Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Guminiai batai vaikams59

Peržiūrėjai visas kategorijos Guminiai batai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Batai

Guminiai batai vaikams – neatsiejami nuo lietingo lietuviško oro

Kokie prisiminimai kyla, mintimis grįžtant į vaikystę ir bandant prisiminti didžiausius nuotykius? Net neabejojame, kad vienas iš jų tikrai yra smagus taškymasis po balas. Tokios paprastos pramogos tampa šilčiausiais vaikystės momentais, todėl nepamiršk aprūpinti ir savo vaiko guminiais batais vaikams. Jie turi daug privalumų. Visų pirma, žinoma, jie neperšlampa, todėl tavo mažylis galės taškytis balose be baimės susirgti. Visų antra, lietaus batai vaikams yra itin ilgaamžiški, pagaminti iš tvirtų medžiagų, todėl net neabejojame, kad bus nešiojami lygiai tiek, kiek leis dydis. Beje, patarimas tau – guminius botus vaikams tikrai gali pirkti ir didesnio dydžio, nes nors jie apsaugo nuo drėgmės, šaltis gali prasiveržti, todėl papildoma pora kojinių tikrai pravers.

Guminiai batai vaikams – aktyviai ir smagiai vaikystei

Botai vaikams yra puiki avalynė ne tik šokinėjimui per balas. Jie absoliučiai tinkami visoms lietingoms dienoms, kai dar nėra taip šalta, jog reikėtų žieminių batų, bet jau pakankamai drėgna ir vėsu, kad norėtųsi savo vaiką apsaugoti nuo gresiančio peršalimo. Be to, guminiai batai vaikams neabejotinai taps jų mėgstamiausiais ir tikrai nereikės jų įkalbinėti jais apsiauti. Visų pirma, jie labai lengvai užsidedami. Tikras išsigelbėjimas darželyje, kai vaikai dar nemoka užsirišti batų, o į lauką reikia susiruošti greitai ir savarankiškai. Net pats mažiausias vaikas gali paprastai juos apsiauti, galbūt tik reikės padėti susigaudyti, kuris batas priklauso kuriai kojai. Dar vienas lietaus batų vaikams privalumas – spalvingi ir smagūs dizainai, kurie tikrai pavergs tavo mažylio širdį. Ryškios spalvos geltoni, raudoni ar žydri, o galbūt su gėlytėmis ar spalvingais taškeliais? Leisk vaikui išsirinkti ir kurti savo asmeninį stilių.

Guminiai batai vaikams – saugus ir patikimas pasirinkimas

Guminiai batai vaikams tampa vis populiaresni, todėl daugelis garsių prekės ženklų, tokių kaip CROCS ar BISGAARD, kuria stilingus ir patogius modelius vaikams. Labai svarbi šių batų savybė yra neslystantys, lygūs padai. Tai leis tau ramiai stebėti vaiko žaidimą ir sumažins nerimą, kad žaisdamas lietuje jis paslys ir susižeis. Taip pat moderniomis technologijomis kuriamos medžiagos yra itin patvarios ir ilgai nenusidėvi. Tavo vaikas tikras aktyvių ir judrių žaidimų mėgėjas? Tada renkant jam guminius batus, atkreipk dėmesį, kad parinktum modelį su lanksčiais, bėgimui tinkančiais padais. Tai leis tavo vaikui lengvai ir patogiai judėti. Visą platų lietaus batų vaikams asortimentą gali rasti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Beje, nepamiršk, kad smagiausi žaidimai yra tie, kurie žaidžiami kartu, tad nepraleisk progos įsigyti poros botų ir sau.