Atrask mūsų VASAROS IŠPARDAVIMĄ: Iki -70%5

Žieminės striukės47
Rodyti
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Prekės ženklas
Kaina
PayPalMasterCardMaestroVISACash on DeliveryOmniva

Žieminės striukės vaikams – ir žiema jau gali ateiti

Kai ateina laikas pastatyti sniego senį lauke bei išsitraukti rogutes ir mėgautis šaltuoju metų laiku iš gražiausių jo pusių, tam būtinai reikia šiltų vaikiškų žieminių striukių. Ypač šaltuoju metų laiku gresia peršalimas, jei mažyliai nėra apsirengę pakankamai šiltai, arba yra apsirengę per šiltai, ir nėra geros termoreguliacijos. Todėl rinkdama naują žieminę striukę vaikams turėtum įsitikinti, kad medžiaga ar medžiagos atitinka šias savybes ir, žinoma, taip pat turi patrauklią išvaizdą. Didžiulė prekių ženklų ir gamintojų pasiūla ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje užtikrins, kad nepatirsi jokių problemų ir surasi tavo reikalavimus atitinkančią nebrangią vaikišką žieminę striukę.

Žieminės striukės vaikams – platus skirtingų modelių pasirinkimas

Jau išsiaiškinome, kad žieminės striukės vaikams turi pasižymėti funkcionalumu ir kokybiškomis medžiagomis. Dabar vis dar neaišku, kokių modelių gali tikėtis iš plataus vaikų mados asortimento. Be šaunių parkų, kurios yra modeliuojamos pagal suaugusiųjų modelius, taip pat yra įvairių paltų ir vaikiškų žieminių striukių, kurios atkreipia į save dėmesį vaikams pritaikytais raštais ir mielomis aplikacijomis bei atšvaitais. Šiame kontekste dirbtinio kailio apykaklė ant gobtuvo taip pat gali būti praktiška, nes padeda išvengti vėjo, lietaus ir sniego. Spalvų paletė yra neaprėpiama, tad tavo vaikai tikrai galės išsirinkti modelį, kuris patinka ne tik tau dėl savo funkcionalumo ir kokybės, bet ir jiems dėl ryškių spalvų ir madingų detalių ar linksmų paveikslėlių.

Žieminės striukės vaikams ir prie jų derantys šilti įvaizdžio akcentai

Be gražios ir praktiškos vaikiškos žieminės striukės, žaidžiant gryname ore, vaikams taip pat reikia, kad netrūktų ir tinkamų batų bei šiltų žieminių kelnių. Be jų ABOUT YOU internetinės parduotuvės vaikų skyriuje taip pat gali rasti ir šiltų bei mielų aksesuarų, tokių kaip šalikai ir kepurės, pirštinės ir storos kojinės, su kuriomis žiemos apranga bus užbaigta ir stilingai apipavidalinta. Kai kuriuos aksesuarus netgi galima įsigyti kaip komplektą, todėl nereikės sukti galvos renkantis ir derinant, o tavo mažasis jausis tikrai patogiai. Galų gale, pasirinkti gaminiai neturėtų trukdyti judėjimo laisvei ir apriboti smagaus žaidimo. Vos per kelias minutes, atsižvelgiant į svarbiausius stiliaus ir funkcionalumo parametrus, gali įsigyti žieminių striukių vaikams ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje, kurioje visada vyrauja kainos ir kokybės harmonija.

Populiarūs prekių ženklai šioje kategorijoje
Populiarios spalvos šioje kategorijoje
Kitos įdomios temos
Drabužiai vaikams
Vaikiškų prekių ženklai
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Žemiausia kaina per paskutines 30 dienų iki kainos sumažinimo.**Nemokamai iš visų Lietuvos tinklų. Skambučiams iš užsienio gali būti taikomi mokesčiai.***Visos kainos nurodytos su PVM.5) Nėra jokių ypatingų sąlygų. https://www.aboutyou.lt/akcijos-salygos
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG