Kendall ir ABOUT YOU – jau prekyboje5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
Kostiumai jaunikiui56

Peržiūrėjai visas kategorijos Kostiumai jaunikiui prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Jaunikiui

Vestuvinis kostiumas – parodyk savo asmenybę

Nesvarbu, ar klasikinis, elegantiškas ar laisvesnio stiliaus: vestuviniai kostiumai šiandien gali būti tokie skirtingi, kad stiliui, spalvai ir kirpimui nėra jokių apribojimų. Priklausomai nuo sezono, kuriuo planuoji švęsti vestuves, ar vestuvių tematikos ir pobūdžio, gali pakoreguoti savo išvaizdos pasirinkimą ir rasti sau geriausią, individualų stilių. Juodos spalvos klasikinė versija yra nesenstanti ir tradicinė, bei tikrai niekada neišeis iš mados. Šviesūs pasteliniai atspalviai, subtilūs dryželiai ar vyriški mėlyni atspalviai, atvirkščiai, yra modernūs ir ypač tinkami šventėms šiltuoju metų laiku. Likusi apranga taip pat turėtų būti pritaikyta prie jaunikio kostiumo spalvos ir kirpimo: marškiniai, liemenė, kaklaraištis ar varlytė turi gerai derėti tiek tarpusavyje, tiek prie kostiumo, kad sukurtų darnų įvaizdį.

Vestuvinis vyriškas kostiumas – pirmenybė dėvėjimo komfortui

Be išvaizdos, jaunikio kostiumas visų pirma turi būti patogus. Juk tu su juo praleisi visą dieną ir nėra nieko blogiau, kaip apriboti savo judėjimo laisvę šventės metu. Todėl įsitikink, kad viršutinė dalis nėra per ankšta rankų ir pečių srityje: pabandyk atlikti kelis šokio judesius - kad galėtum iš anksto suprasti, ar tavo pasirinkimas bus taip pat tinkamas ir šokių aikštelėje, šokant savo pirmąjį vestuvinį šokį. Rankovės turėtų siekti nykščio pradžią, o marškinių rankovės turėtų būti šiek tiek prasikišusios. Patarimas: jei švarkas bus kiek siauresnis, tai tavo viršutinei kūno daliai suteiks lengvą T formą, tad atrodysi ypač vyriškai ir sportiškai. Siūlomi skirtingi stiliai leis rasti kažką tinkamo kiekvieno vyro skoniui ir figūrai. Jei ieškai kažko išskirtinio, tada patariame įsigyti itin elegantišką fraką. Jis yra ypač prašmatnus ir kartu su cilindru suteiks tau tikro džentelmeno išvaizdą. O išsirinkęs smokingą, tiesiog negali suklysti. Jis yra juodos spalvos, elegantiškas ir modernus. Be jokios abejonės – įsigijęs žavų vyrišką vestuvinį kostiumą kartu su savo nuotaka atrodysi itin stilingai ir įsimintinai. Juk norisi, kad tokią dieną viskas būtų tobula.

Rinkdamasis savo vestuvinį kostiumą, nepamiršk savo individualaus stiliaus

Gali atrodyti, kad vestuviniai kostiumai yra visi vienodi ir rinktis gali vos iš kelių spalvų, tačiau tai tikrai ne tiesa. Šiuolaikiniai dizainai pasižymi ne tik išskirtinėmis spalvomis, bet ir įvairiais modeliais bei unikaliomis puošniomis detalėmis. Vestuvių kostiumas neabejotinai turėtų atitikti tavo mados skonį, kad šią ypatingą dieną jaustumeisi kuo patogiau. Jei laisvalaikiu mėgsti rengtis sportiškai ir kasdieniškai, klasikinio kirpimo juodos ar mėlynos spalvos modelis bus tinkamiausias pasirinkimas. O gal tau patinka ypač prašmatnūs ir prabrangūs vestuviniai kostiumai vyrams, kurie pasižymi elegancija ir aukšta kokybe? Tada turėtum rinktis smokingą ar fraką. Visus šiuos variantus lengvai ir patogiai gali rasti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Pasakyk „taip“ savo asmeniniam stiliui ir švęsk savo pačią svarbiausią gyvenimo dieną, atrodydamas nepriekaištingai.