VISOMS prekėms IŠPARDAVIME PAPILDOMAI -30%5

EXTRA30Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.
Naktiniai drabužiai vaikams143

Kodėl pižamos vaikams tokios svarbios?

Pižamos vaikams yra labai svarbios vaiko sveikatai. Lygiai taip pat, kaip ir pats miegas. Tačiau, kartais tam tikri veiksniai neleidžia vaikučiams miegoti ilgai ir ramiai. Vienas iš jų yra organizmo šilumos apykaitos ypatumai, dėl kurių vaikai, skirtingai nei suaugusieji, daug greičiau perkaista ir sušąla. To išvengti ir miegą padaryti patogesniu, bei ramesniu padės vaikiškos pižamos. Be abejo, jeigu tuo pačiu pasirūpinsime ir ergonomiška vaikų miegamojo kambario aplinka. Atlikus tai, belieka atsakingai išrinkti miego rūbus mažiesiems. Pižamos vaikams tarnauja ne tik kaip garderobo elementas, bet ir atlieka daug kitų svarbių funkcijų. Vaikas apsirengimą pižama suvokia kaip ritualą, tai leidžia daug lengviau įkalbėti mažylį eiti miegoti. Tokiu būdu taupomas tėvelių laikas ir suteikiama nauda jų atžalos organizmui, reikalaujančiam laikytis dienos režimo. Kiti privalumai – komforto jausmas, jeigu pasirenkama kokybiška pižama. Taip pat, jos teikiama šiluma ir dėvėjimo malonumas.

Pižamos vaikams – įnoringas drabužėlis

Vaikiškos pižamos tik iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmantriu drabužėliu. Viena vertus, drabužėliams, dėvimiems namuose, paprastai keliame tik vieną reikalavimą – patogumo. Kita vertus, vaikai greitai auga ir keičiasi ne tik jų ūgis, bet ir norai. Vargu, ar itin vaikiškais paveikslėliais margintą rūbelį įsiūlysi ganėtinai paaugusiai atžalai. Tačiau, mes ir esame tam, kad padėtume tau išsirinkti. Taigi, kaip išsirinkti tinkamą pižamą vaikams? Kalbant apie mažiausius, populiariausias modeliukas jiems – kombinezono tipo. Ir čia dėl rašto gali pernelyg nesijaudinti. Vargu, ar tavo mažylis pareikš dėl jo kokių nors pretenzijų. Šiuo atveju, svarbiausia atkreipti dėmesį į pasiuvimo kokybę ir kriterijus, užtikrinančius komfortą. ABOUT YOU siūlomi žinomų mados kūrėjų modeliukai jungia savyje visas aukščiau išvardintas savybes. Tačiau išrinkti naktinukus didesniems – nemažas iššūkis. Žinoma, reikalavimai patogumui išlieka, tačiau tampa svarbus ir dizainas. Tad, kviečiame tave apžiūrėti mūsų naktinukus drauge su savo atžala. Bus ir smagu, ir naudinga.

Pižamos vaikams – kaip tinkamai išsirinkti?

Tinkamas pižamos vaikams pasirinkimas pirmiausia priklauso nuo gebėjimo atsirinkti tinkamus audinius. Patariame rinktis tik natūralius audinius, tokius kaip medvilnė, kuriems būdingas didelis šilumos laidumas. Didesniems vaikams skirtose pižamose gali būti nedidelė dalis tamprumą gerinančių medžiagų. Tokių, kaip elastanas. Rinkis kuo paprastesnį fasoną. Kuo mažiau detalių ir dekoro ant pačios pižamos, tuo patogiau jausis tavo mažylis. Dar viena gudrybė gal ir neįprasta, bet dažnai pasiteisinanti. Tavo vaikui bus kur kas patogiau, jei nupirksi bent vienu dydžiu didesnę pižamą, nei turėtų būti. Su ja tavoji atžala patogiai miegos naktį, o ryte nevaržomai lakstys po namus. Juk svarbiausia yra pižamos patogumas. Be to, nesvarbu ar tai naktiniai mergaitėms ar pižama tavo sūnui, šis rūbas yra rekomenduojamas visiems vaikams, nes padeda pereiti iš dienos šėlsmo į ramios nakties režimą bei neleidžia sušalti naktį, net jei vaikas nusikloja bemiegodamas.