Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Vaikiški polo marškinėliai berniukams104
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Polo marškinėliai vaikams – rūbas su istorija

Polo marškinėliai vaikams tai vienas iš madingiausių drabužių vasaros laiku. Rudenį ir pavasarį juos galima nešioti po mokykliniu švarku. Ar žinojai, kokia marškinėlių kilmės istorija? Šis drabužis pradžioje buvo skirtas žaisti golfą ir tenisą. Originalūs polo marškinėliai yra trikotažiniai, trumpomis rankovėmis, su keliomis sagomis viršuje. Anksčiau tenisą žaisdavo su užsegamais marškiniais ilgomis rankovėmis, flanelinėmis kelnėmis ir kaklaraiščiu. Tai nebuvo labai patogu. Garsiam prancūzų tenisininkui Rene Lacoste nusibodo tokia apranga ir jis nusprendė suprojektuoti patogesnę. Taigi, jo sukurti marškiniai buvo trumpomis rankovėmis, su atsikišusia apykakle ir ilgesne nugaros dalimi, pagaminti iš medvilnės. Kairę pusę R. Lacoste paženklino emblema su krokodilu. Tokie marškinėliai žymiai labiau tiko žaisti tenisą, nugaroje juos galima susikišti į kelnes ir jie neišlenda treniruotės metu, trumpų rankovių nereikia raitoti, o medvilnė gerai sugeria prakaitą. 1933 metais R. Lacoste pasitraukė iš profesionalaus sporto ir ėmė pardavinėti savo sukurtą drabužį Amerikoje ir Europoje.

Polo marškinėliai vaikams mokykloje ir laisvalaikiu

Netrukus polo marškinėlius pradėjo dėvėti polo ir golfo žaidėjai, o po 1933 metų jie paplito pasaulyje ir tapo įprasta aprangos dalimi. Įdomu tai, kad daugelyje mokyklų visame pasaulyje, kuriose privalomos uniformos, polo marškinėliai vaikams yra dažniausiai pasirenkama uniformos dalis. Šiuos stilingus ir patogius drabužius pamėgo ne tik suaugę, bet ir vaikai. Šiandieną Lietuvoje galima įsigyti LACOSTE prekės ženklo marškinėlius ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. LACOSTE tapo prestižine drabužių gamybos įmone, vertinama visame pasaulyje. Kiti garsūs prekės ženklai taip pat ėmė gaminti vaikiškus polo marškinėlius . Tai NIKE, OSHKOSH, CALVIN KLEIN, S.OLIVER, TOMMY HILFIGER. Didelį jų pasirinkimą galima rasti minėtoje internetinėje parduotuvėje. Kai kurie marškinėliai papuošti etiketėmis su prekės ženklų užrašais, juose dominuoja kelios spalvos, margi raštai. Vis tik populiariausi lieka originalaus stiliaus – vienspalviai, su ženkleliu kairėje pusėje.

Vaikiški polo marškinėliai iš ABOUT YOU

Šioje parduotuvėje rasi didelį pasirinkimą šio tipo drabužėlių. Daugybė garsių prekės ženklų vienoje vietoje sutaupys tavo laiką, kurį praleistumei vaikščiodama po skirtingas parduotuves. Artėjant rudeniui, polo marškinėliai vaikams gali tapti vienu mėgstamiausių drabužių dėvėti mokykloje. Kartu su vaiku pasirink mylimą spalvą ir dizainą. Pavyzdžiui, labai originaliai atrodo TOMMY HILFIGER mėlyni ir raudoni marškinėliai. CALVIN KLEIN polo marškinėliai vaikams išsiskiria didelėmis prekės ženklo raidėmis, pavaizduotomis priekyje. S.OLIVER šio tipo drabužėlius išskiria mažytė, žaisminga, oranžinės mašinytės etiketė kairėje pusėje. Rinkdama vaikui polo marškinėlius nesumaišyk su paprastais – trumpomis rankovėmis. Paprasti marškinėliai dažnai būna išmarginti įvairiais paveiksliukais, jie neturi sagų viršuje ir neturi apykaklės.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vaikams
Vaikiškų prekių ženklai
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG