Berankoviai marškinėliai vyrams207

Stilingi berankoviai marškinėliai vyrams iš ABOUT YOU

Stilingos „maikės“ vyrams iš ABOUT YOU nustebins tave modelių įvairove ir galimybe rinktis iš gausybės skirtingų žinomų prekės ženklų kolekcijų. Berankoviai marškinėliai (liaudiškai vadinami „maikėmis“) yra funkcionalus drabužis, skirtas išlaikyti šilumą, palaikyti natūralų kūno vėdinimą ir apsisaugoti nuo per didelio prakaitavimo. Šis vyriškų marškinėlių tipas iš pradžių buvo sukurtas kaip apatinio trikotažo elementas. Jie buvo dėvimi po marškiniais, siekiant paslėpti krūtinės plaukus ir suteikti papildomą apsaugą nuo šalčio. Šiandien ši funkcija nugrimzdo praeityje: šiuolaikinės vyriškos „maikės“ pateikiamos įvairiausių stilių ir spalvų, jos dažnai puošiamos atitinkamo prekės ženklo logotipu. Šis drabužis pasižymi eile pranašumų, dėl kurių vyrai taip jį pamėgo. Šiam rūbui siūti paprastai naudojamas tik natūralus audinys, todėl jis yra labai lengvas ir patogus dėvėti. Šaltu oru berankoviai marškinėliai suteikia papildomą apsaugą nuo peršalimo. Karštyje jie sukuria oro tarpą, tokiu būdu atvėsindami kūną.

Kaip teisingai išsirinkti vyrišką „maikę“?

Tarp stipriosios lyties atstovų vyriškos maikutės be rankovių yra ypač paklausios, nes jos tinkamos kone bet kuriai progai. Vyriški berankoviai marškinėliai yra tai, be ko neapsieisi vasaros karštyje ar treniruočių metu. Pagrindinės šio tipo drabužių savybės yra patogumas, praktiškumas ir dėvėjimo komfortas. Šiuolaikiniai vyriški marškinėliai yra daugybės skirtingų modelių: nuo vienspalvės „klasikos“ iki kūrybiško dizaino produktų, skirtų tikriems mados asams. Norėdamas pasirinkti tau tinkantį modelį, turėtum atsižvelgti į kelis svarbius kriterijus. Pirma: spalva. Paprasti balti marškinėliai yra būtini bet kokio amžiaus vyrui. Tai universalus pasirinkimas, kuris atrodys vienodai tinkamas pasivaikščiojimui su šunimi ir romantiškam pasimatymui. Kitas spalvas rinkis savo nuožiūra. Antra: stilius. Jau minėti balti marškinėliai puikiai atrodo, jei yra berankoviai ir turi V formos iškirptę.

Universalieji vyriški marškinėliai be rankovių

Vyriški marškinėliai be rankovių jau peržengė apatinio trikotažo ribas: šiandien tai yra stilingas drabužis, puikiai derantis prie sportinio ir kasdienio stiliaus. Dėl to mes ir pavadinome juos universaliais. Tu gali su pasitikėjimu šiuos drabužius dėvėti ne tik kaip kasdieninio ar sportinio, bet ir kaip laisvalaikio stiliaus elementą. Na, o sporto salėje su jais jausiesi išskirtinai patogiai. Juo labiau, kad mūsų atstovaujamų garsių prekės ženklų marškinėliai siuvami tik iš kokybiškų ir, daugiausia, natūralių medžiagų. Taigi, žinodami vyrų aistrą komforto jausmui, žymūs dizaineriai investuoja į šiuolaikines tekstilės gamybos technologijas ir suteikia marškinėlių sąvokai naują prasmę. Jie tampa savo savininkų antrąja oda. Štai kodėl, verta rinktis pripažintus vyriškos mados prekės ženklus. Kita priežastis – stilingas dizainas ir išskirtinė kokybė. Sąrašą galima tęsti, bet geriau pasižvalgyk mūsų kataloge ir įsitikink tuo pats!