Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5

 Prekių ženklų antraštė

BLEND – šiuolaikiško miesto stilius moderniam vyrui

BLEND atstovauja stilių, kvėpuojantį miesto gyvenimu ir tikru meistriškumu jau nuo 1993 m. Gimęs Danijoje, šis prekės ženklas atsirado kaip pasaulinis džinsų gamintojas, turintis siekį pasiekti jaunatviškas sielas, kurios leidžia sau šiek tiek išsiskirti iš bendros minios. Šiandien šis prekės ženklas apima visą drabužių asortimentą, nuo kelnių ir marškinėlių iki striukių ir apatinių trumpikių. O ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi platų BLEND gaminių asortimentą, tad tikrai atrasi sau tinkančią aprangą ir apsirūpinsi naujais drabužiais nuo galvos iki kojų. O kur dar platus pasirinkimas džinsų ir medžiaginių kelnių, klasikinių ir laisvalaikio šortų, įvairiaspalvių marškinėlių ir klasikinių marškinių. BLEND taip pat mėgsta kurti dizainus, kurie išsiskiria iš minios, tad čia gali atrasti ir itin ryškių spalvų, ir šmaikščių paveikslėlių.

BLEND – miesto ritmo įkvėptos, išskirtinės kolekcijos

BLEND – tai prekės ženklas, kuris kiekvieną sezoną kuria karščiausias mados tendencijas atspindinčias kolekcijas ir suteikia vyrams galimybę atrodyti kaip iš žurnalo viršelio ar ką tik nulipus nuo mados podiumo. Šis visų pirma džinsų prekės ženklas gali pasigirti daugybe stilingų drabužių, skirtų vyrams, turintiems gerą skonį ir pojūtį madai. BLEND drabužių asortimentą sudaro viskas, ko reikia norint surinkti visą madingų drabužių asortimentą - įskaitant marškinius, švarkus, marškinėlius, kelnes ir dar daug daugiau, todėl galime užtikrinti, kad tau tikrai netrūks pasirinkimo laisvės, nesvarbu ar nori susikurti sau naują laisvalaikio arba darbo aprangą. Šis prekės ženklas yra vienas geriausių pasirinkimų, kokius tik gali rasti vyras, ieškantis stilingų ir šiuolaikiškų drabužių. Naujausiose kolekcijose, kurias gali rasti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje, gausu šiuolaikiškų rūbų modelių, atitinkančių šio sezono tendencijas. Šie drabužiai yra neabejotini mados favoritai, kurie tave tikrai išskirs iš minios. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlo didžiulį asortimentą iš BLEND drabužių linijos, tad kodėl gi ne šiandien pasižvalgyti po mūsų katalogą ir išsirinkti tau tinkamiausius drabužius!

Atrodyk stilingai ir šiuolaikiškai su BLEND

BLEND prekės ženklo drabužiai siūlo ne tik platų pasirinkimą, bet ir neribotas derinimo galimybes. Su jais gali būti užtinkintas, kad išvengsi mados klaidų, nes visi drabužiai yra stilingi ir puikiai dera tarpusavyje. Įsigyti drabužius internetu gali itin lengvai ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje - užsisakęs pas mus būsi tikras, kad pirkiniai tau bus pristatyti nemokamai ne vėliau kaip per kelias darbo dienas. Norėdamas grąžinti bet kokius nepageidaujamus pirkinius, kurie tau netiko ar nepatiko, gali nemokamai atsiųsti juos mums atgal per 100 dienų. Tai taip paprasta! Papildyk savo spintą su BLEND, nes būtent su šiuo ženklu gali visuomet atrodyti stilingai!