VISOMS prekėms IŠPARDAVIME PAPILDOMAI -30%5

EXTRA30Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.
Sandalai vaikams359

Basutės vaikams – pasirūpink mažylių komfortu tiek lauke, tiek namuose

Artėja vasara ir nežinai, kokią avalynę išrinkti savo vaikams, kad ji būtų ir patogi, ir stilinga? ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi platų basučių vaikams asortimentą. Nuo klasikinių modelių su dirželiais iki komfortiškų guminių dizainų – čia rasi viską, ko tik prireiks tavo vaikui. Be to, garantuojame tau kompromisą – mūsų siūlomi modeliai pasižymi kokybe, kuri sužavės tave, o dizainai spalvingi ir smagūs, tad patenkinti bus ir mažieji. Vaikiški guminiai sandalai atviru ar uždaresniu priekiu puikiai tiks vasaros išvykoms. Su jais bus patogu įveikti ir keletą kilometrų mišku ir net pabraidyti jūroje, jei nesinori būti basomis. Taip pat itin populiarūs modeliai yra kamštiniu padu su anatominės formos vidpadžiu – tokie batai yra ergonomiški ir rūpinasi tavo vaiko sveikata bei stabilia laikysena.

Basutėms vaikams – stilingi modeliai ir į miestą, ir į šventę, ir į darželį

Net nepastebėjai, kaip per vasarą paaugo tavo vaiko koja ir senieji darželio batai nebetinka. Jokios problemos. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje išsirinksi ir basutes vaikams į darželį. Keletas patarimų – vaikui augant, svarbu, kad jo batai būtų kokybiški, lanksčiu, komfortišku padu. Todėl jei renkiesi avalynę į darželį, venk minkštų šlepečių ir geriau parūpink vaikiškus sandalus kamštiniu ar odiniu padu. Dar vienas pasiūlymas – geriau rinkis išskirtinį, spalvotą modelį vietoj vienspalvių klasikinių, nes jie gali lengvai susimaišyti su kitų vaikų apavu. O jei pasirūpinsi modeliu su mėgstamiausiu vaiko herojumi ar gyvūnu, net neabejojame, kad jis tikrai atskirs savo vaikiškus sandalus ir neleis jiems pradingti batų minioje.

Basutės vaikams – vaikiški dizainai ir išskirtinė kokybė

ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje siūlome daugybę basučių vaikams modelių, tad tikrai išsirinksi modelį, kuris tau tiks savo kokybe, o vaikui – savo spalvingumu ir smagumu. Kaip suderinti batų pasirinkimą, kad patenkinta būtum tiek tu, tiek tavo vaikas? Turime mažą patarimą. Paieškos filtre nustatyk savo vaiko batų dydį, kainos diapazoną, kurį gali skirti šiems vaikiškiems sandalams, ir norimą medžiagą, o jau savo mažajam galėsi leisti pasirinkti iš modelių, kurie atitinka visus tavo kriterijus. Mergaitės tikrai ras savo favoritus iš rožinių, blizgių ar spalvingų modelių su kaspinėliais ar kitais papuošimais. Berniukams turime puikių tamsesnių modelių, su smagiais gyvūnais ar garsių prekės ženklų logotipais. Su ABOUT YOU pasiruošimas rugsėjui ne toks baisus, nes viską gali rasti vienoje vietoje, išvengti eilių ir spūsčių bei viską gauti per kelias dienas tiesiai į namus.