VISOMS prekėms IŠPARDAVIME PAPILDOMAI -30%5

EXTRA30Suaktyvinti išpardavimo kodą
Liko:00Val.00Min.00Sek.
Įsispiriami bateliai vyrams122

Vyriškos šlepetės – kaip išsirinkti?

Vyriškos šlepetės daugiausiai skirtos vaikščioti namuose, paplūdimyje, prie baseino, ar gatvėje vasaros laiku. Tai labai patogus apavas, kurio nereikia užseginėti, su atvira priekine dalimi. Ieškant tinkamiausių šlepečių galima atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Pirmiausia – prekės ženklą. Įsigijęs žinomo prekės ženklo šlepetes iš karto pajausi skirtumą, palyginus su paprastomis, kiniškomis. Tokie gamintojai kaip Puma, Nike, Adidas, Rieker, Boss ypatingai rūpinasi savo reputacija, kurią įgijo ilgų metų ir kruopštaus darbo dėka. Todėl jų gaminiai išsiskiria patogumu, komfortu, madinga išvaizda ir tvirtumu. Jeigu Adidas „tapkes“ galima nešioti keletą metų ir jos vis dar atrodo gerai, tai kiniškos ar kitos prastos kokybės vyriškos „tapkės“ suplyšti gali jau po poros mėnesių. Be abejo, gamintojų kainos taip pat skiriasi. Jeigu vyriškos šlepetės kainuoja daugiau kaip 50 eurų, jos bus pagamintos iš tvaresnių, tvirtesnių medžiagų, natūralios odos, turės storesnį, bet minkštą padą, bus naudojamos geros kokybės sintetinės medžiagos.

Vyriškų šlepečių stilius

Klasikinių spalvų šlepetės būna juodos, rudos ar pilkos. Bet juk vasara norisi išsiskirti, suteikti daugiau laisvės sau ir aprangai. Todėl vyrai drąsiai gali eksperimentuoti su platesne apavo spalvų palete. Baltos šlepetės būtų toks viduriukas tarp klasikos ir modernaus stiliaus. Jos atrodys tikrai gražiai ir nuotaikingai. Moterys dažniausiai apavą derina prie viršutinių drabužių, tačiau vyrai galėtų derinti apavą, pavyzdžiui, prie automobilio spalvos. Išsiruošei prie jūros, įsispyrei į baltas žymaus prekės ženklo vyriškas šlepetes , sėdai į baltą automobilį ir tikrai ne viena mergina atsigręš tau lipant iš mašinos... Tačiau galima ir neapsiriboti vien automobilio spalva. Iš minios gali išsiskirti, pavyzdžiui su raudonomis šlepetėmis. O jeigu tau patinka mėlyna, žalia spalva ir jau mintyse žinai prie kokių marškinėlių derinsi, neabejodamas įsigyk ryškesnes vyriškas šlepetes . Jeigu turi klasikines juodas ar tamsiai mėlynas, antros spalvingesnės šlepetės pravers, kai norėsi sukurti modernesnį stilių, išsiskirti iš minios, būti pastebėtas.

Nesigailėsi, įsigijęs brangesnes šlepetes vyrams

Jeigu net eidamas į paplūdimį nori jaustis solidžiau ir labiau išsiskirti, rinkis ne tik ryškesnes šlepetes, bet būtinai žinomo pasaulyje prekės ženklo. Kaip jau buvo minėta, tokie ženklai rūpinasi savo produktų kokybe ir klientui stengiasi pasiūlyti geriausią produktą. Pavyzdžiui, „Adidas“ kelia aukštus reikalavimus savo produktams ir pristato save kaip atsakingą kompaniją, kuriančią tik sveikatą saugančius ir aplinką tausojančias gaminius. Dabar ji kuria originalią, aukštos kokybės avalynę sportininkams ir gatvės mados gerbėjams, vyriškas šlepetes paplūdimiui ir laisvalaikiui. Dauguma „Adidas“ gaminių galima perdirbti, taip pat kompanija siekia nenaudoti dažų, kurių sudėtyje yra sunkiųjų metalų, darančių neigiamą poveikį žmogaus organizmui. Taigi, jei tau svarbu ir prekės ženklo, kurio gaminius naudoji filosofija ir vertybės, turėtum pasidomėti kiekvieno iš jų sėkmės istorija. Taip sumokėdamas brangiau už šlepetes vyrams , žinosi, jog dalis tavo pinigų atitenka jas gaminantiems žmonėms, kaip tinkamas atlyginimas už jų darbą.