VISOMS prekėms IŠPARDAVIME PAPILDOMAI -30%5

EXTRA30Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.
Sandalai mergaitėms269

Basutės mergaitėms – patogus ir gražus aksesuaras

Basutės mergaitėms , atėjus karštajam vasaros sezonui, tampa nemažu galvos skausmu tėveliams. Jie ima galvoti, kokius batus pirkti, kad jų dukroms būtų patogu ir jauku tiek mokykloje, tiek laisvalaikiu. Šiam tikslui dažniausiai pasirenkamos basutės. Šie patogūs batai šiltuoju laikotarpiu yra vaikų ir jų tėvų pasirenkamos avalynės sąrašo viršuje. Tuo pačiu, toks apavas padeda apsaugoti tavo dukrelę nuo atsitiktinių sužalojimų ir kojų perkaitimo. Renkantis patinkantį modelį, verta prisiminti, kad grožis nėra pirmutinis rodiklis, pagal kurį reikėtų rinktis vaikišką avalynę. Visų pirma, reikėtų mąstyti apie patogumą. Tavo mergaitė ilgai vaikščios su įsigytomis basutėmis, o tai reiškia, kad verta rinktis kokybiškus, patogius modelius. Ir čia mes galime tave maloniai nustebinti. ABOUT YOU atstovaujamų garsių prekės ženklų produkcija jungia savyje tiek stilingą išvaizdą, tiek patogumą, o neretai ir ergonomiškumą. Pastarasis veiksnys svarbus mergaitės pėdai, kuri dar tik formuojasi. Tad, akivaizdu, kad gera avalynė verta investicijų.

Basutės mergaitėms – pasirinkimo ypatumai

Vasarinės mergaitiškos basutės turi būti gerai prigludusios prie vaiko kojos, turėti neslidų padą ir vidpadį, kad jas būtų galima saugiai avėti. Taip pat svarbu, kad batų medžiaga leistų pėdai „kvėpuoti“. Mergaitės galės pasirinkti šios avalynės stilių ir išvaizdą kartu su savo tėvais. Pasikvieskite atžalas prie kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ekrano ir kartu išsirinkite basutes mergaitėms iš mūsų siūlomo asortimento. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina gaminio patvarumą ir patikimumą. O kokybę mes garantuojame visu šimtu procentų, nes atstovaujame garsiems pasauliniams prekių ženklams, kurie investuoja į kokybiškus audinius bei rūpinasi savo gaminių tvarumu. Apdovanota viena iš tokių avalynės porų, tavo mergaitė džiaugsis kiekvienu judesiu ir stilinga basučių išvaizda. Na, o gera nuotaika yra raktas į sėkmę ir harmoningą vystymąsi. Ar yra svaresnė priežastis rinktis laiko patikrintą produkciją?

Mergaitiškos basutės. Kokias medžiagas rinktis?

Mergaitiškos basutės , kaip ir bet kuri kita vaikiškos avalynės rūšis, vaidina svarbų vaidmenį taisyklingai formuojant vaikišką pėdutę. Geriau tuo pasirūpinti iš anksto, kad vėliau nebūtų neigiamų pasekmių. Šiuolaikinės basutės gaminamos iš įvairių medžiagų. Patikimiausia ir patvariausia yra natūrali oda. Šie modeliai, tinkamai juos prižiūrint, tarnaus išties ilgai. Be to, odos gaminiai leidžia vaiko kojai kvėpuoti, efektyviai praleidžia orą. Tačiau, šiuolaikinė avalynės pramonė gamina išties aukštos kokybės batus ne vien iš natūralių medžiagų. Dabartinė sintetika, plastikas bei kitos medžiagos yra kur kas patvaresnės ir kokybiškesnės, nei senesni jų pirmtakai. Todėl, patariame atsižvelgti į avėjimo tikslus. Pavyzdžiui, žygiams lauke tiks natūralesni audiniai, o iškyloms prie vandens – plastikas ar sintetika. Na ir pabaigai – apie basutes mažiausioms panelėms. Jeigu tavo atžalai dar nesuėjo 5-eri metukai, ortopedai pataria rinktis modelius su kietesniu užkulniu. Tai padės apsaugoti mažylės pėdutę ir taisyklingai ją formuoti. Na, o vyresnėms mergaitėms tokie reikalavimai avalynei nėra būtini.