ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 50%5

Kosmetikos krepšeliai vyrams14

Peržiūrėjai visas kategorijos Kosmetikos krepšeliai prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Rankinės ant juosmens

Vyriška kosmetinė – nepakeičiamas kompanionas keliaujant

Ruošiesi į ilgą kelionę, o gal tiesiog į savaitgalio žygį? Visai nesvarbu, kur ir kaip ilgai – vyriška kosmetinė tau būtinai pravers. Čia patogiai ir vienoje vietoje galėsi susidėti visas priemones, kurių tau gali prireikti. Nuo dantų šepetuko iki skutimosi bei prausimosi priemonių – viskas tilps į vieną vietą ir nereikės ilgai kuistis krepšyje. Be to, kosmetinės vyrams gaminamos iš tvirtos medžiagos, tad galėsi nepergyventi įdėjęs šlapią skustuką ar netyčia ne pilnai užsuktą šampūno buteliuką. Be visų higienos reikmenų nepamiršk pasiimti ir vaistų bei pleistrų, jei išsiruošei į žygį gamtoje. Jie taip pat patogiai ir lengvai tilps į tavo vyrišką kosmetinę. Peržvelk siūlomą jų asortimentą ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje ir pasiruošk laukiančiai kelionei visu šimtu procentų.

Vyriška kosmetinė – stilingas dizainas, patogus funkcionalumas

Šis pavadinimas gal kiek klaidinantis – kosmetinė tarsi sufleruoja, kad joje gali būti laikoma tik kosmetika, bet anaiptol. Keliauji į sporto klubą? Tada tau prireiks ir vyriškos kosmetinės. Į ją galėsi įsimesti dezodorantą, šukas ir kitus reikalingus reikmenis, o vidinės kišenėlės puikiai tiks ir tokiems mažiems dalykams kaip raktai tam, kad jie nesimėtytų sportinio krepšio dugne. Vyriškos kosmetinės yra gaminamos tokių garsių prekės ženklų kaip CALVIN KLEIN, LACOSTE ar TOMMY HILFIGER. Šie vardai jau automatiškai garantuoja, kad įsigytos prekės bus itin kokybiškos, ilgaamžiškos ir, be jokios abejonės, pačios aukščiausios mados ir moderniausio stiliaus. Įsigyk savo naująją kelioninę vyrišką kosmetinę jau dabar iš ABOUT YOU ir vos per kelias dienas gauk ją tiesiai į namus.

Vyriškos kosmetinės – klasikinis stilius ir daugybė skirtingų paskirčių

Tu neplanuoji keliauti ar sportuoti, tad manai, kad vyriška kosmetinė tau visai nereikalinga? Ne tiesa. Išbandyk ją dabar ir garantuojame, kad priprasi prie jos teikiamo komforto ir nebegalėsi jos atsisakyti. Raibsta akys vien atidarius vonios spintelę, kurioje gausybė tavo priemonių susimaišę su kitų šeimos narių dėžutėmis ir buteliukais? Vyriška kosmetinė gali išspręsti šią netvarką. Tiesiog susidėk savo priemones į ją ir viską rask visada patogiai savo vietoje. Ji taip pat labai gali praversti, jei į darbą keliauji su dideliu krepšiu ar kuprine. Dažnai smulkūs daiktai joje pasimeta, tad vyriška kosmetinė gali išspręsti šiuos nepatogumus. Į ją gali susidėti savo kas rytinius vitaminus, burnos gaiviklį, šukas ar saulės akinius. Viską, ko tau gali prireikti, lengvai ir patogiai vienoje vietoje.