Pereiti prie pagrindinio turinio

Atrask mūsų SEZONO NUOLAIDAS: Iki -70%5


Timberland batai vyrams – ar verta juos pirkti?

Visi save gerbiantys vyrai turėtų turėti bent kelias poras patogių ir stilingų batų, o, ko gero, vienas geriausių pasirinkimų yra Timberland batai vyrams . Jie ne tik yra ypač stilingi, bet ir labai patogūs. Gamintojas kuria tokius batus, su kuriais galima laisvai vaikščioti net ir ilgus atstumus visai nepavargstant ir tuo pat metu atrodyti madingai. Maža to, yra skirtingų Timberland vyriškų batų modelių, tinkančių tiek kasdienai, tiek darbui. Ar gali būti kas nors geriau, nei tobulų batų pora, kuri tinka prie skirtingų drabužių derinių pačiomis įvairiausiomis progomis?

Kokio stiliaus būna Timberland batai vyrams?

Žmonės gyvena skirtingus gyvenimus – nors dažniausiai savo darbo dienas leidžiame darbe, savaitgalius paprastai skiriame aktyviam arba ramiam poilsiui, tad reikia ir atitinkamos avalynės. Gamintojas žino, koks įvairialypis yra kiekvieno vyro gyvenimas, tad stengiasi sukurti tokius vyriškų batų Timberland modelius, kurie būtų lengvai pritaikomi įvairioms gyvenimo situacijoms. Nors rekomenduojama turėti bent kelias skirtingas batų poras, visgi daugelis šio gamintojo vyriškų batų modelių yra ganėtinai universalūs.

Ar galima tuos pačius Timberland vyriškus batus avėti tiek laisvalaikiu, tiek į darbą?

Vyriški Timberland batai yra lengvai pritaikomi skirtingiems gyvenimo atvejams. Jie yra tradicinių, neutralių spalvų, tad batus galėsi derinti prie skirtingos aprangos. Jei ryte eini į ofisą, o vakare – su draugais į barą, tau nereikės jaudintis, kad vakare atrodysi pernelyg dalykiškai apsirengęs. Šie batai yra sukurti taip, kad puikiai derėtų tiek prie oficialesnio kostiumo ar marškinių, tiek prie laisvo stiliaus laisvalaikio kostiumo. Maža to, juos avėdamas visuomet dvelksi pasitikėjimu savimi ir jausiesi maksimaliai komfortiškai.

Ar vyriški batai Timberland yra patogūs?

Tiek vyrai, tiek moterys visuomet nori atrodyti ne tik stilingai, bet ir jaustis patogiai. Dažnai moterims atrodo, kad vyrams batus pasirinkti yra kur kas lengviau. Visgi, tai ne visada tiesa. Vyrai yra kur kas mažiau išrankūs, tačiau dažniausiai jų pagrindinis reikalavimas yra patogumas. Timberland gamintojas stengiasi sukurti tokius batų modelius, kurie neapsunkintų kojos ir būtų patogūs avėti visą dieną. Tai reiškia, kad šiuos batus galėsi avėti kasdien ir tau visai nereikės jaudintis dėl to, kad kojos pavargo. Batai yra gaminami iš natūralios odos bei tekstilės, o tai užtikrina ilgaamžiškumą. Batai nesusidėvės vos po kelių avėjimų, o spalva išliks nepakitusi. Jei ieškai tobulos batų poros, kuri tau tarnautų ilgus metus, būtų itin patogi ir atrodytų nepriekaištingai – tau tikrai reikia turėti bent vienus Timberland‘us! Maža to, internetinėje ABOUT YOU parduotuvėje juos gali įsigyti su labai nuolaida.