik laisvalaikiui, o kiti nešiojami darbe, biuruose, oficialiuose susitikimuose.

Įvairūs mokasinų vyrams stiliai

Darbui ir oficialiems susitikimams nešiojami vyriški mokasinai pagaminti iš natūralios odos, suvarstomi raišteliais arba su liežuvėliu. Tokį apavą siuva garsūs prekės ženklai: TIMBERLAND, BOSS, RIEKER. Jų spalvų gama dažniausiai klasikinė – juoda, ruda, pilka. Laisvalaikiui skirti mokasinai vyrams gaminami iš natūralios odos arba zomšo. Jie gali būti šiek tiek originalesni, su papildoma siūle, einančia per bato viršų, siūlė kartais pasirenkama kitos spalvos. Vyriškų mokasinų laisvalaikiui spalvinės gamos įvairesnės, gaminami geltonos, mėlynos, smėlio spalvos batai, taip pat kartais derinamos kelios spalvos vienu metu – juoda ir ruda, mėlyna ir balta. Vyrai, dėvėdami šiuos laisvalaikio batus, sukuria originalaus, mėgstančio išsiskirti, kūrybiško ir stilingo žmogaus įvaizdį. Patogu tai, kad kai kurie modeliai gali būti nešiojami be kojinių, todėl puikiai tinka vasarai, juos drąsiai galima avėti rudenį ir pavasarį. Jeigu vyras nori turėti apavą visiems gyvenimo atvejams, jam reikėtų turėti kelių stilių mokasinus, klasikinius – tinkamus oficialioms progoms ir originalesnius, skirtus laisvalaikiui.

Vyriški mokasinai internetu

Visiems gerai žinoma, kaip vyrai nemėgsta ilgai vaikščioti po parduotuves. Jeigu ir tu priklausai šiai grupei, visiškai nereiškia, jog turėtum vaikščioti su seniai nutrintais batais. Net ir neišeidamas iš namų tu gali įsigyti puikius vyriškus mokasinus internetu . Ir net ne vienus, o keletą – taip sakant, visiems gyvenimo atvejams. Kelios poros tokių batų suteiks galimybę visiškai nesukti galvos dėl apavo rudenį ir pavasarį. Jeigu jau svarstai, kur gali rasti kokybiškų mokasinų, pasižvalgyk po ABOUT YOU internetinę parduotuvę. Čia rasi tokius garsius prekės ženklus kaip TIMBERLAND, BOSS, HUGO, UGG. Jie batus gamina iš pačių geriausių medžiagų, pasižyminčių patvarumu. Jeigu ieškai tikrai solidžiai atrodančių mokasinų vyrams , rinkis BOSS prekės ženklo mokasinus vyrams. Tai prabangus ir stilingas apavas, pabrėžiantis gerą vyro statusą.