Prekių ženklų antraštė

!Solid – daniška kokybė savimi pasitikinčiam vyrui

Danų prekės ženklas !Solid yra tavo geriausias pasirinkimas, jei ieškai vyriškų drabužių, turinčių jaunatvišką, gatvės įkvėptą stilių. Naujausiame šio prekės ženklo asortimente derinami šiuolaikiški dizainai ir nerūpestinga, bet elegantiška estetika, turinti skandinaviškos dvasios bei leidžianti išsiskirti. Naršyk ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje ir atrask sau labiausiai tinkančiu modelius iš !Solid kolekcijos, kurią sudaro ne tik laisvalaikiui skirti rūbai, bet ir klasikinio stiliaus džinsai bei švarkai. Nori atnaujinti savo spintos pagrindą? Rinkis šaunaus dizaino marškinėlius su moderniais atspaudais. Marškiniai taip pat siūlomi šios šiuolaikiškos daniškos įmonės – išsirink siauro kirpimo modelį su įdomiais raštais. Tai garantuotai tau leis išsiskirti tiek darbe, tiek oficialiame vakarėlyje.

!Solid – šiuolaikiškas stilius vyrų mados pasaulyje

!Solid yra viena iš kylančių žvaigždžių vyrų mados pasaulyje dėl savo smagaus požiūrio į stilių. 2000-aisiais įkurtas Danijos mieste Koldinge, šis prekės ženklas greitai įgijo reputaciją savo gimtojoje šalyje, nes gamino geriausius kasdienius drabužius madą išmanantiems jauniems vyrams. Jo sėkmė pasklido po Norvegiją ir Švediją, o dabar prekės ženklas daro realų poveikį ir likusioje Europoje. Prekės ženklo patrauklumą lengva suprasti, nes jo gaminiuose naudojamos drąsios spalvos, išskirtiniai atspaudai ir atsipalaidavę dizainai, kurie sukuria akį traukiančius kasdienius įvaizdžius su tikru linksmybių jausmu. Peržiūrėk internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU siūlomą kolekciją ir rasi ryškius vasariškus modelius, taip pat rūbų, kurie puikiai tiks nakčiai mieste, ir net paltų, įrodančių, kad tau nereikia paaukoti stiliaus, norint išlikti šiltam žiemos gilumoje.

!Solid – atsipalaidavusiam ir moderniam stiliui

Vyrams dažnai būna sudėtinga rasti tinkamą vasaros stilių, tačiau !Solid asortimente yra keletas puikių variantų, kurie išspręs šią problemą. Jei nori sukurti smagų įvaizdį saulėtai dienai, derink spalvotus šortus ar plonas medžiagines kelnes su ryškiais marškinėliais. !Solid siūlo daugybę marškinėlių ir liemenių su išskirtiniais atspaudais, taip pat gali rasti modelių su neįprastais raštais. Nors visi !Solid drabužiai dvelkia atsipalaidavimu, yra keletas puošnesnių modelių, puikiai tinkančių nakčiai mieste. Pasirink iš džinsų ir kelnių, kurias gali vilkėti su elegantiškais marškiniais ar išskirtiniu megztiniu. Jei proga labiau oficiali – pasipuošk ir formaliu švarku. Kilę iš Danijos, !Solid dizaineriai žino, ką reikia dėvėti norint susitvarkyti su žiemišku oru. Tai atspindi prekės ženklo paltai, kuriuose šiluma derinama su tikru stiliumi.