Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

„Chino“ stiliaus kelnės954
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
Stilius
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Laisvalaikio kelnės vyrams – ne vien laisvalaikiui

Laisvalaikio kelnės vyrams ir toliau evoliucionuoja! Jau seniai nebepaisoma taisyklės, kad jas dėvėti dera tik namuose ar kitoje neįpareigojančioje aplinkoje. Dabar šiuo drabužiu gali pasipuošti tiek nerūpestingai leisdamas laiką namuose, tiek susiruošęs į miestą, darbo ar kitais reikalais. Mes tau siūlome spalvų, stilių ir modelių įvairovę. Esant tokiam gausiam pasirinkimui, tau belieka atverti savo spintą naujam modeliui! Dalykiniam susitikimui (taip, net jame būsi puikiai sutiktas, jei tik pasirinksi kokybiškas laisvalaikio kelnes) tiks klasikinio stiliaus kelnės, o kelionei į klubą pravers sportinis modelis. Garsių mados namų kūrėjai pristato įvairių stilių, sukirpimų ir skirtingų audinių chino kelnes, iš kurių tinkamiausias sau išsirinks tiek jaunuolis, tiek solidus vyras. Vyriškos laisvalaikio kelnės – vienas iš bazinių vyriško garderobo akcentų, kartu su džinsais. Todėl nenuostabu, kad vyrai renkasi kuo patogesnius ir universalesnius šio drabužio modelius, nors dizaineriai siūlo ir gana neįprastų laisvalaikio kelnių vyrams modelių.

Su kuo derinti laisvalaikio kelnes vyrams

Su kuo dera vyriškos laisvalaikio kelnės ? Pradėkime nuo klasikinio jų modelio. Kiekvieno vyro garderobe turėtų būti klasikinio stiliaus kostiumas. Tačiau nebūtina pirkti griežto tokio stiliaus komplekto. Pakanka pasirinkti kelnes ir švarką atskirai. Jų spalvos turėtų būti arba tokio pat atspalvio, arba – kuo arčiau viena kitos. Kitas – kasdieninis stilius – yra viena iš klasikinio stiliaus krypčių, skirta kasdieniam dėvėjimui. Tokio stiliaus kelnės pasižymi įprastu mums kirpimu ir kiek laisvesniu nei klasikinis, tačiau vis vien gana tradiciniu stiliumi. Kasdieninio stiliaus vyriškos laisvalaikio kelnės puikiai dera su megztiniais, sportiniais marškinėliais ir marškiniais ilgomis rankovėmis. Dėvėdamas tokį derinį, atrodysi stilingai ir madingai. Na, ir pagaliau – populiarusis sportinis stilius! Ilgą laiką stipriosios lyties drabužių spinta buvo monotoniška. Šiandien vaizdas atrodo kitaip. Ir tai yra daugiausiai šio stiliaus nuopelnas. Derindamas tokio tipo kelnes su „oversized“ stiliaus marškinėliais ir madingais sportbačiais, atrodysi itin stilingai!

Kaip tinkamai pasirinkti laisvalaikio kelnes vyrams?

Laisvalaikio kelnės vyrams gali vizualiai pakoreguoti ir padailinti tavo figūrą. Jei esi žemo ūgio, venk modelių su atvartais apačioje bei rinkis tiesaus kirpimo modelius. Aukštaūgiams, atvirkščiai, patariame nebijoti atsilenkti chino kelnių apačią. Dar šiek tiek apie atvartus: renkantis kelnes, ši detalė nevaidina svarbaus vaidmens ir išlieka tik skonio reikalas. Tačiau, čia taip pat yra mažų niuansų. Klasikinio stiliaus vyriškų laisvalaikio kelnių atvartų plotis yra griežtai 3,5 cm. Na, o kasdieninio stiliaus kelnes gali nepabijoti atlenkti ir kiek siauresniu atvartu. Dar viena svarbi taisyklė yra susijusi su vyriškų laisvalaikio kelnių pritaikymu prie jų savininko talijos linijos. Klasikinio modelio liemuo privalo sutapti su vyro talija. Tuo tarpu, laisvalaikio tipo modeliai gali būti parenkami ir 3–4-iais centimetrais žemesniu juosmeniu. Šie modeliai gali būti dėvimi šiek tiek laisvesnio ar, atvirkščiai, labiau prigludusio dydžio (bet ne per daug aptempti). Tai yra, skirtingai, nei klasikinėms kelnėms, laisvalaikio tipo jų atitikmenims griežtų dydžio apribojimų nėra. Aptarėme daugelį pasirinkimo variantų, tikimės, kad jie tau pravers!

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vyrams
Prekių ženklai vyrams
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG