Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Sportiniai batai354
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Kedai vaikams – sportinė avalynė, tapusi kasdienybe

Kedai vaikams , kaip ir visa sportinė avalynė, nukeliavo ilgą vystymosi kelią. Pirmą kartą pasirodžius tokio tipo apavui, o tai buvo maždaug prieš šimtmetį, jis buvo naudojamas išskirtinai sportinėms reikmėms. Palaipsniui šios avalynės taikymo sritis išsiplėtė, ir šiandien kedai vaikams, kaip ir suaugusiems, aktyviai naudojami kasdieniame gyvenime. Jeigu kalbėti apie šios avalynės sandarą, atrodo, nėra nieko paprasčiau. Tai yra labai paprasta guminio pado ir tekstilinės viršutinės dalies su raišteliais konstrukcija. Tačiau būtent dėl savo paprastumo vaikiški sportbačiai, kaip ir suaugusiems skirta sportinė avalynė, tapo tokie populiarūs. Šiuolaikiniai vaikučiams skirti sportiniai bateliai, palyginti su pirmtakais, labai pasikeitė – dizaineriai padarė viską, kad juos paįvairintų bei paverstų patogesniais. Tradicinius raištelius kartais linkstama keisti lipniais užsegimais. Atsiranda ir elastingi, užmaunami modeliai be jokių tvirtinimo detalių. Ir vis dėlto, viso pasaulio vaikai ne ką mažiau mėgsta ir tradicinius kedukus.

Kedai vaikams – universali avalynė

Ne paslaptis, kad dabartiniai sportbačiai vaikams funkcionalumu daug kartų lenkia savo pirmtakus. Tokia avalynė yra labai populiari tarp vaikų ir paauglių, todėl nenuostabu, kad ji tampa svarbiu šiuolaikinio vaiko garderobo komponentu. Tiek mergaitės, tiek berniukai pamėgo sportinius batelius ir derina juos kone prie visko. Jeigu suaugusieji sugeba susikurti išskirtinius garderobo derinius, kai suderinami dalykiniai drabužiai ir sportinė avalynė, vaikai jiems nė kiek nenusileidžia. Ši kedų universalumo tendencija yra gana natūrali, nes tokie gaminiai išsiskiria labai įvairiu dizainu, spalvomis ir papildomomis funkcijomis. Na, o jeigu jau prakalbome apie universalumą, kaip galime nepaminėti baltų sportinių batelių? Jaunuoliai su jais žygiuoja į pasimatymus ir pasivaikščiojimus su draugais. Be to, klasikinio dizaino kedai dažnai praverčia fizinio lavinimo pamokose ar būreliuose. Kedai yra idealus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, vertinantiems judėjimo laisvę ir gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą.

Vaikiški sportbačiai – reiklioms mažoms kojytėms

Vaikiški sportbačiai yra itin patogūs ir praktiški. Svarbiausia reiklioms mažoms kojytėms, kurios dar aktyviai formuojasi, parinkti kokybiškus gaminius. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje tavęs laukia žymiausių vaikų mados namų laisvalaikio avalynė vaikams. Ji tikrai patenkins tavo augančios atžalos poreikius. Beje, vaikiški kedukai, kaip ir suaugusiųjų sportinė avalynė, dera prie kone bet kokių oro sąlygų, nepaisant sezono. Pereinamiesiems metų laikams gali rinktis savo vaikučiui šiltesnius, uždaresnius modeliukus, o vasarai – atviresnius, kvėpuojančio audinio. Vaikai aktyvūs ir nuolat juda. Jie mėgsta bėgioti ir šokinėti. Sėdėti ramiai jiems yra visiškai nepriimtina ir nuobodu. Tad nieko nestebina, kad norint atlaikyti rimtą kasdienį krūvį, tenkantį kojytėms, geriausia rinktis laiko patikrintus firminius sportinius batelius. Mūsų parduotuvėje surinkta gausi jų kolekcija, skirta patiems išrankiausiems klientams – vaikams. Mažyliai nesidrovės pasakyti, jei modeliukas jiems nepatiks. Todėl mes atrinkome stilingiausius ir patogiausius garsiausių prekės ženklų modelius. Tau ir tavo atžalai belieka išsirinkti!

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vaikams
Vaikiškų prekių ženklai
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG