ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki 60%5

Glaudės vyrams20

Peržiūrėjai visas kategorijos Glaudės prekes

Atrask daugiau prekių iš kategorijos Maudymosi drabužiai

Maudymosi glaudės: būdas išsiskirti paplūdimyje

Pliaže maudymosi glaudės tampa vieninteliu skiriamuoju „bruožu“, būdu išsiskirti. Juk, kasdieniniame gyvenime vyras gali pademonstruoti savo stilių, statusą, pasipuošęs stilingais drabužiais, batais, aksesuarais. Tačiau paplūdimyje jis viso to, savaime aišku, nedėvės. Štai kodėl, net maudymosi kelnaičių pasirinkimui reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Pasirinkęs tinkamas plaukimo glaudes, sudarysi gerą įspūdį kitų poilsiautojų akyse. Maudymosi kelnaitės ne visuomet buvo neatsiejama poilsiaujančių ar vandens sportu užsiimančių vyrų aprangos dalimi. Iš pradžių, jie plaukiojo išvis be apatinių, paskui – su apatiniais, ir tik XIX amžiaus pabaigoje buvo pradėti naudoti maudymosi kostiumėliai. Juos sudarė komplektas iš vilnonių kelnių ir marškinių ilgomis rankovėmis. Pačioje XX amžiaus pradžioje pasirodė legendinis dryžuotas kostiumas. Pamažu maudymosi apranga vyrams tampa vis labiau aptempta. Trumpėja kelnės ir rankovės, o vėliau pastarųjų, apskritai, nelieka. Todėl, iš impozantiško dryžuoto maudymosi kostiumėlio šiais laikais vyrams liko tik maudymosi kelnaitės.

Maudymosi glaudės: nuo pasirinkimo akys raibsta

Šiuolaikiniai vyrai turi galimybę rinktis – yra tiek daug vyriškų maudymosi glaudžių modelių ir stilių, kad nuo pasirinkimo akys raibsta. Taigi užduotis išsirinkti nėra tokia paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Margos, ryškių spalvų ir tamsesnės, dryžuotos ir su spausdintais logotipais ar grafiniais vaizdais... Trumpos, skirtos baseinui, klasikinės, bokseriai, o gal Australijos banglentininkų išrasti šortai su guma (sugalvoti dėl to, kad tradicines glaudes banglentininkai pernelyg dažnai pamesdavo nardydami tarp bangų). Taigi, pasirinkti yra iš ko. Kai įvairovė tokia didelė, svarbiausia kreipti dėmesį į drabužio kokybę. Na, o ją ABOUT YOU internetinė parduotuvė užtikrina visu šimtu procentų! Mūsų asortimentą sudaro garsių prekės ženklų drabužiai, kalbantys patys už save. Tad tu gali drąsiai rinktis patinkantį modeliuką ir būti užtikrintas, kad tikrai sudarysi pradžioje minėtą gerą įspūdį kitiems poilsiautojams. Juk poilsis ar vandens sportas baseine neatleidžia nuo pareigos rūpintis savo stiliumi.

Kaip išsirinkti glaudes?

Siekdamas išsirinkti glaudes , pirmiausia įvertink savo tikslus. Jei tau reikalingos maudymosi glaudės atostogoms pajūryje ar kurorte, nereikia pirkti profesionalių sportinių kelnaičių. Tačiau, jei atostogos nusimato aktyvios, žaidžiant paplūdimio tinklinį ar bandant užsiimti įvairiomis vandens sporto rūšimis, tuomet geriau rinktis šortus ar bermudus. Platus fasonas padės jaustis patogiai, nesvarbu, į kokius nuotykius planuoji leistis. Treniruojantis baseine, geriausios tradicinės, trumpos glaudės. Tačiau, svarbu ne tik išsirinkti tikrai kokybiškas ir tau labiausiai patikusias glaudes, bet ir skirti šiek tiek laiko jų priežiūrai. Po maudynių baseine ar jūroje, jas reikėtų perskalauti švariu vandeniu, nes chloras ir druskas, su laiku, kenkia net pačioms kokybiškiausioms medžiagoms. Kokybiškos ir stilingos vyriškos glaudės padės tau nerūpestingai leisti laisvalaikį ir, tuo pačiu, išlikti stilingam, bei jaustis patogiai. Be to, teisingai pasirinkus, jos pabrėš tavo patrauklumą. Tad, nepagailėk laiko ir nedidelių investicijų, rinkdamasis žinomų gamintojų maudymosi kelnaites.