Skip to main content

Atrask mūsų SEZONO NUOLAIDAS: Iki -70%5


NEW BALANCE – įdomūs faktai apie įmonę

NEW BALANCE prekės ženklas jau ilgai yra populiarus daugelyje pasaulio šalių. Jį itin mėgsta jaunimas bei akyvų gyvenimo būdą mėgstantys žmonės. Šio gamintojo drabužiai yra labai patogūs ir puikiai pritaikyti aktyviam laisvalaikiui, o sportiniai batai labai lengvi, todėl pėdos visai nepavargsta. Prekės ženklas gyvuoja rinkoje jau daugiau nei šimtą dešimt metų, o buvo įkurtas Amerikoje. Vos pasirodęs rinkoje jis užkariavo daugelio žmonių širdis ir labai greitai atkeliavo į Europą bei kitus žemynus. Šiandien šis NEW BALANCE jau turi daugelį parduotuvių visame pasaulyje, o skirtinguose įmonės padaliniuose dirba beveik šeši tūkstančiai patenkintų darbuotojų.

NEW BALANCE įkūrimo istorija

NEW BALANCE rekės ženklą įkūrė anglas, kuris nusprendė emigruoti į JAV dar daugiau nei prieš šimtą metų. Verslininkas pradėjo savo veiklą su tikslu, kad jam pavyks atrasti batus, kurie padės žmogui geriau laikyti pusiausvyrą bei geriau jaustis vaikščiojant. Jis pradėjo savo eksperimentus ir aktyviai bandė išrasti tobulos avalynės formulę. Laikui bėgant savo verslą anglas pardavė ir įmonės veiklą toliau vystė jo duktė bei jos vyras. Kai verslas atiteko dukrai, ji labai džiaugėsi ir aktyviai užsiėmė jo plėtimu. Galima drąsiai teigti, kad būtent įkūrėjo duktė labiausiai prisidėjo prie įmonės populiarumo didinimo visame pasaulyje.

NEW BALANCE prekių asortimentas bei kolekcijos

NEW BALANCE prekių asortimentas su kiekvienais metais vis didėja. Nors įmonės veiklos pradžioje buvo parduodami tik sveikatai draugiški, pusiausvyrą išlaikyti leidžiantys sportiniai batai, vėliau imta gaminti kur kas daugiau prekių. Dabar parduotuvės asortimente drabužių bei avalynės sportui lengvai ras skirtingų sporto šakų atstovai. Maža to, čia lengvai drabužius bei avalynę sau ras ne tik sportuojantys, bet ir tiesiog aktyvesnį gyvenimo būdą mėgstantys žmonės. Prekės ženklas siūlo prekes vyrams, moterims bei vaikams. Jau daugelį metų savo aukšta prekių kokybe įmonė nenuvilia ištikimų savo pirkėjų.

NEW BALANCE prekės pigiau

Prekėms NEW BALANCE akcija dažnai būna taikoma skirtingose sporto prekių parduotuvėse. Tačiau, palyginus su tomis fizinių parduotuvių kainomis, kurios yra užsienyje, Lietuvoje net su nuolaida mokėti prašomų sumų dažnai nesinori. Būtent todėl, vienas geriausių sprendimų ieškant šio prekės ženklo drabužių pigiau yra pasižvalgyti po elektronines parduotuves, kuriose visos prekės dažniausiai būna tikrai žymiai pigesnės. Elektroninių parduotuvių išlaikymas dažniausiai yra kur kas mažesnis nei fizinių, o tai turi tikrai nemažą įtaką ir kainos sandarai. Pavyzdžiui, ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje beveik visų prekių ženklų drabužiai ir avalynė yra kur kas pigesni nei fizinėse parduotuvėse.