ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5


Žieminiai batai vaikams internetu

Jeigu ieškai žieminės avalynės vaikams , tau pravers keli patarimai, į ką atkreipti dėmesį juos perkant internetu. Apsipirkimas internetu turi kelis privalumus, palyginus su įprastomis parduotuvėmis. Pavyzdžiui, pandemijos laikotarpiu patartina vengti susibūrimo vietų, o apsipirkimas namuose yra saugus ir patogus. Dažnai internetinėse parduotuvėse galima įsigyti kokybiškų prekės ženklų žieminių batų vaikams , kurių nėra paprastose parduotuvėse. Kadangi negalima pasimatuoti, pačiupinėti drabužių ir batų, reikėtų gerai įsiskaityti į prekių aprašymus. Žieminė avalynė turėtų būti šilta, nepralaidi drėgmei. Vaikams patogu kai avalynė yra su ilgesniu aulu, tada žaidžiant lauke nepribyrės sniego. Vis tik, net ir nusipirkus netinkamą prekę, dažniausiai ją galima grąžinti arba pasikeisti į kitą. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje galima rasti puikios kokybės avalynės berniukams ir mergaitėms, skirtos avėti žiemą ar rudenį.

Žieminių batų vaikams pagrindinės savybės

Taigi, batai su aulu vaikams bus labai patogūs snieguotomis dienomis. Vaikai mėgsta dūkti, žaisti ir retkarčiais užsisvajoti, jie greičiau praranda koncentraciją, todėl dažniau paslysta ir nukrinta. Kad taip neatsitiktų, rinkis žieminius batus vaikams su neslidžiu, nelygiu padu. Interneto parduotuvėse dažniausiai prie prekės būna pažymėta, kad avalynės padas yra neslystantis. Dar vienas svarbus dalykas, kad batai būtų lengvai suvarstomi. Mažieji dažnai neturi kantrybės užrišinėti raištelių, dažnai nepastebi kai jie atsiriša, o šaltu oru nereikia nusimauti pirštinių, jeigu batai turi paprastą, greitą užsegimą. Kadangi vaikai greitai išauga avalynę, patariama pirkti šiek tiek didesnę. Žieminė avalynė vaikams su šiltu pamušalu bus ypač mėgiama šaltomis dienomis. Ne paskutinėje vietoje ir batų dizainas, todėl parink tokį jų stilių ir spalvą, kurie patiktų ir tau, ir tavo mažyliui.

Kaip prižiūrėti žieminę avalynę vaikams?

Kai jau įsigysi avalynę, tam, kad ji ilgiau tarnautų, svarbu ją tinkamai prižiūrėti. Žieminiai batai vaikams dažniausiai būna pagaminti iš natūralios, dirbtinės odos ar zomšos. Jeigu sulijo lietus zomšos ar natūralios odos batus, juos prikimšk laikraščių ir palik džiūti šiltoje patalpoje. Tik nesugalvok palikti ant radiatoriaus! Per didelė šiluma išdžiovins odą, ji pradės trauktis ir kietėti, todėl batai gali suskilinėti. Dar vienas odos gaminių priešas – saulės spinduliai. Tiesioginiai spinduliai ar neoninis apšvietimas blukina, batai praranda savo natūralią spalvą. Nublukusius zomšos aulinukus vaikams atgaivins specialiose parduotuvėse parduodamas purškiamas spalvos gaiviklis. Iš šios avalynės išimti dėmes padės šiltu muiluotu vandeniu suvilgyta kempinėlė. Odinius batus geriausiai sutepti tepalu vakare ir nuvalyti ryte. Tepalą galima pakeisti aliejumi, nes odai reikia šiek tiek riebumo. Užvarvink aliejaus ant švaraus skudurėlio ir tolygiai ištrink batų paviršių. Sunkiai prieinamus nešvarumus galima nuvalyti dantų šepetėliu. Tinkama priežiūra padės ilgiau išsaugoti puikią avalynės išvaizdą.