Prekių ženklų antraštė

Dockers: niekada neprarastas ir iš naujo atrastas vyriškumas

Kai 1990-ųjų pradžioje Dockers išsiuntinėjo savo „Kasdienės verslo aprangos vadovą‟ dvidešimt penkiems tūkstančiams personalo skyrių vedėjų, prasidėjo tikrų tikriausia revoliucija: maištas prieš varžančius, nepatogius, vienodus ir beveidžius darbinius kostiumus. Įsteigtas Levi Strauss & Cо. kompanijos – bene žymiausio ir autoritetingiausio džinsų kūrėjo, Dockers – tai chaki (chino) stiliaus kelnių bei kitos kasdienės verslo aprangos ir aksesuarų gamintojas, kuris didžiuojasi savo istorija ir produktais, kuriamais pasitelkiant pažangias technologijas, inovacijas, bei apgalvotą ir laiko patikrintą dizainą. Tai apranga, kuri kiekvienoje situacijoje – darbe, per svarbius verslo pietus, po darbo vakarojant su draugais – leis tau jaustis savimi, nevaržydama nei tavo judesių, nei asmenybės.

Sparnai, siekiantiems svajonės, ir inkaras, ieškantiems tvirto pagrindo

Dockers emblema – inkaras ir sparnai – nusako jų filosofiją: lesti tau kasdien rūpintis savo reikalais, tobulėti, judėti ir augti nevaržomam nepatogių ir nepatinkančių drabužių. Tai ne vien klasika, bet ir apgalvotos, patikrintos ir kasdienai pritaikytos inovacijos. Kompanijos naudojama patentuota Smart 360 Flex technologija – tai medžiaga, judanti kartu su tavimi. Ji gali temptis keturiomis kryptimis, taip užtikrindama maksimalų komfortą ir rūbo ilgaamžiškumą. Elastingas diržas suteikia kelnėms daugiau patogumo sėdint ir judant. Nuo šiol, jei esi idėjinis dviratininkas arba tiesiog nori išvengti kamščių ir prasimankštinti pakeliui į darbą, kelionė dviračiu nebeapkars dėl smunkančių kelnių. Be to, šiuose kelnių modeliuose numatytos slaptos, nepastebimos kišenės su užtrauktuku, kad tavo daiktai – mobilusis telefonas, raktai, piniginė – visada būtų saugūs. All Seasons Tech medžiaga prisitaiko prie aplinkos. Šie drabužiai šildys tave, kai šalta, ir neleis perkaisti, kai karšta. Supreme Flex medžiaga primena tvirtą trikotažą, todėl šios kelnės ypač minkštos, neišsitampo ir tokios patogios, kad net nepastebėsi, kad jas vilki. Tad nepamiršk jų apsimauti!

Dockers – tavo išmanus pasirinkimas

ABOUT YOU parduotuvėje rasi platų klasikinių ir legendinių chaki (chino) stiliaus kelnių pasirinkimą. Prie jų galėsi priderinti mūsų siūlomus Dockers marškinius, marškinėlius ir džemperį, kuris pravers šaltesnę dieną, bei karštą vasarą nepakeičiamus šortus. Tai – patikimiausias kelias į elegantišką ir patogią kasdienę verslo aprangą, kurią lengvai pritaikysi ir kitoms progoms. Dockers rūpinasi, kad visada būtum pasirengęs – ir apsirengęs – svarbioms savo gyvenimo akimirkoms ir naujoms galimybėms. Tai – klasikinė ir nauja vyriška estetika, stiliaus klasika ir geras skonis, kurie neįkyriai ir išmaniai išskirs tave iš minios. Dockers: universali apranga realiam gyvenimui.